Caut studio pt acasa.

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
alinabruneta
Mesaje: 5
Membru din: 28 Feb 2013, 19:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Caut studio ce lucreaza cu modele si de acasa cu experienta deoarece si eu am experienta 3 ani ce poate oferi plata saptamanal de pe un singur site si ce ofera asistentA tehnica 24/7,cer si ofer seriozitate.
SoulCams Models Studios wanted
alinabruneta
Mesaje: 5
Membru din: 28 Feb 2013, 19:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Anunt inca valabil.rog sa ma contacteze doar studiourile care se pot prezenta cu un site si o experienta reala in domeniu.
Avatar utilizator
cssmfcpro
Mesaje: 44
Membru din: 20 Apr 2013, 15:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

-studio afiliat-
cu se site-uri ai colaborat?
MFC, Chaturbate, Live Jasmin?
Daca ai experienta cu MFC pot da mai multe detalii insa tin sa-ti reamintesc ca MyFreeCams si Chaturbate nu mai accepta modele din romania.
Multumesc, o zi superba
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

cssmfcpro scrie:-studio afiliat-
cu se site-uri ai colaborat?
MFC, Chaturbate, Live Jasmin?
Daca ai experienta cu MFC pot da mai multe detalii insa tin sa-ti reamintesc ca MyFreeCams si Chaturbate nu mai accepta modele din romania.
Multumesc, o zi superba
De cand nu mai accepta MFC modele din Romania??Poate e vb de Chaturbate,nicidecum de MFC.
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

MFC-ul accepta modele din Ro.
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salutare.....daca mai este valabil "anuntul' te pot ajuta :) am studio de videochat de 4 ani cu sedii in 3 orase ( Pitesti, Brasov , si undeva in Prahova :P) lucrez cu aproximativ 10-12 site-uri ( livejasmin, streamate, xlove, xcam, streamray, flirt4free, imlive, adultwork, bajele,camhot etc). daca vrei putem vorbi mai multe :) Lasa aici un mesaj daca esti interesata si o adresa de contact :). bafta in continuare
Avatar utilizator
cssmfcpro
Mesaje: 44
Membru din: 20 Apr 2013, 15:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

pocahontas scrie:
cssmfcpro scrie:-studio afiliat-
cu se site-uri ai colaborat?
MFC, Chaturbate, Live Jasmin?
Daca ai experienta cu MFC pot da mai multe detalii insa tin sa-ti reamintesc ca MyFreeCams si Chaturbate nu mai accepta modele din romania.
Multumesc, o zi superba
De cand nu mai accepta MFC modele din Romania??Poate e vb de Chaturbate,nicidecum de MFC.

Ai perfecta dreptate, am facut o greseala.
Succes
VcHost
Mesaje: 1
Membru din: 21 Iun 2013, 09:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cred ca este mult mai ok sa lucrezi din incinta unui studio, care iti pune la dispozitie si un decor foarte frumos, plus alte beneficii. Plus ca , de acasa e si posibilitatea unui procent mult mai mic, dar asta este parerea mea
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Sfatul meu este sa nu mai cautati aceste jumatati de masura . Nu vei gasi niciodata un studio cu experienta , serios , care sa te poata ajuta cu adevarat , si care sa inchirieze conturi . Studiourile adevarate in general nu au timp de prostii de genul .

Ori e alba , ori e neagra ... adica ori iti gasesti un studio pe gustul tau , ori mergi 100% singurica de acasa .
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”