Colaborare Trainer

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Sweet
Mesaje: 1
Membru din: 18 Ian 2013, 00:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Caut colaborare cu un trainer cu experienta . Ofer 20 % din castig pe durata colaborari .


Sunt model independent , am ceva experienta ,echipamentul tehnic ok ,insa nu reusesc sa imi ridic media castigurilor/zi de "pragul " 200$ . Targetul ar fi media 500- 600 $
Partea de consiliere se poate face si pe mess ,mail , fara sa fie nevoie ca trainerul sa vina acasa la mine .Promit ca nu o sa pap din nervi si timpul persoanei cu care voi lucra, sunt o persoana serioasa si "open minded . :)


Pentru persoanele interesate PM si putem discuta si negocia aspectele colaborarii mai in detaliu .

Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Valentina
Mesaje: 4
Membru din: 14 Ian 2013, 15:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

As dori sa discutam.
Contacteaza-ma pe skype/yahoo - dreambird18.

Valentina:)

O zi buna
sirflorinus
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sweet scrie:Caut colaborare cu un trainer cu experienta . Ofer 20 % din castig pe durata colaborari .


Sunt model independent , am ceva experienta ,echipamentul tehnic ok ,insa nu reusesc sa imi ridic media castigurilor/zi de "pragul " 200$ . Targetul ar fi media 500- 600 $
Partea de consiliere se poate face si pe mess ,mail , fara sa fie nevoie ca trainerul sa vina acasa la mine .Promit ca nu o sa pap din nervi si timpul persoanei cu care voi lucra, sunt o persoana serioasa si "open minded . :)


Pentru persoanele interesate PM si putem discuta si negocia aspectele colaborarii mai in detaliu .

Multumesc
cine crezi ca "se vinde" pe 20% din castigurile tale? poate doar cei/cele care nu au ce sa te invete. si sunt morti/moarte de foame :)
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sirflorinus scrie:
cine crezi ca "se vinde" pe 20% din castigurile tale? poate doar cei/cele care nu au ce sa te invete. si sunt morti/moarte de foame :)
Un trainer bun poate aduce un "model" la 3000-5000$ lejer la perioada, iar 20% din castig este un procent bun, sa nu uitam faptul ca, majoritatea trainerilor ce lucreaza pentru studiouri au un salariu fix 1500-2000 ron + 10-15% din profit, asadar, oferta facuta de "Sweet" este chiar una buna, pentru cine are timp sa se ocupe si de ea.
sirflorinus
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ocupa-te tu, daca e asa de buna oferta :)

dar daca ea/el face acum 2-300 la perioada? (cum fac 90% din modelele independente...ca de abia fac pragul de plata pe site-uri..) un trainer ca sa o duca la 3000, este cam de 10 ori mai mult decat face el/ea acum. pentru 20% din 3000? si ea ramane cu know-how-ul pentru toata viata si cu 80%, adica de vreo 8 ori mai mult decat face acum? da, intr-adevar o super oferta... ma intreb oare pt cine e mai avantajoasa? :)
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Sirflorinus, fata scrie ca nu trece de 200/zi.
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

United Studios scrie:Sirflorinus, fata scrie ca nu trece de 200/zi.
Nu ai cu cine discuta, este la fel precum majoritatea, intra pe forum, citeste pe sarite apoi isi exprima o parere total aiurea fata de subiect.
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Sweet scrie:Caut colaborare cu un trainer cu experienta . Ofer 20 % din castig pe durata colaborari .


Sunt model independent , am ceva experienta ,echipamentul tehnic ok ,insa nu reusesc sa imi ridic media castigurilor/zi de "pragul " 200$ . Targetul ar fi media 500- 600 $
Partea de consiliere se poate face si pe mess ,mail , fara sa fie nevoie ca trainerul sa vina acasa la mine .Promit ca nu o sa pap din nervi si timpul persoanei cu care voi lucra, sunt o persoana serioasa si "open minded . :)


Pentru persoanele interesate PM si putem discuta si negocia aspectele colaborarii mai in detaliu .

Multumesc
De ce nu incerci un studio? Cei 20% sunt un pic mai mult, dar ai si multe beneficii, inclusiv training-ul?
sirflorinus
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@United ea poate sa scrie orice :)

crezi ca daca facea 200 pe zi, adica undeva la 4500 pe luna partea ei (se poate ajunge si la 6000 dupa acelasi calcul, dar refuz sa cred ca cineva lucreaza 30/30..) mai avea nevoie de training? :)

a zis ca nu reuseste sa treaca de 200 pe zi...pt mine asta inseamna ca s-a intamplat sa faca si 180 intr-o zi buna...iar, in rest, nu se stie...poate sa faca 10, poate sa faca 30, poate sa faca 50, sau poate sa mearga in club si la piscina si sa nu mai faca nimic timp de o sapt. ia aduna-le si vezi da mai mult de 500 la perioada? :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”