Caut studio cluj

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
cristina8686
Mesaje: 22
Membru din: 24 Mai 2012, 22:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua, doresc sa lucrez intr-un studio cu program de 8 ore fara reguli stupide, de asemenea doresc cazare temporara. Am experienta de 3 ani in videochat, am lucrat de acasa pana acum si de la studiouri nepotrivite cu pcu-rui care se blocau caut ceva mai bun, fac bani frumosi ( peste 100 $ pe noapte)pe un singur site streamate care e baza la mine, stiu engleza foarte bine dar din pacate m-am despartit de prietenul meu si nu mai am unde sta, nu imi permit sa platesc chirie deocamdata si sa lucrez pe cont propriu , in plus cred ca intr-un studio lucrand constant fac mai multi bani, de acasa nu prea ma mai conectam , gaseam mereu motive sa nu lucrez.momentan locuiesc in salaj dar caut un studio din cj,in cj am stat pana acum la prietenul meu,astept oferte din orice oras.astept oferte pe baby_brunette89@yahoo.com.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”