Partenera o zi pe saptamana, Bucuresti - sunt fata

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ana400
Mesaje: 33
Membru din: 19 Sep 2012, 06:30
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie mi se pare un site cu foarte mare potential myfreecams.com
Caut o tipa cu care sa fac show acolo, o zi pe saptamana, maxim doua, in care sa ne axam doar pe asta. Show-ul vreau sa il fac fetish/BDSM, am ideea bine pusa la punct, daca intereseaza astept mesaj.

Nu ma intereseaza stapanirea englezei, experienta, dotari tehnice, nimic practic, vreau doar ca tipa sa arate ok, sa aiba peste 18 ani si sa fie serioasa, am eu restul.

Nu garatez castiguri (cu toate ca sunt sigura ca vor fi mai mult decat multumitoare pentru timpul alocat). Mi se pare un domeniu neexplorat ce-mi doresc eu sa fac, stand la discutii cu membrii mi-au dat niste idei traznet. Au mai existat genul asta de show-uri, dar rare si au avut succes extrem. Bineinteles, banii ii impartim pe jumate.


Nu sunt studio, sunt model independent si imi doresc acelasi lucru de la viitoarea partenera.
SoulCams Models Studios wanted
cherri
Mesaje: 2
Membru din: 22 Aug 2017, 11:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai e valabil anuntul?
Avatar utilizator
Diamond6
Mesaje: 9
Membru din: 04 Iul 2016, 22:58
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Poti lasa un email? :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”