Caut colega de camera pentru lucrat Iasi !!!

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
elena86
Mesaje: 3
Membru din: 28 Aug 2013, 15:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

caut colega de camera pentru lucrat impreuna (nu la cuplu) ..detin apartament in Iasi, nu stau cu chirie nu doresc bani la facturi si nici pe spatiu...doresc doar companie :D ..am lucrat la studio si m`am hotarat sa lucrez ca model independent ca sa nu mai impart banii, dar problema este ca singura imi este foarte greu sa lucrez cu alte cuvinte este foarte plictisitor si enervant ..sunt doar eu si televizorul :)) si caut o fata care doreste sa lucreze cu mine ca timpul sa treaca mai usor ,mai cu spor si mai cu fun :D pentru amandoua
Nu ofer echipament de lucru dar daca este nevoie este discutabil (pot pune la dispozitie un Pc`u dar fara camera web) dar ofer spatiu in care poti face ce doresti si suport profesional daca ai nevoie :)

Deci daca vrei sa faci bani mai cu spor si fara sa ti se lungeasca fatza de plictiseala atept sa ma contactezi..hehe :D

IMPORTANT: oferta este doar pentru lucrat impreuna nu pentru locuit impreuna :)
SoulCams Models Studios wanted
elena86
Mesaje: 3
Membru din: 28 Aug 2013, 15:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oferta nu mai este valabila. multumesc
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”