Vreau sa muncesc

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
YumYum
Mesaje: 17
Membru din: 22 Dec 2013, 13:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Suna ciudat dar asa e. Vreau sa muncesc. Cunosc acest domeniu bine. Probabil ,cineva o sa intrebe de ce nu fac pe cont propriu. Simplu. Nu mai am bani. Si acum , probabil, cineva o sa intrebe de ce nu mai am bani. Simplu. Asa e viata. Asa ca , cine are nevoie de un om care sa ii optimizeze afacerea, tocmai m-a gasit. Nu conteaza orasul.
SoulCams Models Studios wanted
cristianromani
Mesaje: 12
Membru din: 06 Ian 2014, 03:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut
Eu vreau sa deschid un videochat.As vrea sa vorbim
Avatar utilizator
WorldChat
Mesaje: 12
Membru din: 11 Ian 2014, 22:58
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut, noi deja avem afacerea. Daca ai idei bune, solutii, cunostinte, astept un reply.
Multumesc,
Claudiu.
rav0r
Mesaje: 13
Membru din: 02 Feb 2014, 17:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Îmi aduce aminte de mine, acum 4-5 ani am început cu u prieten să dezvoltăm ceva mic. El avea apartament cu net, l-am ajutat de a renovat, am confecţionat un trepied artizanal dintr-un suport de antenă.. Deci tot aşa, fără bani dar cu voinţă. Tipul însă nu prea s-a ţinut de treabă şi s-a dus afacerea. Eu unul am investit numai muncă.
karinalovee
Mesaje: 4
Membru din: 25 Iul 2014, 13:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

YumYum scrie:Suna ciudat dar asa e. Vreau sa muncesc. Cunosc acest domeniu bine. Probabil ,cineva o sa intrebe de ce nu fac pe cont propriu. Simplu. Nu mai am bani. Si acum , probabil, cineva o sa intrebe de ce nu mai am bani. Simplu. Asa e viata. Asa ca , cine are nevoie de un om care sa ii optimizeze afacerea, tocmai m-a gasit. Nu conteaza orasul.


Buna:) Eu as avea nevoie de tine, daca mai esti disponibila:) Oferta e generoasa si reala, in bucuresti:) Lasa un mesaj daca esti dispusa sa discutam
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

karinalovee scrie:
YumYum scrie:Suna ciudat dar asa e. Vreau sa muncesc. Cunosc acest domeniu bine. Probabil ,cineva o sa intrebe de ce nu fac pe cont propriu. Simplu. Nu mai am bani. Si acum , probabil, cineva o sa intrebe de ce nu mai am bani. Simplu. Asa e viata. Asa ca , cine are nevoie de un om care sa ii optimizeze afacerea, tocmai m-a gasit. Nu conteaza orasul.


Buna:) Eu as avea nevoie de tine, daca mai esti disponibila:) Oferta e generoasa si reala, in bucuresti:) Lasa un mesaj daca esti dispusa sa discutam
Nu prea ai cum sa stii daca ai nevoie de @YumYum pentru ca nici nu stii si nici nu ti-ai dat interesul sa afli ca e un el :). Dar probabil e doar un detaliu, stiu, sexul nu mai conteaza in 2014. :)

Oricum, @YumYum, din pacate pentru tine si din fericire pentru el, acum cateva luni s-a insurat si s-a mutat in UK. Ii poti ura casa de piatra!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”