Angajez un model test

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pe scurt,caut o fata care a mai lucrat videochat de acasa sau la alt studio si nu a reusit sa faca sume f mari,nu ma intereseaza in mod special sa stie engleza la perfectie cat sa fie frumoasa si cu o atitudine pozitiva,disponibila pentru 30 zile program de 9 ore zilnic,inclusiv weekendurile(per. ciclu menstrual liber,nu mai mult de 2-3 zile),ulterior urmand a discuta termenii colaborarii viitoare.Vreau sa incerc un test si sa obtinem impreuna niste sume fabuloase in baza unor idei studiate timp de multi ani si alte chestii care nu pot fi discutate pe forum.Modelul va lucra in categoria girls si trebuie sa accepte un trainer de sex feminin in permanenta in cele 30 zile cat dureaza testul.Varsta maxima 25 ani.

Pentru mai multe detalii va rog sa utilizati butonul PM.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Chiar daca tu nu mai ai nevoie de nici o recomandare, nu ma pot abtine sa nu scriu cateva cuvinte in care sa spun ca eu sunt 100% convins ca ai sa reusesti ce ti-ai propus.

Nu pot decat sa te felicit pentru initiativa, sunt sigur ca ai sa ai rezultate maxime si ca modelul care va fi selectat trebuie sa se considere unul norocos si sa constientizeze faptul ca 99% e meritul tau. (al vostru)

Spor acolo.

P.S. eu daca eram fetita si ma incadram in criteriile cerute de tine te-as fi contactat de mult :)
RavenRilley
Mesaje: 2
Membru din: 14 Aug 2013, 14:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hm......ma ofer eu, numai ca am depasit varsta maxima admisa, totusi mi-as dori foarte tare sa avem o discutie.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Multumesc Adrian pentru cuv frumoase,simpatia este reciproca,nu cred ca mai e nevoie sa o spun iar munca ta este deosebita si felul de a te purta cu oamenii.Sa ramai asa mereu ,sa nu te schimbi niciodata pentru ca succesul de multe ori aduce foarte multe chestii naspa...
Raven,multumesc,dar eu caut un anumit tip de model,nu caut o fata,caut FATA cu care pot schimba orice statistica de pana acum,cred ca sunt capabila sa o fac cu omul potrivit .
Si nu,nu vreau sa dovedesc nimic,nimanui,vreau sa-mi dovedesc mie ca nu am respirat,mancat,trait videochat 12 ani de pomana,o fac pentru mine,pentru orgoliu sa spun asa.
Bafta acolo iti doresc pe mai departe:)
Aurora
Mesaje: 4
Membru din: 22 Aug 2013, 12:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna Pocahontas

Nu merge sa iti trimit pm, am incercat la numarul de telefon de pe site dar imi spune ca nu poate fi contactat, mi-as dori foarte mult o colaborare cu tine, indeplinesc toate conditiile si sunt sigura ca ar fi o colaborare de succes , cum as putea sa iti dau mai multe detalii despre mine?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Buna Aurora,suna cu incredere la nr de pe site,nu a mers cat am fost in concediu,poti incerca oricand in cursul zilei de azi.
Aurora
Mesaje: 4
Membru din: 22 Aug 2013, 12:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tot nu merge si nici Pm-ul nu pot sa il citesc :(
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Aurora scrie:Tot nu merge si nici Pm-ul nu pot sa il citesc :(
Nu stiu ce nr folosesti dar telefonul merge cu siguranta,acum 15 min am vb cu cineva.
0727415969
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”