Caut asociat pentru deschidere studio in Brasov

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
studioclasic
Mesaje: 15
Membru din: 21 Dec 2013, 09:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Caut asocit serios,fata,cu experienta in domeniul videochatului in vederea deschiderii unui studio serios in Brasov.
Prefer persoana cu domiciliul in Brasov.

Detalii in privat.Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

de ce neaaparat fata ? haha :) in ceea ce priveste videochatul , asa de dragul discutiei , ai experienta in domeniul asta ? , cat esti dispus (a) sa investesti ?( tinand cont ca un singur post de lucru poate sa sara binisor de 1000 de euro), ai cunostinte tehnice si IT?
studioclasic
Mesaje: 15
Membru din: 21 Dec 2013, 09:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dragii mei forumisti,doresc sa dezbatem o problema cu iz mioritic(asta ptr ca ma obs ca este un sport national sa doresti faci afaceri pe banii altuia fara sa-ti asumi riscuri).Doriti?!
Am dat ceva vreme in urma un anunt prin care imi exprimam dorinta de a ma asocia cu cineva in vederea deschiderii unui studio de video chat,dupa care ce credeti?..au inceput sa curga posibilii asociati;mai degraba sa zic asa tot felul de "pulifrici".
Pentru cei care nu stiu "pulifricii" sunt aceia are doresc sa se asocieze cu cineva ptr a deschide un anume business indiferent de natura lui in felul urmator:
- Eu cel in cauza imi iau toate riscurile de rigoare,imi investesc banii,timpul si muncesc ca pe urma dupa ce presupunem prin absurd ca reusesc sa pun pe picioare un business atunci va chem pe voi "pulifricii" sa "treinuiti" un pic asa propriul meu business,sa fiti care mai de care mai IT-sti,sa tergeti praful si cate si mai cate...Ce ziceti? vreti?
Deci, prin urmare dragii mei "pilifrici" doresc sa va informez ca a te asocia cu cineva intr-un business presupune pe langa foarte multe altele si dorinta si capacitatea de a risca alaturi de cineva banii precum si placerea de a-i impartii in cazul in care merge afacerea,asa ca va rog nu mai veniti cu texte prin careva oferiti sa ma sfatuiti fara nici o obligatie din partea mea,ca dupa ce reusesc sa pun pe picioare studioul sa va angajez traineri,it-sti,maturisti,pupincuristi etc.
De asemenea nu mai veniti cu intrebari cretine gen: ai spatiu?,ce fel de spati ai?ai modele?Va raspund de pe acuma;nu am spatiu si nici nu intentionez sa procur pana nu gasesc un asociat serios dispus sa inveseteasca alaturi de mine bani si munca.
Nu ma mai abordati daca nu aveti domiciliul in acelai oras cu mine,nu(adica NU) am nevoie de telecomvorbiri la distanta!!!

ATENTIE!!!
ANUNTUL ESTE VALABIL DOAR PTR FETE CU EXPERIENTA IN DOMENIU,DOMICILIATE IN BRASOV SAU PE RAZA ORASULUI, CARE VOR SA INVESTEASCA ALATURI DE MINE SI CARE NU AU "BOIFRENZI" DUPA ELE,PTR CA NU DORESC MAI MULT DE UN ASOCIAT.PUNCT.
ASTEPT OFERTE SERIOASE DOAR IN PRIVAT!
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

studioclasic nu vreau sa te jignesc dar esti foarte arogant si lipsit de bun simt ceea ce cred ca nu iti va face bine pe viitor, eu nu vreu sa ma asociez cu tine deci o sa vorbesc din punct de vedere al unei persoane din exterior cu o oarecare experienta in domeniu (5 ani ) zic eu . In primu rand tu ai dat un anunt sau ai deschis un topic foarte vag ca sa zic asa " caut asociat serios, fata " deci trebuia sa te astepti la asa ceva si tocmai pentru ca ai primit toate acele mesaje in privat nu trebuia sa te apuci sa jignesti toata lumea de pe forum, mai ales ca unii chiar nu au intentia de a face vre-un ban de pe urma cuiva si ajuta benevol. Daca tu consideri ca un , trainer, un IT si un admin sunt "pulifrici" cu parere de rau iti spun ca nu ai ce cauta in acest domeniu pentru ca experienta ta este cu " - " deci nici macar 0. FAPTUL CA TU INVESTESTI NISTE BANI NU ITI DA DREPTUL DE A JIGNI PE CEILALTI ... daca vrei sa nu mai imparti si sa nu existe " pulifrici" in marea ta afacere atunci apucate SINGUR si fa asta.
Pentru a vedea diferenta de gandire si poate si de "inteligenta" fara a incerca sa te jignesc afla ca in Bucuresti sunt patroni si admini de la studiouri diferite ( care oarecum ar trebui si sunt rivale ca doar toti vor bani) se intalnesc toti frumos la o masa si impart experiente si cunostinte (fara sa se teama ca ii fura Gigel "N "euro din afacerea lui) tocmai pentru a reusi sa ridice aceasta industrie in care din pacate se bag toti mai multi autostiitori si aroganti ( ghici cine) care investesc 2000 de euro intr-un apartament si strica piata cu modele "low" capabile sa isi arate orice in free pentru cativa centi tocmai pentru ca ei "marii patroni" nu au nevoie de un "pulifrici" de trainer care sa le instruiasca modelele.
Asociat nu inseamna doar cineva care are bani de investit, trebuie sa ai anumite cunostinete pentru a incepe ( chiar si la saparea unui sant care nu e o munca pentru "pulifrici" iti trebuiesc cunostinte pentru a nu se surpa malul pe tine) deci vrei sau nu vei avea nevoie de "pulifrici" care sper ca in momentul in care o sa ii contactezi pentru ajutor sa iti intoarca toate jignirile si mai ales spatele.
Multa bafta in gasirea asociatului minune (cred ca nu va fi o problema din moment ce ai bani :)) )
PS: Nu am avut si nu am nici o intentie in a te jigni, daca am facut-o a fost fara intentie chiar daca ma numar printre "pulifrici".
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Omul stie ce vrea: FETE !!! cu BANI !!! , EXPERIENTA !!! si FARA BOIFRENZI !!!
Ah ... si binenteles la domiciliu.

Eu ma repet: omul stie ce vrea ...
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SFG2707 ca stie sau nu stie ce vrea e mai putin important pentru noi.Ceea ce ma deranjat e ca din pacate inca mai exista astfel de "specimene" care pentru simplul fapt ca au cateva mii de euro in buzunare ( care nici macar nu ii ajung pentru ca altfel nu ar mai fi cautat asociere) se cred Dumnezeu pe pamant si jignesc oamenii care muncesc si isi merita toti banii.

Daca ai ceva experienta in domeniu sti foarte bine rolul acestor "pulifrici" si ca orice studio de dimensiuni mari si cu experienta are o armata de astfel de oameni tocmai pentru ca ei au un procent important in rolul functionarii sistemului.

Nu am obiceiul de a jigni! chiar am ajutat si o sa ajut fara nici un fel de pretentie persoanele cu bun simt (pentru ca sunt multe pe acest forum) dar cand vezi persoane de calibru, care desi putea sa "isi spele rufele" in privat cu fiecare asa zis asociat care la contactat a preferat sa jigneasca o intreaga categorie de oameni (traineri care ii ""trainuesc afacerea lui deja functionala" adica il fura, It-sti care ii sterg praful adica un fel de mop al societatii) , singura reactie pe care o poti avea este una de SCARBA.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Studioclasic daca doresti ca posturile offtopic din anuntul tau (adica toate posturile in afara de primul) sa fie sterse trimite-mi un PM.

Formularea ultimului post scris de tine, genereaza reactii nepotrivite si nu dorim acest lucru pe forum.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Stai ca nu am inteles Glamour. Cineva trebuie sa-i fi aprobat acel al doilea post, deci a considerat ok formularea. Il "contrazici" pe cel/cea care a aprobat postul sau consideri ca reactia mea si a lui Mike a fost nepotrivita? Nepotrivita pentru ce? Pentru forum sau pentru felul in care a formulat Studioclasic acel al doilea post?

Editez ca sa adaug:
Studioclasic a scris al doilea post tocmai pentru ca in primul nu a fost atat de explicit pe cat s-a vrut astfel incat sa nu fie contactat de toti "pulifricii". Deci, atat pentru el cat si pentru CELE interesate de o colaborare cu el, eu consider ca trebuie mentinut al doilea post!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Este ora 4 poate exprimarea mea nu a fost cea mai potrivita... nu trebuia sa folosesc termenul "reactii nepotrivite"

Pe mine ma amuzat modul in care a formulat postul al doilea, dar cu siguranta reactiile firesti a utilizatorilor nu vor fi cele mai ok. Omul a exprimat ca nu e interesat de "pulifrici" daca inlaturam doar posturile offtopic de dupa... vor aparea altele cu siguranta :)

SFG2707 sa nu continuam departandu-ne de subiectul topicului, te rog sa-mi trimiti in pm orice opinie parere ai referitoare la subiect multumesc mult si vedem ce se mai intampla.

P.S. repede am fost luat in primire app ai boifrend sau nu? sa stiu daca reactia ta a fost una indreptatita :twisted:
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

studioclasic scrie:Dragii mei forumisti,doresc sa dezbatem o problema cu iz mioritic(asta ptr ca ma obs ca este un sport national sa doresti faci afaceri pe banii altuia fara sa-ti asumi riscuri).Doriti?!
Am dat ceva vreme in urma un anunt prin care imi exprimam dorinta de a ma asocia cu cineva in vederea deschiderii unui studio de video chat,dupa care ce credeti?..au inceput sa curga posibilii asociati;mai degraba sa zic asa tot felul de "pulifrici".
Pentru cei care nu stiu "pulifricii" sunt aceia are doresc sa se asocieze cu cineva ptr a deschide un anume business indiferent de natura lui in felul urmator:
- Eu cel in cauza imi iau toate riscurile de rigoare,imi investesc banii,timpul si muncesc ca pe urma dupa ce presupunem prin absurd ca reusesc sa pun pe picioare un business atunci va chem pe voi "pulifricii" sa "treinuiti" un pic asa propriul meu business,sa fiti care mai de care mai IT-sti,sa tergeti praful si cate si mai cate...Ce ziceti? vreti?
Deci, prin urmare dragii mei "pilifrici" doresc sa va informez ca a te asocia cu cineva intr-un business presupune pe langa foarte multe altele si dorinta si capacitatea de a risca alaturi de cineva banii precum si placerea de a-i impartii in cazul in care merge afacerea,asa ca va rog nu mai veniti cu texte prin careva oferiti sa ma sfatuiti fara nici o obligatie din partea mea,ca dupa ce reusesc sa pun pe picioare studioul sa va angajez traineri,it-sti,maturisti,pupincuristi etc.
De asemenea nu mai veniti cu intrebari cretine gen: ai spatiu?,ce fel de spati ai?ai modele?Va raspund de pe acuma;nu am spatiu si nici nu intentionez sa procur pana nu gasesc un asociat serios dispus sa inveseteasca alaturi de mine bani si munca.
Nu ma mai abordati daca nu aveti domiciliul in acelai oras cu mine,nu(adica NU) am nevoie de telecomvorbiri la distanta!!!

ATENTIE!!!
ANUNTUL ESTE VALABIL DOAR PTR FETE CU EXPERIENTA IN DOMENIU,DOMICILIATE IN BRASOV SAU PE RAZA ORASULUI, CARE VOR SA INVESTEASCA ALATURI DE MINE SI CARE NU AU "BOIFRENZI" DUPA ELE,PTR CA NU DORESC MAI MULT DE UN ASOCIAT.PUNCT.
ASTEPT OFERTE SERIOASE DOAR IN PRIVAT!
poti sa ai bani sa-i tragi cu roaba, sa dai salarii la toti "pulifricii" , cu o asemenea mentalitate de stapan pe plantatie nu o sa ai ... MODELE....poate n-ai priceput dar in doua luni absolut orice fata isi face ea insasi in studioul tau banii EI cat sa-si inchirieze singura (sau cu o alta colega) o garsoniera de capul ei sa picteze cu pensula un perete si sa-si ia un computer in rate sau second-hand.... fetele in ziua de azi stau la studio mai mult pentru ca le place mediul, trainerul, colegele, Craciunul impreuna, concursurile interne si nu din lipsa de optiuni....cine crezi tu ca o sa stea sa-ti suporte tie aroganta :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Glamour, reactia mea e una indreptatita pentru ca nu am boifrend deci din acest punct de vedere deja ma incadrez :mrgreen: .
Scriu aici pentru ca am nevoie de anumite lamuriri si cred ca e mai bine ca ele sa fie facute de Studioclasic aici in topic pentru a putea fi citite de fetele interesate.
M-am tot gandit si nu-mi da pace aspectul asta cu boifrendul. Inteleg ca pe parcursul colaborarii trebuie sa nu existe boifrend. Se presupune ca in tot acest timp eu ( ca si eventuala asociata ), ar trebui sa ma frec singura? Sau se ofera el sa ma frece? Ca de abstinenta pe parcursul colaborarii nu a mentionat nimic deci, presupun ca nu pretinde abstinenta.
De asemenea, banuiesc ca o sa ofere reciprocitate in sensul ca daca nu e boifrend la fete, nu e nici galfrend la el. La el cum va sta treaba cu frecatul? Singur sau cu pretentii la asociata?
Daca mai am neclaritati care consider ca ar fi bine de stiut, revin. Desigur fara a ma indeparta de subiect :wink:
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Glamour iti citesc de mult raspunsurle date si cred ca ai ajutat si ajuti in continuare multe persoane dar nu inteleg de ce trebuiesc sterse toate mesajele inafara de primul...cred ca am folosit formulari mult mai adecvate decat el care a reusit sa jigneasca niste oameni care nu au si probabil nu o sa aiva nici o treaba cu el. Ia bagat in aceiasi oala pe toti doar pentru simplul fapt ca lau contactat pe el tot felul de persoane pe PM.
Oare chiar trebuie sa toleram astfel de comportamente si sa ne prefacem ca nu sa intamplat nimic bagand "gunoaiele" sub pres? oare formulari precum "maturisti si pupincuristi" sunt formulari corecte?
Eu personal m-am simtit jignit fiind un "pulifrici" asa cum a formulat el.
Poate ar trebui sa il sustinem pe om si sa il incurajam sa mai faca astfel de postari pentru ca o sa facem noi curat in urma lui.
Nu o sa mai insist pe subiect, asta e parerea mea si am exprimato
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Cand am citit aseara postul am vrut sa dau un reply ceva de genul ... OMG, dar era prea clar totul ca sa mai merite sa o fac. O fi si omul exasperat de ce "oferte" a primit pe privat :). Imi dau seama ca a fost scos din pepeni de tot felul de "profesionisti". Dar asta nu e o scuza pentru postul absolut neinspirat.

Asa ca Adrian, nu cred ca trebuie sters ceva. Noi nu suntem aici sa imaculam useri. E anuntul lui, el a postat cum crede de cuviinta, e imaginea lui si si-o promoveaza cum vrea. Ca va starni reactii e absolut normal si doar asa va invata el si altii cum sa "vanda". Postul indiferent de circumstante il reprezinta si trebuie sa-si asume consecinte, inclusiv contactarea sa de catre "pulifrici".

Si eu de exemplu am o groaza de posturi offtopic sau pline de injuraturi. Nu m-am gandit nici o secunda sa editez ceva sau sa-l rog pe Ionut sa stearga ceva. Sunt eu, si bine sau rau asta mi-a fost reactia in acel moment. Trebuie sa-mi asum tot ce scot pe gura si sa duc si parerile critice ce-mi sunt adresate. Daca m-as gandi sa editez ceva ar fi un fake, as fi un fake...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
studioclasic
Mesaje: 15
Membru din: 21 Dec 2013, 09:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Asa mai da..acuma este activitate...
:shock:
studioclasic
Mesaje: 15
Membru din: 21 Dec 2013, 09:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SFG2707, m-am gandit ca, corect fata de tine ar fi sa te lamuresc cum sta treaba cu "boifrendul" :wink:
dar mai intai trebuie sa-mi raspunzi la urmatoarea intrebare si sa-mi spui cum vezi tu lucrurile!

Este bine sau nu sa amesteci afacerile cu sentimentalismele?(adica lasa dracu "boifrendul" acasa cand te apuci de treaba,nu incerca sa-l implici in lucruri care nu tin de el,sau ti-e frica ca te violeaza asociatul?)
Stii?!..asta asa ca sa nu inteleaga lumea faptul ca cineva isi doreste ca partener de afaceri in domeniul asta o domnisoara doar ca poate, poate i-o va trage...abordare total gresita,si mai mult decat atat primitiva dar destul de raspandita in societate.
Si in final dar nu in ultimul rand lucrul amestecat cu sau fara "boifrenzi" miroase a..ghici ce?!

WinXPfather, nu mi-am scris parerea ptr ca am fost exasperat de tot felul de specimene ci pur si simplu am vrut sa aduc la cunostinta forumistilor faptul ca oricat ai lansa o cerere tot se gaseste cineva care nu are nici o legatura cu cu cererea ta si se baga in seama aiurea doar asa ca sa-ti piarda timpul de pomana...sport national de altfel!

Ir in final va rog frumos nu mai fiti suparati,oricum traim intr-o tara in care toti vor sa faca afaceri pe banii altora fara sa-si asume raspunderi!Mi se pare normal,voua nu?!
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Studioclasic, ca sa-ti raspund la intrebare: depinde de la caz, la caz. Unii au reusit daca au amestecat afacerile cu sentimentalismele iar altii nu.
Tu insa poti sa fii convins ca partenerul de viata al eventualei tale asociate nu va putea fi de acord ca ea sa-si petreaca zile si nopti in compania unui barbat, fie el si asociat iar lui sa-i fie interzis accesul in incinta studioului.
Eu inteleg de ce vrei tu ca asociata sa fie fata cu experienta in domeniu ( te gandesti probabil sa o folosesti pentru a inlocui trainerul iar tu eventual sa te ocupi de partea tehnica etc. ) Daca ai nevoie de un asociat, trag concluzia ca, probabil:
- nu ai bani suficienti pentru a face singur studioul si te-ai gandit ca un asociat fata v-ar scuti de la a angaja un trainer
- un trainer iti poate oricând lua modelele si pleca cu ele la alt studio care ii ofera mai mult/altceva deci daca ar avea si ea bani investiti, fiind owner, doar nu-si va muta afacerea in curtea altuia, o va tine in a sa, respectiv in a ta in cazul unei asocieri.

Tu insa te exprimi ca un stapan de sclavi si nimeni nu-ti va tolera tie amestecul in viata privata. Veti fi pe picior de egalitate iar ea trebuie sa-i poata oferii partenerului de viata libertatea de a vedea unde isi petrece ea, si in ce fel, zilele si noptile. In caz contrar el, pe buna dreptate, poate sa banuiasca ca ea are ceva de ascuns si nu ca asociatul are preconceptii ca daca boifrendul trece pe la locul ei de munca, gata - nu o sa mai mearga afacerea!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Cat timp liber aveti... :roll:
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Corect pocahontas....sa nu ne mai risipim timpul liber cu educarea celor care intra in sistem fara experienta ( a nu se intelege ca asta e o vina sau o dizabilitate) de ce sa ne mai zbatem atata? haideti cu toti sa incurajam pe cei care nu au nici cea mai mica experienta in domeniu sa isi deschida "studiouri" de capul lor, propun chiar sa facem o ""cutie a milei" din care doritorii sa ia banii necesari demararii "afacerii".
Ne mai intrebam de ce videochatul a decazut atat de mult in ultimul timp.... oare cine au obijnuit membrii ca performerii sa stea dezbracati in free si sa isi arate toate cele? ( intra pe livejasmin in momentul de fata la sectiunea lezbi sau cuplu si o sa te ingrozesti ce pot sa faca "performerii" unguri pe acolo) sa fie oare studiourile mari cu zeci de angajate sau angajati dupa caz ?
Nu ar fi trebuit sa ma bag in discutia de fata (regret ca am facuto) si poate sa deviat de la subiectul principal dar o sa vezi ca sunt inca alte cateva postari de acest gen ( vreau sa deschid studio) in care oamenii au vorbit civilizat, au multumit pentru putinele informatii pe care le-au primit fara aroganta, "pulifrici" si "pupincuristi" tocmai pentru ca nu au experienta in domeniu si orice ajutor este bine venit. Sangele la cap mi sa urcat in momentul in care desi nici macar nu ai experienta in domeniu (fac referire la individ) te apuci sa jignesti in stanga si in dreapta dupa ce tot "tu" ceri ajutorul pe forum. sa fiu eu nebun?
PS: Imi cer scuze pentru offtopic si nu am nimic personal cu Studioclasic.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

pocahontas scrie:Cat timp liber aveti... :roll:
Forumul asta a devenit atat de popular pentru ca au existat "unii" care au avut mult timp liber iar tu esti una dintre cei care au avut cel mai mult :lol:
Eu, vezi bine ca, risc sa "mi se usuce cerneala in cartuse" la cat scriu ...
Sunt momente când pur si simplu nu "poti" sa taci iar pentru mine citirea acelui mesaj a fost un astfel de moment :roll:
Dar, sigur ca ai dreptate si toate aceste mesaje sunt de fapt timp pierdut aiurea.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

SFG2707 scrie:
pocahontas scrie:Cat timp liber aveti... :roll:
Forumul asta a devenit atat de popular pentru ca au existat "unii" care au avut mult timp liber iar tu esti una dintre cei care au avut cel mai mult :lol:
Eu, vezi bine ca, risc sa "mi se usuce cerneala in cartuse" la cat scriu ...
Sunt momente când pur si simplu nu "poti" sa taci iar pentru mine citirea acelui mesaj a fost un astfel de moment :roll:
Dar, sigur ca ai dreptate si toate aceste mesaje sunt de fapt timp pierdut aiurea.
Ai dreptate,am avut timp dar nu mai am, plus ca, am invatat ca oricat de mult te-ai chinui sa inveti pe cineva ,ceva, cu zapca, nu o sa ai succes ba mai mult iti iei si carca de injuraturi,fiecare dintre noi ne-am luat sutul in cur de rigoare din propriile greseli,se va schimba cand va invata ce inseamna vchatul si lucrul cu oamenii dar eu cu riscul de ma repeta nu mai am timp pt educarea tuturor:)Nu mai pot nici eu cum puteam:))))) :lol: :idea:
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”