Angajare videochat!

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
isaxon
Mesaje: 19
Membru din: 14 Iul 2011, 15:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua postez acest anunt deoarece avem disponibile locuri in vederea colaborari. Se poate asigura cazare in apartament de fapt se utilizeaza aceiasi camera si pentru munca. In continuare vreau sa explic cat mai multe detali sa nu existe nici un fel de neintelegeri:
1. se lucreaza dintr-un apartament cu 3 camere
2.in principiu este o camera disponibila urmeaza sa se elibereze inca una la sfarsitul perioadei
3.plata se face imediat cum vin banii de la site-uri la cursul valutar din ziua respectiva , nu se promite mare cu sarea asa se procedeaza dar tin sa mentionez faptul ca se platesc 35-50 ron zilnic de persoana din ziua in care se incorporeaza.
4.noi de asemenea suntem angajati , seful meu nu foloseste forumul
5.se merge cu procent de 50% si se cer 8 ore zilnice cu posibilitate la o zi libera pe saptamana cel putin la inceperea activitatii.
6.toate cheltuielile ce tin de cazare si intretinere sunt asigurate si nu se plateste absolut nimic nu exista ascunzisuri.
7.noi personal facem in jur de 1600-1800 la perioada demostrabil
8.locatia este in Buzau , zona linistita , apartamentul nu este unul de lux dar este mai mult decat decent
9.de preferat se cauta modele cu ceva experienta fete sau cupluri.
10. pentru mai multe detalii astept sa ma contactati aici sau la nr. de telefon :0786594678
Sper ca nu exista dubii sau pareri negative , este un studio ft. mic noi ne-am primit bani ft corecti intotdeauna a existat intelegere ,dorim persoane care au bun simt si mai ales care respecta igiena !

O zii buna tuturor , si va asteptam sa ne contactati!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

In ce zona din Buzau este studioul?
isaxon
Mesaje: 19
Membru din: 14 Iul 2011, 15:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

imi cer mii de scuze dar automat nu voi dezvalui adresa aici , as pune la indoiala intimitatea modelelor de aici , dar daca prezentati interes sunati fara nici o problema iar la un mic interviu va vom raspunde exact la toate intrebarile ! inca o data scuze dar asa este cel mai corect astept un apel si vorbim cat mai precis posibil.
Se poate colabora si de la domiciliu se pune la dispozitie , tot ce tine de parte tehnica, site-uri , si un mic training unde este nevoie si sesune foto cine doreste ( pot face poze atat eu cat si prietena mea in caz ca aveti inhibitii) iar de procent se discuta concret la fata locului ! o seara buna tuturor!
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”