Doresc sa colaborez cu un studio care face plata la zi

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
ralu_k
Mesaje: 8
Membru din: 02 Oct 2012, 15:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut !

Sunt Raluca , postez aici pt. ca am obosit rasfoind Google fara succes .
Doresc sa colaborez cu un studio ,mentionez ca vreau sa lucrez de acasa :) . Sunt in domeniu de cam 5 ani ,am incercat sa lucrez ca model independent , dar ideea de a primi banutii la 2 sapt. ma cam trage in jos . In trecut am colaborat cu studiouri si ,desi aveam procentul mai mic , reuseam sa strang mai multi banuti , pt. ca mi se facea plata zilnic .. Asadar as dori sa colaborez cu un studio care face plata la zi , as fi mult,mult mai motivata .
Sper sa tratati cu seriozitate postarea mea ! Va multumesc !
SoulCams Models Studios wanted
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

buna. te-ar interesa o colaborare pe siteul chaturbate?
daca da vb pe pm
o zi buna
ralu_k
Mesaje: 8
Membru din: 02 Oct 2012, 15:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ca sa discutam mai multe adauga-ma te rog pe mess - me_raluca87 . Nu mi se permite sa folosesc pm .
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Strict de curiozitate, de ce vrei sa primesti banii zilnic? Pe langa deranj, este clar mai greu sa-i strangi decat daca vin la perioada?
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

poate asa este sigura ca isi ia banii , nu-i trage studioul teapa

poate vazandu-i efectiv e mai motivata

poate e intr-o pana mare de bani si nu poate astepta 2 saptamani -o luna sa i se vireze niste bani
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Sau poate are niste "baietei" in spate care o tin in pvt cat doreste ea :D
troscolina
Mesaje: 15
Membru din: 13 Aug 2013, 15:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ralu daca nu ai gasit inca pe cineva pot sa iti recomand eu pe cineva care ofera plata la zi cobra1981 nu stiu de ce am impresia ca tu cand auzi de sume mari spui ca sunt fake :!: m-am uitat peste posturile tale si majoritatea sunt scrise incorect gramatical si tu ca owner de studio pui mai multe intrebari decat un model incepator ceea ce mi se pare GRAV.mi-e mila de modele tale daca ai as dori sa impartasesc experienta neplacuta de studiouri de duzina cu ele .
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

troscolina scrie:ralu daca nu ai gasit inca pe cineva pot sa iti recomand eu pe cineva care ofera plata la zi cobra1981 nu stiu de ce am impresia ca tu cand auzi de sume mari spui ca sunt fake :!: m-am uitat peste posturile tale si majoritatea sunt scrise incorect gramatical si tu ca owner de studio pui mai multe intrebari decat un model incepator ceea ce mi se pare GRAV.mi-e mila de modele tale daca ai as dori sa impartasesc experienta neplacuta de studiouri de duzina cu ele .
Si tu scrii ca o cizma,dand lectii altora......
Poate nu sti dar chiar sunt si modele care ard studiourile cu astfel de practici,sunt combinate cu diversi smecheri si cer plata zilnica,dupa 2 sapt te trezesti cu un mare chargeback si cu Maricica disparuta.Nu spun ca este cazul ei dar eu nu m-as complica cu astfel de practici,nu suntem pe centura sa facem plata la zi,numai acolo iei banii eventual inainte iar studiourile care dau banii la zi mi se par cel putin disperate si deloc de incredere,nu cred ca intra in discutie nici cuvantul legal...
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Nu ma intereseaza ce crezi Troscolina despre studioul meu sau oricare alt studio...eu am patit-o cu o amica...ne cunoasteam din copilarie...se mutase la Buc si ma rugase sa ii fac conturi ca vrea sa lucreze de acasa si daca pot sa ii fac plata la zi primele sapt pana se pune pe picioare bla bla....am zis...hai sa fac o fapta buna,o cunosc,parea de incredere...prima zi a fost ok facuse cam 120-150 de dol...am trimis banii totul ok...a doua zi cand ma trezesc aw 750 de lire...5 mesaje...cand te trezesti imi pui te rog banutii ca am nevoie...am zis categoric NU...ma gandeam ca ceva nu e bine...ii zic:cand imi intra mie iti trimit...sunt trecut prin multe si nu ma apuc sa vb aiurea...
si la sume fake...alea mari...era vb de un tips...de 100 de dol...domnisoara lucreaza prin mine :) era a 3 a ei zi pe site...Cred,nu stiu sigur si sincer nici nu am timp si chef sa ma uit :) poti sa ma pui unde vrei :)
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

troscolina ,
cobra1981 are modele doar pe pagina 1 si 2 pe siteuri mari=sume mari de bani
nu mai vorbi doar din ''troscolina'' fara sa stii.
Avatar utilizator
vixenstudio
Mesaje: 38
Membru din: 27 Oct 2007, 06:03
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”