Oferim suport infiintare studio videochat!

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Dupa cum spune si titlul, oferim suport pentru infiintarea de la 00 a unui studio de videochat!

Detalii in PM , mail sau nr. de mobil din bannerul afisat in semnatura.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am incercat si eu treaba asta. Multi vor incerca sa te traga de limba cu fel si fel de informatii...apoi te lasa balta. Daca le spui cat costa etc. incep sa o dea la intors, desi know-how`ul costa. Nu merita! Plus ca iti faci singur concurenta...asa ca lasa-i sa afle mai bine singuri:)
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu ofer, acum sa vedem cati vor sa fie pusi la punct si sa nu arunce cu banii pe fereastra, daca tot se baga undeva unde sunt afoni 100% , macar sa faca ceva cu cap, acum om trai si om vedea daca cineva va da curs anuntului, momentan vad ca, nu sunt interesati, asteptam. :mrgreen:
rusul
Mesaje: 1
Membru din: 07 Ian 2012, 14:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ia zii ma cit costa sa fac ceva daca am 2 fete si cit vrei tu si in cit timp scot profit :(
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rusul scrie:Ia zii ma cit costa sa fac ceva daca am 2 fete si cit vrei tu si in cit timp scot profit :(

oare stie sa aprinda macar monitorul la un calculator ? "ia zi ma" ... de unde tot vin astia ?


astora vrei skins sa le dai informatii ? astia nici daca platesc nu merita nici sa le zici cum se deschide o usa :)
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

panaramadeom scrie:
rusul scrie:Ia zii ma cit costa sa fac ceva daca am 2 fete si cit vrei tu si in cit timp scot profit :(

oare stie sa aprinda macar monitorul la un calculator ? "ia zi ma" ... de unde tot vin astia ?


astora vrei skins sa le dai informatii ? astia nici daca platesc nu merita nici sa le zici cum se deschide o usa :)


Asa e, dar mai e un aspect...ar trebuie sa aiba habar si Skins macar putin despre vch...ma refer la modul concret nu ce a citit la altii si le asuma ca experiente personale.

Putem sta linistit, toti vor intelege la un moment dat daca au luat teapa :)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”