Site nou care plateste pentru ora de free

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Caut numai fete pentru un site nou de videochat. Se plateste cu 1.4 euro/ ora de free. Mai multe detalii pe PM sau messenger la ready_for_you29. Plata saptamanal.
SoulCams Models Studios wanted
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Completare:
-caut doar modele independente, nu studiouri. Vor lucra pe contul meu de studio
-trebuie stat online un minim 30 de ore pe saptamana.
E un site la inceput de drum fara trafic de aceea platesc pt. ora de free. E permis splitul si nu cer exclusivitate. Trebuie doar sa fie cineva online pe site.In concluzie deocamdata e un site fara mari pretentii si caruia nu ii trebuie acordata cine stie ce atentie.
Plata la saptamana in cont bancar, Payoneer, Paypal si Moneybookers(Skrill) In fiecare miercuri pt. saptamana incheiata (de luni ora 00.00 pana duminica ora 24.00).
Valabil pentru maxim 15 modele.
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ca sa nu mai deschid un topic nou revin tot aici.
Anuntul de mai inainte nu mai e valabil.


Am in schimb o noua colaborare cu un site francez. Plata tot la ora lucrata insa e vorba de 4 euro banii modelului. Plata se face la 2 saptamani. Mai multe detalii pe messenger.
model fx
Mesaje: 1
Membru din: 17 Apr 2012, 08:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

caut fete pentru un site care plateste ora in free chat 2$,nu are importanta prezenta pe site,doar tb sa fie deschisa camera. ma puteti contacta pe id : m0del_fx
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

model fx scrie:caut fete pentru un site care plateste ora in free chat 2$,nu are importanta prezenta pe site,doar tb sa fie deschisa camera. ma puteti contacta pe id : m0del_fx
Vi se pare normal asa ceva?Am luat legatura cu asa numita "P. Cristina" :

m0del_fx: buna ziua!
workadult: buna
m0del_fx: da ,mai este valabil
m0del_fx: cu ce va pot fi de folos?

workadult: pai as dori cateva detalii adica site ul.conditii de a primii banii,la cat timp se platesc..
m0del_fx: se colaboreaza doar prin contul meu de studio,banutii ii primiti pe data de 10 si 25 a lunii
m0del_fx: site ul este la inceput ,doreste doar prezenta

workadult: se pot bloca anumite tari,cum ar fi romania?
m0del_fx: desigur
workadult: este obligatoriu anumite ore lucrate?
m0del_fx: nu,va face ti dvs programul cum doriti
workadult: cat se platea ora in free?
workadult: se plateste*
m0del_fx: daca aveti doar 6$ o sa vi se puna in cont
m0del_fx: 2$ pe ora in free chat

workadult: si care ar fi mersul pentru a ma inscrie?
m0del_fx: tb sa aveti dvs un set de poze
workadult: da
m0del_fx: dvs lucrati cu un studio?
workadult: nu
workadult: model independent
m0del_fx: vreti sa colaborati?
workadult: da,m ar interesa
workadult: dar imi puteti spune numele studioului ,ceva?
m0del_fx:
m0del_fx: nu pot

workadult: cum nu? din moment ce va trimit acte,nu e normal sa stiu cui le trimit?
workadult: )
workadult:
m0del_fx: mi le trimite ti mie iar eu o sa am grija personal de dvs ,sa vi se achite la timp banutii
workadult: eu inteleg asta,dar sunt documente personale deci ma intereseaza cui le trimit
m0del_fx: p. cristina
m0del_fx: asa ma numesc

workadult: imi pare bine,dar nu vad motivul pt care cineva ar ascude un simplu nume de studio sau o pagina de internet ceva legat ..
workadult: sau este?
m0del_fx: lasati ma sa ghicesc,dvs vreti sa lucrati idependenta pe acel site?
workadult: nu ma intereseaza asta,am inteles ca ma pot inscrie pe site ul respectiv prin contul de studio al dumneavoastra
workadult: dar ma intereseaza numele studioului de exemplu.
workadult: sa stiu cui trimit actele personale
m0del_fx: domnisoara acestea sunt conditiile
m0del_fx: eu va inteleg frustrarea ,dar din punctul meu de vedere nu si are rostul

workadult: oki,scuze atunci de timp,dar nu ma intereseaza sa trimit datele personale unei persoane necunoscute
m0del_fx: la revedere
Last message received on 4/18 at 7:12 PM
MeCristinna
Mesaje: 21
Membru din: 01 Iul 2012, 20:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lovejuice scrie:
model fx scrie:caut fete pentru un site care plateste ora in free chat 2$,nu are importanta prezenta pe site,doar tb sa fie deschisa camera. ma puteti contacta pe id : m0del_fx
Vi se pare normal asa ceva?Am luat legatura cu asa numita "P. Cristina" :

m0del_fx: buna ziua!
workadult: buna
m0del_fx: da ,mai este valabil
m0del_fx: cu ce va pot fi de folos?

workadult: pai as dori cateva detalii adica site ul.conditii de a primii banii,la cat timp se platesc..
m0del_fx: se colaboreaza doar prin contul meu de studio,banutii ii primiti pe data de 10 si 25 a lunii
m0del_fx: site ul este la inceput ,doreste doar prezenta

workadult: se pot bloca anumite tari,cum ar fi romania?
m0del_fx: desigur
workadult: este obligatoriu anumite ore lucrate?
m0del_fx: nu,va face ti dvs programul cum doriti
workadult: cat se platea ora in free?
workadult: se plateste*
m0del_fx: daca aveti doar 6$ o sa vi se puna in cont
m0del_fx: 2$ pe ora in free chat

workadult: si care ar fi mersul pentru a ma inscrie?
m0del_fx: tb sa aveti dvs un set de poze
workadult: da
m0del_fx: dvs lucrati cu un studio?
workadult: nu
workadult: model independent
m0del_fx: vreti sa colaborati?
workadult: da,m ar interesa
workadult: dar imi puteti spune numele studioului ,ceva?
m0del_fx:
m0del_fx: nu pot

workadult: cum nu? din moment ce va trimit acte,nu e normal sa stiu cui le trimit?
workadult: )
workadult:
m0del_fx: mi le trimite ti mie iar eu o sa am grija personal de dvs ,sa vi se achite la timp banutii
workadult: eu inteleg asta,dar sunt documente personale deci ma intereseaza cui le trimit
m0del_fx: p. cristina
m0del_fx: asa ma numesc

workadult: imi pare bine,dar nu vad motivul pt care cineva ar ascude un simplu nume de studio sau o pagina de internet ceva legat ..
workadult: sau este?
m0del_fx: lasati ma sa ghicesc,dvs vreti sa lucrati idependenta pe acel site?
workadult: nu ma intereseaza asta,am inteles ca ma pot inscrie pe site ul respectiv prin contul de studio al dumneavoastra
workadult: dar ma intereseaza numele studioului de exemplu.
workadult: sa stiu cui trimit actele personale
m0del_fx: domnisoara acestea sunt conditiile
m0del_fx: eu va inteleg frustrarea ,dar din punctul meu de vedere nu si are rostul

workadult: oki,scuze atunci de timp,dar nu ma intereseaza sa trimit datele personale unei persoane necunoscute
m0del_fx: la revedere
Last message received on 4/18 at 7:12 PM



nu inteleg de ce s-ar ascunde ????poate nu stiu eu prea multe despre a da tepe sau ma rog sincer care ar fi motivul???? chair astept raspunsuri pe tema asta,multumesc si bafta la $$$$$ all
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

MeCristinna scrie:nu inteleg de ce s-ar ascunde ????poate nu stiu eu prea multe despre a da tepe sau ma rog sincer care ar fi motivul???? chair astept raspunsuri pe tema asta,multumesc si bafta la $$$$$ all
Teoretic sunt doua motive pentru care nu vrea sa divulge respectivele informatii

Daca tu ca model independent aflii numele siteului si vezi ca ei de fapt platesc 6$ pe ora in free tu primind doar 2 prin intermediul lor ai sa vrei sa creezi cont direct pe site si ei pierd bani respectivi

Pentru a nu fii trasi la raspundere in caz ca se intampla ceva sau ca actele respective sunt folosite la alte lucruri.

Riscu de a lua teapa este mult mai mare cand nu exista pic de transparenta, cand userul nu are nici o credibilitate, este o vorba oaia care nu-si poate duce blana ....
Imagine
MeCristinna
Mesaje: 21
Membru din: 01 Iul 2012, 20:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

joesancez scrie:
MeCristinna scrie:nu inteleg de ce s-ar ascunde ????poate nu stiu eu prea multe despre a da tepe sau ma rog sincer care ar fi motivul???? chair astept raspunsuri pe tema asta,multumesc si bafta la $$$$$ all
Teoretic sunt doua motive pentru care nu vrea sa divulge respectivele informatii

Daca tu ca model independent aflii numele siteului si vezi ca ei de fapt platesc 6$ pe ora in free tu primind doar 2 prin intermediul lor ai sa vrei sa creezi cont direct pe site si ei pierd bani respectivi

Pentru a nu fii trasi la raspundere in caz ca se intampla ceva sau ca actele respective sunt folosite la alte lucruri.

Riscu de a lua teapa este mult mai mare cand nu exista pic de transparenta, cand userul nu are nici o credibilitate, este o vorba oaia care nu-si poate duce blana ....
lol ...ce intrebare idioata am pus si eu...ms pt rasp oricum
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Cum naiba sa trimiti unui necunoscut date personale, acte si poze? :))))))
rain_son
Mesaje: 8
Membru din: 09 Mai 2013, 08:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Studio20 scrie:Cum naiba sa trimiti unui necunoscut date personale, acte si poze? :))))))
sa inteleg ca toate modelele care acum lucreaza la un studio ceva, erau cunostiinte rude prieteni cu adminii sutduiourilor astfel netrimitand acte necunoscutilor? Si daca ii spunea un nume la intamplare, nu tot unui necunoscut trimitea actele?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

rain_son scrie:
Studio20 scrie:Cum naiba sa trimiti unui necunoscut date personale, acte si poze? :))))))
sa inteleg ca toate modelele care acum lucreaza la un studio ceva, erau cunostiinte rude prieteni cu adminii sutduiourilor astfel netrimitand acte necunoscutilor? Si daca ii spunea un nume la intamplare, nu tot unui necunoscut trimitea actele?
Unui studio nu trimiti actele pe messenger,studioul are o adresa de unde nu poata sa dispara cu banii tai de pe o zi pe alta dar cineva de pe mess...

P.S.Ti-ai fct tu cont special ca sa postezi treaba asta? :D
rain_son
Mesaje: 8
Membru din: 09 Mai 2013, 08:47
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

haha! nu, era ca sa postez altceva dar m-am razgandit. Nu stiam ca tre sa incep cu prajiturele ca sa nu iau un PS de genul asta...
bgmedia
Mesaje: 20
Membru din: 14 Mai 2013, 17:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cautand sa ma pun la curent cu ce se mai intampla in lumea videochatului dincolo de usa studioului nostru, am gasit aceasta discutie. Parcurgand-o mi-am dat seama ca mai exista un posibil motiv pentru care personajul s-ar ascunde in spatele unui id de mess. Pentru ca ceea ce ofera este posibil sa fie doar o simpla himera care sa atraga documente si poze ce ar putea fi utilizate pentru crearea de conturi false. Nu ar fi prima data cand aud de astfel de intamplari. Un pic de asemanare intre un buletin si o fatzuca si uite un model cu acte in regula. Ce tare! Nu? Si in afara de asta ma intreb cum este posibil sa apara de niciunde o d-na/d-soara care sa detina un asemenea mare secret despre care niciunul din granzii domeniului nu stie nimic... Dubios!
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”