Studioul perfect

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
VirtuaLady
Mesaje: 35
Membru din: 07 Feb 2010, 16:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!

In 3 saptamani as vrea sa ma angajez la un studio care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- program 6 ore (muncesc de dimineata ,si mi-ar placea ca ora de incepere sa fie la ora 8 , 9, maxim 10, nu mai devreme de ora 8 )
- 50 % procent din incasari(doresc sa nu mi se opreasca banii de transfer ,cat opreste atm-ul ,etc) + bonusuri sau comisioane in functie de realizari
- camera sony evi
- decor placut la vedere (nu postere cu alte modele ,perdea ,perete alb ,etc)
- plata la 2 saptamani (sa fiu platita pe perioada incheiata ,nu doar pe un site din 3 si la urmatoarele 2 saptamani restul)
- sa vad incasarile pe site-urile pe care lucrez (nu sa mi se spuna cat am facut pe un anumit site ,"pentru ca modelele nu pot vedea castigurile")
- sa am dreptul la o ora pauza in decursul celor 6 ore
- studioul sa fie amplasat central (in Bucuresti)
- sa am un dulap sau vestiar in care sa-mi pot pune lenjeria intima
- sa existe fumoar in studio
- sa existe penalitati (nu mai mari de 50 $ )
- sa am 2 zile libere pe saptamana
- sa existe suport tehnic care stie mai mult decat sa-mi zica sa dau restart
- sa nu fiu tratata cu superioritate ci cu profesionalism
- discretie si intimitate
- seriozitate
- sedinte foto periodice
- plati in lei si la cursul oficial BNR
- conexiune rapida si stabila de internet
- legalitate
- carte de munca
- camere de lucru separate pentru fiecare persoana

Am 19 ani , cunosc limba engleza la nivel avansat - scris ,vorbit si ascultare.limba franceza la nivel mediu - scris ,vorbit si ascultare .
- am un aspect fizic placut
- ofer seriozitate atunci cand o primesc
- muncesc ca perfomer de 1 an jumate
Daca doriti sa mai stiti ceva despre mine ,folositor angajarii,nu ezitati sa ma intrebati.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Poti gasi toate conditiile impuse de tine, dar nu poti stii niciodata peste ce personal dai, ce fel de persoane. Plus ca fiecare studio are politica lui de administrare a businessului nu poti veni tu cu alte reguli. Cred ca cea mai buna alegere ar fii sa te orientezi tu la un anumit studio.
Avatar utilizator
VirtuaLady
Mesaje: 35
Membru din: 07 Feb 2010, 16:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da,am incercat asta si se pare ca nu a fost cum vroiam.eu doar am zis cum mi-ar placea sa fie.daca ma va gasi studioul perfect in 3 saptamani,e perfect !daca nu,bineinteles ca-mi voi incerca norocul inca o data...
Avatar utilizator
HotCamStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 13 Ian 2007, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna,cerintele tale se pot indeplini. gasesti raspunsurile pe www.hotcamstudio.com
Daca ai alte intrebari, le asteptam cu placere
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”