Colaborare - model fetish

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Annya
Mesaje: 1
Membru din: 01 Sep 2011, 21:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna
Lucrez de vreo 4 ani in domeniu dar niciodata nu am lucrat constant, ma plictisesc sau poate nu am gasit eu siturile potrivite,de baza am avut Cc,un pic de tot il si lj.As vrea sa incerc ceva nou,poate cuplu lesby dar fara sensual touches si limbi....ma refer strict la fetish...nu stiu ceva sa ma puna iar in functiune....inainte faceam 1000$/in cateva zile doar cateva ore/pe cc fara sa imi bat capul deloc...acum nu mai am rabdare sa stau online nici 2 ore. eu sunt si logodita...deci am putea fc si la culplu...separat,eu singura sau lesby....astept ptopuneri.P.S: arat f bine si deja am o garderoba imensa si props :) suntem amandoi kinky enough :)
Astept ptopunerile voastre de colaborare de acasa sau la studio in Constanta....studiourile bomba ,tepele stati deoparte k nu merge, o sa cer plata zilnic pana prind incredere
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu nu prea inteleg ce cauti tu de fapt o colaborare pentru o sesiune lesby fetish pe modelul mistress / slave sau o colaborare pentru lesby sau ambele amandoua , sincer e greu de lucrat al cuplu si mai ales daca vre una dintre persoane are ceva probleme cu neseriozitatea

daca tie ti a fost greu sa lucrezi single sis a te tii de treaba la cuplu iti va fii infinit mai greu
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”