Wise videochat!

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Probabil ca ati auzit fraza''Am tot ce-mi trebuie dar nu fac bani''De f multe ori in videochat nu este suficient sa ai ''de toate'' ca sa faci bani,concurenta s-a intensificat f mult in ultimii ani si mereu apar fete noi si dornice sa faca bani,din pacate abordarea defectuoasa a videochatului face ca multe dintre modelele noi sa obtina efectul invers.
Aici intervin eu,cine sunt eu?Un fost model cu experienta de 11 ani in videochat dar cel mai important este ca am fost un model de succes,in topurile siteurilor de zeci de ori de-a lungul anilor,un model care am abordat altfel videochatul decat au fct-o majoritatea,castigurile mari dar mai ales constante ,abordarea diferita si stilul propriu mi-au asigurat mereu un loc intre modelele de elita.Stiu ca poate suna a lauda dar pot demonstra fiecare lucru pe care-l spun,in studio activeaza modele de 4-5-6 ani care au castiguri constante ,precum si modele noi care din prima perioada au facut sume f mari de bani ,niciodata nu m-au interesat bumurile in domeniu,mereu am gandit avangardist,am abordat nise mai putin cunoscute sau accesibile tuturor.
Locatia:Bucuresti,zona:Piata Unirii,locuri disponibile:3,studioul este situat intr-un duplex.
Ce caut?Fete,modele fara experienta sau modele plecate din alte studiouri unde din diverse motive nu au vrut/putut sa ramana sau nu au facut bani.De altfel sunt binevenite modele care din diverse motive nu mai vor/pot sa lucreze pe categoria girls,pot sa ofer o varianta f avantajoasa undeva intre adult si non adult si mai ales te pot pune la adapost in cazul in care nu doresti ca pe viitor sa fi asociata cu domeniul vchat.
Ce ofer?Training,cat timp va fii necesar,conditii de munca decente,confidentialitate,procent fix din incasari(50%) sau poti opta pentru un salariu fix in primele 2 luni stabilit de comun acord la interviu.
Cerinte:Limba engleza si cel mai important,seriozitate,de restul ma ocup eu.
Nu trebuie sa ma crezi pe cuvant ca tot ce am spus aici este adevarat dar poti sa vii sa te convingi :wink:
Daca intrunesti cerintele nu ezita sa ma contactezi folosind cu incredere butonul PM,nu uita sa te descrii in cateva cuvinte si te voi contacta in cel mai scurt timp.
O zi buna tuturor!
SoulCams Models Studios wanted
angel11
Mesaje: 2
Membru din: 13 Noi 2011, 17:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poti da mai multe informatii, de exemplu cat va fi castoigul minim si daca oferi cazare sunt unele studiouri care ofera , eu intreb asta fiind din Timisoara :wink:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

angel11 scrie:Poti da mai multe informatii, de exemplu cat va fi castoigul minim si daca oferi cazare sunt unele studiouri care ofera , eu intreb asta fiind din Timisoara :wink:
Buna,imi pare rau dar nu ofer cazare,din fericire nu am nevoie de asa complicatii,totusi te sfatuiesc sa gasesti un studio serios in Timisoara,daca nu stii iti pot recomanda un studio f serios la tine in oras.Castigul minim este undeva la 3k partea ta lunar.Alte informatii legate de jobul in sine,de ce trebuie sa faci ,etc,aici nu cred ca o sa dau:)
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Pentru un studio care ofera cazare in Bucuresti poti apela la noi :)
simone.
Mesaje: 2
Membru din: 26 Apr 2012, 20:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, eu personal, desi inca indecisa, sunt interesata de studio de genul acesta in care se ofera training spre formare stil de lucru bazat mai mult pe atitudine si pe comportament.

Am cautat pe google wise videochat si am gasit urmatorul link:

http://www.wisevideochat.ro/

As vrea sa stiu daca acesta este siteul studioului pentru ca vreau sa-l adaug la favorites in browser. Multumesc.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

simone. scrie:Buna, eu personal, desi inca indecisa, sunt interesata de studio de genul acesta in care se ofera training spre formare stil de lucru bazat mai mult pe atitudine si pe comportament.

Am cautat pe google wise videochat si am gasit urmatorul link:

http://www.wisevideochat.ro/

As vrea sa stiu daca acesta este siteul studioului pentru ca vreau sa-l adaug la favorites in browser. Multumesc.
Buna,sitele este in lucru si se va schimba radical,dupa cum probabil ai observat nu exista pagina de contact,momentan nu am timp sa ma ocup de el,daca te decizi sa lucrezi intr-un studio diferit poti sa folosesti butonul PM pentru detalii.
Cu stima,Poca
simoco
Mesaje: 2
Membru din: 01 Aug 2012, 11:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, as vrea sa stiu daca mai este de actualitate acest post pentru ca eu sunt interesata de un studio serios & profesionist in care sa lucrez si as vrea sa trimit un pm cu datele mele reale dar mi-e sa nu trimit degeaba :?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

simoco scrie:Buna, as vrea sa stiu daca mai este de actualitate acest post pentru ca eu sunt interesata de un studio serios & profesionist in care sa lucrez si as vrea sa trimit un pm cu datele mele reale dar mi-e sa nu trimit degeaba :?
Intodeaua se gaseste loc pentru pers potrivita,trimite un pm cu o mica descriere,experienta in vchat si ce asteptari ai .
O zi buna iti doresc!
simoco
Mesaje: 2
Membru din: 01 Aug 2012, 11:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ok ti-am dat pm, sper sa fie cu noroc :--)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Am un loc in studio,Conditii oferite:Universitate stradal,camera personalizata care va fi folosita de o sg persoana,calc i7 touchscreen,tot ce este in camera de lucru nou,nefolosit de nimeni,procent 50%,CM,sedinta foto profesionala+2 outfituri complete la angajare,training atat timp cat este nevoie si nu numai.
Cerinte:Engleza mediu (daca este avansat si mai bine),varsta maxima 27 de ani,disponibilitate de lucru 9 ore zi/5 zile pe sapt,seriozitate.
Mesaj pe PM pentru alte informatii.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

S-a ocupat intre timp.
MissDessideria
Mesaje: 1
Membru din: 11 Dec 2012, 14:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!
Nu am lucrat in acest domeniu dar as vrea, numai ca mi-e tare frica sa nu ajung la un studio dubios si nici de acasa nu pot, dat fiind faptul ca nu am experienta necesara...
Am gasit forumul acum cateva zile si l-am tot citit pana azi cand mi-am facut si cont... Citind-ul am ajuns la concluzia ca esti una dintre putinele persoane realiste si de incredere si ma gandeam ca daca mai ai cumva un loc liber in echipa ta, as vrea sa ma alatur, daca e cu putinta.

Multumesc!:)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ti-am trimis un PM.
O seara buna!
mirph
Mesaje: 1
Membru din: 12 Dec 2012, 11:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua. As dori sa va trimit un mesaj in privat, insa, cand intru pe profil-ul dvs, nu am nici un link la contact. Va rog, daca se poate, da-ti-mi dvs un mesaj blank , pentru a va putea scrie eu un reply. Cu stima.
susane
Mesaje: 1
Membru din: 16 Dec 2012, 22:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna poca, ti-am trimis si eu un PM,multumesc.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”