Caut studio ce colaboreaza cu modele de acasa

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
anastasia86
Mesaje: 5
Membru din: 27 Oct 2012, 23:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Caut studio ce colaboreaza cu modele de acasa cu experienta minim 5 ani ,banii la timp chiar si in prima luna si cu aptitudini tehnice si psihice de a redeschide un cont nou pe streamate (desi am unul deocamdata pe care un studio nu la inchis)mentionez ca pana acum am lucrat la un studio si m-am decis sa lucrez de acasa deoarece am posibiliatea,sunt foarte serioasa si caut un studio la fel de serios,am plecat de la studio deoarece m-am saturat de conditii mizeere ,de aseamenea eu vreau sa imi aleg siteurile pe care o sa lucrez.Studioul poate fi din orice parte a tarii,procentul de acasa vreau sa fie de 80%al meu,deoarece am experienta,mentionez ca fac 100 $ pe zi pe un singur site,astept oferte pe pm,MUltumesc!PS:TIGANII SI MINCINOSII SA SE ABTINA:))
SoulCams Models Studios wanted
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

poate ar fi bine sa numai fii asa de rasista
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

daca tot renunti la lucratul in studio si vrei sa muncesti de acasa, de ce ai nevoie de un studio care colaboreaza cu modelele de acasa? ca nu inteleg. spui ca ai experienta si ca faci banisori... asa ca de ce 80% si nu 100%? daca este doar pentru contul de streamate, poti astepta 3 luni deoarece in momentul in care contul tau pe care il ai deja, nu mai este utilizat, site-ul il va sterge dupa 3 luni si apoi iti poti face altul singurica. intre timp muncesti pe alte site-uri.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”