Ofer colaborare INGENIO/KEEN/NITEFLIRT

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Ofer colaborare pe siteurile multy cunoscute Ingenio/Keen/Niteflirt.com, siteuri care nu accepta modele din Romania( inscrierea nu se poate face chiar daca veti incerca sa folossiti proxy sau alte metode bine cunoscute) ,daca sunteti interesate(i) sa colaboram , va rog PM me!
Siteul accepta : fete, baieti, cupluri, transexuals, milf, granny. etc.
Siteurile accepta models/studios care au cont in banca si locuiesc efectiv in America! Ei platesc prin Direct Deposit sau Check/ monthly!
Daca veti accepta sa colaboram voi oferi urmatoarele metode de plata: Paypal, Redpass, Payoneer, Payza, MoneyBookers. Dupa prima luna veti putea primi banii bilunar.
Deasemeni accept colaborare si cu cu studiouri, in cazul acesta procentul care revine studioului este negociabil.

Pentru mai multe detalii , please PM me!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

nu trebuie sa ai cont in America sau sa locuiesti acolo... Niteflirt trimite bani si in Italia, Franta etc in momentul de fata eu ii primesc din UK, am pe cineva acolo care imi incaseaza cecurile.
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Perfect de acord cu tine.... dar checkul vine abia dupa 16 zile.... iar checkul va fi loaded in banca abia dupa inca o luna..... asa ca este foarte mult de asteptat.... parerea mea!
In schimb prin drect deposit in USA plata se face instant.....
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ah am uitat sa mai precizez ca fees sunt farte mari primada data cand dai sa se incarce cecul, apoi visa fee si apoi cand persoana aceea va face plata catre tine.... si astefel pierzi undeva intre 10-20%... poate chiar mai mult , deoarece persoana respectiva va cere sa platesti si taxa pentru ca depaseste un anumit prag la venituri pe an.
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

eu imi incasez banii in 15-17 zile... adica atunci ajung la mine,asa au ajuns intotdeauna, indiferent de tara prin care am incasat cecul si nici n-am platit taxe mari si nici impozite. poate la altii merge alfel, nu te contrazic. spor acolo...
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

In ce tara incasezi tu cecul instant ?
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca ma intrebi pe mine, eu ii incasez direct in Statele Unite ale Americii.
Avatar utilizator
TwistedAngel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 03 Feb 2011, 11:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

er. INGENIO/KEEN/NITEFLIRT acepta modele din romania la inscriere nu ti se cere buletin id card ti se cere doar sa ai un creditcard , ei doar nu trimit bani in romania :)
Un cec ajunge in 14-15 zile in europa si se incaseaza destul de repede ( eu personal il incasez in 5 zile ) fara probleme .
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ai perfect dreptate, in ceea ce zici, mai putin in legatura cu faptul ca cecul ajunge abia in 16 zile, apoi ca la load check se platesc niste fees, undeva la 10%-15%, deasemeni ca cecul se incarca in cont si mai exact banii ii vei vedea abia apoi dupa o luna de zile in cap, deci efectiv tu ai banii dupa o luna si 16 zile.Iar ca fees care sunt de platit sunt urmatoarele: check load fee, visa card fee....

Deasemeni, in lista tarilor care sunt la niteflirt/keen/ingenio nu este si Romania plus multe alte tari, dea aceea am precizat ca multe modele din Romania nu pot munci pe acest site, chiar daca vor folosi proxy.Nu am precizat niciodata ca siteul cere copii dupa buletin.

Tu intr-adevar ai norocul ca locuiesti intr-o tara din vestul Europei;), dra nu toate modelele au norocul tau, de aceea ofer colaborare cu modelele care sunt interesate.

Oricum iti multunesc pentru ca ai oferit mai multe detalii, din partea mea nu este nicio problema....completarile facute le vad chiar foarte utile....Plus ca si ceea ce am precizat eu nu este nimic neadevarat.....ceea ce tu ai spus le spuneam eu in PM celor interesati, nu colaborez si nu voi colabora cu modelele vest europene....ci doar cu acele modele care isi doresc sa munceasca pe aceste siteuri si nu pot.

Daca doriti mai multe detalii, just ask!
linamada31
Mesaje: 4
Membru din: 02 Oct 2013, 18:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

As vrea sa colaboram pe niteflirt daca vrei . As vrea de asemenea sa imi trimiti detaliila colaborarii pe mail la linamada31@gmail.com multumesc anticipat
dyadya19
Mesaje: 2
Membru din: 20 Mar 2014, 17:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna SmartGirl te rog poti sa ma ajuti cu un cont pe niteflirt?
SugarBrunette
Mesaje: 15
Membru din: 27 Mar 2014, 19:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SmartGirl scrie:Buna,
Ofer colaborare pe siteurile multy cunoscute Ingenio/Keen/Niteflirt.com, siteuri care nu accepta modele din Romania( inscrierea nu se poate face chiar daca veti incerca sa folossiti proxy sau alte metode bine cunoscute) ,daca sunteti interesate(i) sa colaboram , va rog PM me!
Siteul accepta : fete, baieti, cupluri, transexuals, milf, granny. etc.
Siteurile accepta models/studios care au cont in banca si locuiesc efectiv in America! Ei platesc prin Direct Deposit sau Check/ monthly!
Daca veti accepta sa colaboram voi oferi urmatoarele metode de plata: Paypal, Redpass, Payoneer, Payza, MoneyBookers. Dupa prima luna veti putea primi banii bilunar.
Deasemeni accept colaborare si cu cu studiouri, in cazul acesta procentul care revine studioului este negociabil.

Pentru mai multe detalii , please PM me!

Buna ... imi poti da niste detalii pentru colaborare te rog??

sugar_brunette@yahoo.com
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Pentru cine este interesat de colaborare pe Niteflirt, Ingenio, Keen, astept mesaje in PM.
bobby82
Mesaje: 14
Membru din: 09 Iun 2011, 20:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

As fi si eu interesat de o colaborare pentru Niteflirt, Ingenio, Keen. Doar ca vreau sa-mi spui ce garantie o sa am eu ca in ziua paymentului nu o sa uiti de numarul meu de telefon si implicit de banii care trebuie sa-i trimiti in urma colaborarii?
Te intreb asta pentru ca in anii trecuti am avut o colaborare cu un alt tip de pe forum.
Toate bune si frumoase! La inceput a fost totul in regula. Am tot adaugat modele pe niteflirt prin colaborarea cu el si uite asa in a 4-a luna cand deja aveam 14 modele pe niteflirt si se adunase deja o suma frumusica de bani, tipul mi-a tras efectiv teapa.....si-a inchis telefonul...... iar pe skype/yahoo/e-mail nu l-am mai vazut de atunci.... totodata nici banii nu i-am mai vazut. A fost o lovitura grea pentru mine atunci. :( Plati facute din buzunarul propriu , etc etc.

Asadar revin si ma repet ! Ce garantie reala poti sa-mi oferi pentru a incepe o colaborare cu tine?
De unde stiu eu ca nu esti tu acelasi tip care mi-a "tras-o" in 2011 ??
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Nu ai nici o garantie. Iti asumi riscurile. Asta a fost motivul pentru care la un moment dat nu mai erau acceptate "oferte" de genul pe forum.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Imi pare rau pentru pierderea ta dar e vina ta ca nu ti-ai luat masuri suficiente de siguranta . Daca esti interesat putem face asa : couchsurfing = eu vin la tine si iti vad studioul si casa si buletinul si masina ca sa ma asigur ca nu iti da prin cap sa faci smekerii cu carduri ;) , tu vii la mine si-mi vezi studioul , casa , masina , buletinul si tot ... pentru un comision de cateva mii nu imi convine sa imi vand casa ... sa imi mut studioul si tot asa . Am contul aici pe forum din 2005 si am dat si inca mai dau conturi de xmodels la cateva studiouri si nu am dat nicio teapa .
bobby82
Mesaje: 14
Membru din: 09 Iun 2011, 20:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mi se pare absurd sa fiu nevoit sa-ti cunosc parintii, bunicii sau copii pentru a incepe o colaborare. Nu e chiar modul standard de a negocia un "contract". Iar pe xmodels nu stiu cui mai dai tu conturi pentru ca din ce stiu eu xmodels-ul accepta modele din romania inca din 2009.
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 237
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Studiourilor care au modele cu conturi foarte vechi dau conturi de xmodels daca tot esti interesat ... iti pot da printscreen , pai de aia ai luat si teapa ca nu ai cunoscut omul ... eu ti-am explicat cum sa faci 100 % sigur dar vad ca esti cam incapatanat :) .
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oferta nu mai este valabila, de aceea rog ca topicul sa fie inchis,

Thanks!
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”