Caut un studio unde sa lucrez

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Buna ziua, doresc sa lucrez intr-un studio cu program lejer( program de 6 ore ) fara reguli stupide, am camera sony evi, de asemenea doresc cazare temporara. Am experienta de 8 ani in videochat, am lucrat de acasa pana acum, faceam bani frumosi ( peste 100 $ pe noapte) stiu engleza foarte bine dar din pacate m-am despartit de prietenul meu si nu mai am unde sta, nu imi permit sa platesc chirie deocamdata si sa lucrez pe cont propriu , in plus cred ca intr-un studio lucrand constant fac mai multi bani, de acasa nu prea ma mai conectam , gaseam mereu motive sa nu lucrez.
Daca cineva este interesat si poate sa ma ajute rog contact la Lorena.sweetness@yahoo.com
Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
catzic
Mesaje: 6
Membru din: 12 Feb 2008, 23:46
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna seara daca mai esti intteresata contacteaza-ne la adresa zigzag.studio@ymail.com pentru a stabili o intalnire
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Am rezolvat deja, se poate inchide.
Multumesc
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”