Baiat caut studio in Oradea

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
ionut_adi
Mesaje: 1
Membru din: 15 Noi 2013, 13:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua, sunt nou pe forum, incepator in videochat si as dori sa lucrez intr-un studio, sunt baiat si am auzit de un anume Star Studio in Oradea dar nu am gasit nici un anunt actual legat de acest studio in mass media locala. As dori sa primesc un raspuns aici pe forum daca se poate, multumesc
SoulCams Models Studios wanted
ar3es
Mesaje: 1
Membru din: 14 Iul 2013, 18:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna Ionut, am vazut ca postarea ta si pot sa-ti spun ca in momentul de fata in Oradea singurul studio cu anunt permanent si cu acte in regula suntem noi SweetModelsStudio. Din cate stim mai exista si alte studiouri (semiclandestin) ca sa zic asa dar nu stiu daca o sa reusesti sa dai de ei
deoarece nu au nici anunturi nici numere de telefon pe nicaeri.
Din pacate noi nu te putem ajuta cu un job de la studio deoarece noi lucram in exclusivitate cu fete.
Totusi ar fi varianta sa muncesti de acasa...o posibilitate care exista si la noi.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”