Caut colaborare Niteflirt

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna seara,am si eu o intrebare pt ownerii de studoi in special,daca aveti colaborare sau exista vreo sansa pt deschiderea unui cont pe niteflirt.Astept sper,cat mai multe oferte.

Multumesc si bafta multa tuturor!
rebeka
SoulCams Models Studios wanted
Nikalai
Mesaje: 44
Membru din: 30 Iul 2013, 00:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Exista dar costa. Trebuie cont bancar din tari agreate, card valid din tari agreate si nr de tel....din tarile agreate.
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu mult timp am vrut un cont pe niteflirt pana mi-am gasit portita , am lucrat acum multi ani cu un studiou din Romania , nu stiu daca mai exista sau nu pe piata , sincer eu am fost cam dezamagita nu mi -au facut profilul ok , nu mi -au explicat cum merge siteul , nu aveam posib sa schimb pozele etc

am patit excat ca si cu aw la inceputuri mi s-a deschis contul date de login si dai bataie , acelasi profil dat cu copy paste , nici o inf despre cum merge site ul , ce treb efectiv sa fac , asta le-am invatat eu pe parcurs , mai mult ca pe niteflirt nici nu puteam modifica profilul sau pozele

rezultatul ne-am despartit amiabil , eu am ramas inca o data cu un gust amar , cum unele studiouri transforma un site cu potential f mare in ceva de 3 lei

nu am colaborat cu multe studiiouri la viata mea dar never nu am primit un cont bibilit , adica cu un profil interesant selctie buna de poze , etc , macar daca nu te pricipi pe o nisa lasa-ma sa iti zic ca poate am un hint /mai multa experienta si pierzi si tu bani si eu

in final mi -am deschis singurica contul , banii mi-incaseaza un amic din state care mi-i si trimite si fol skype ul cu numar de usa

este un site diferit f diferit de orice alt site , ca orice site fara free treb f bine bibilit , profil poze , tot tot , exploatate toate optiunile , este dificil pt ca maj showurile sunt la tel si treb sa ai un picut de accent ok ca sa dai bine

99% din membrii dac te aud ca esti din Europa de Est dispar imediat , sunt ff exclusivisti , si f profesionali , chiar stiu cu ce se mananca fetishul , sfatul meu daca nu esti nativa pe fetish sau nu ai multa experienta nu te baga , eu mi -am luat -o pe contul vechi cu cativa sclaveti , pe care i -am cam bajbait , eu recunosc ca la mistress imi merge pe o arie restransa si mai putin cautata de fetish uri , gigantism , crushing , shrinking , torture etc , si ma bate al din balta zic ia sa fac si eu un sph , ete iaca ca mi -am furat-o grav si mi -am luat si rating negativ ,la faza cu tara de provenienta eu m -am scos ca sunt din Suedia si locuiesc in Usa , deci i -am ambalat frumos , bine pe mine ma ajuta mult lookul de nordica , faptul ca sunt f inalta ,asa imi scuz si accentul destul de nenativ american like

ratingurile te urca in pagina , cu cat mai multe si poz cu atat mai bune
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna seara si va multumesc pt reply.Inteleg ceea ce spui tu fetish,pt ca am colaborat si eu tot asa cu cineva ,care se ocupa de acest site,insa la mine nu s a mai putut din alte motive,insa am avut sansa sa vad ca merge fff bine,ca e un site ok,nu te solicita decat atat cat trebuie si cand trebuie :lol: :lol:
Problema este ca as vrea pe cineva de incredere ,daca o sa fie posibil sa gasesc,sa aiba conturi libere ,sa colaboram.Eu stiu care sunt regulile pt acest site,era f usor daca era vreun studio pe aici si care aveau conturi libere.
Daca consideri ca e ok si pentru si mine si putem colabora da mi un semn.

Bafta multa
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”