Class Studio anunta deschiderea unei noi locatii!

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cu placere, in apropierea noului an deschiderea unei noi locatii,suntem in continuare interesati sa colaboram cu modele dornice de performante financiare in aceasta bransa.
Speram sa fiti placut impresionati de noua locatie .


Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Cu respect,
Class Studio Team,

www.class-studio.com
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Frumos aici la tine class!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Decorurile sunt de vis, te intreci la fiecare proiect nou; felicitari bro si la mai mare.

P.S. Asemenea amenajare merita camere hd cu captura hd ... nu ezita. Ar trebui actualizata si galeria de poze din site, dar sa lasi si pozele cu decorurile vechi.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Merci Xp sper sa ma ridic macar la jumatatea profunzimii posturilor tale cu munca mea !:) Glumesc evident(sau ba) !

SAD ... Well That's Something NEW ! Merci de aprecieri !


Cu respect,
Class Studio Team,

www.class-studio.com
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

Frumos amenajat , mereu ati aratat ca puteti , respect pentru asta !

P.S: ce ma mira la tine este ca din toate postarile tale 90% reclama si foarte putine sfaturi , am citit ca ai incercat sa oferi consultanta contra cost ... poate de asta si nr mic de postari ...

Bafta
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Respectele mele...arata de nota 10!
Am si eu o curiozitate...sunt locatiile tale personale unde amenajezi...sau pe cati ani faci contractul de inchiriere?:D
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pe rand !:) Nu prea stiu cum sa raspund sa nu deduceti ca suntem infatuati sau cu nasul prea pe sus ca alte persoane din bransa, am sa incerc sa raspund scurt si la obiect .

Ken: Romanul nu este obisnuit sa plateasca pentru sfaturi(consultanta) am spuso si in postul unde era discutia. Iar noi sincer am muncit foarte mult si ne-am chinuit iar FOARTE mult nu suntem dispusi sa divulgam gratuit si in ultima perioada chiar deloc din cunostintele dobandite. Cu parere de rau asta este motivul.Ceea ce am realizat nu a fost prin monopol sau alte speculatii de genul, poate si de aici noi, eu si asociatul meu nu suntem deacord cu asta.Ah si nu in ultimul rand multumim pentru feedback-ul pozitiv chiar apreciem.

cobra1981:Nu sunt locatiile noastre dar avem o relatie foarte buna cu firmele sau proprietarii in cauza, si nu in ultimul rand multumim sincer pentru aprecieri.


Cu respect,
Class Studio Team,
www.class-studio.com
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

De acord ca e reclama dar una buna, adica de calitate. E optiune personala aceea de a impartasi sau nu informatii. Cel putin e de apreciat faptul ca e direct si transant si nu ipocrit. Si sincer si eu daca mai aveam studio eram mult mai calculat fata de cum sunt. Sunt gura sloboda ca nu am nici o miza personala, dar cu siguranta daca mai aveam studio nu as mai fi vorbit "necenzurat". Chiar si acum mai am subiecte tabu (probabil doar unul) pentru "protectia" unora din bransa....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ani la rand am urmarit evolutia studioul Class,datorita faptului ca ne cunoastem de ceva vreme,chiar daca nu personal:P nu pot decat sa te felicit Dragos,foarte frumos mai ales in prima si ultima poza,un ambient foarte placut :)
Multa bafta!!
rebeka
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Merci frumos Andra.... pentru aprecieri ! Asteptam si de la tine ceva noutati ;)


Cu respect,
Class Studio Team,

www.class-studio.com.
ebogdan
Mesaje: 1
Membru din: 21 Noi 2010, 19:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

class_studio scrie: Ken: Romanul nu este obisnuit sa plateasca pentru sfaturi(consultanta) am spuso si in postul unde era discutia. Iar noi sincer am muncit foarte mult si ne-am chinuit iar FOARTE mult nu suntem dispusi sa divulgam gratuit si in ultima perioada chiar deloc din cunostintele dobandite. Cu parere de rau asta este motivul.Ceea ce am realizat nu a fost prin monopol sau alte speculatii de genul, poate si de aici noi, eu si asociatul meu nu suntem deacord cu asta.Ah si nu in ultimul rand multumim pentru feedback-ul pozitiv chiar apreciem.
Salut,
Mi se pare mie sau e o neconcordanta in ceea ce faceti? Spuneti ca romanii nu sunt obisnuiti sa plateasca pentru consultanta, dar va convine sa postati reclame in mod gratuit pe acest site de profil, de unde e foarte posibil sa atragi oameni si sa castigati bani, dar sfaturi nu dati gratis. E adevarat, site-ul da voie sa faceti asta, dar in semn de recunostinta fata de sprijinul care vi-l acorda nu ar fi chiar atat de deplasat.
Cred ca toti care lucreaza in domeniu, care au ajuns la un anumit nivel, si posteaza sfaturi in mod gratuit au muncit pentru a castiga experienta acumulata, deci asta nu este o scuza pentru un comportament egoist.
Nu o zic cu rautate ci doar ca pe o constatare.
In rest, toate cele bune, succesuri si vanzari anterioare cat mai multe. :wink:
Avatar utilizator
tiska
Mesaje: 47
Membru din: 06 Aug 2009, 17:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In sfarsit pot sa dau si eu reply aici :D .
Sunt de-a dreptul indragostita de studiourile voastre. Faceti cea mai buna treaba din domeniu.
Ca decor, felul in care se vad modelele voastre online, mod de lucru si banii pe care ii fac angajatele voastre, sunteti un model pt celelalte studiouri.
In legatura cu sfaturile pe care le vor altii, tineti tot numai pentru voi, parerea mea. E total aiurea sa te chinui cativa ani sa ajungi la un anumit nivel ca sa vina unul sau una si sa ia pe tava tot. Nici unui studio nu i-ar conveni asta.
Ma inclin, tineti-o tot asa.
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Enjoy!!!Imagine

O noua locatie.

Cu respect,
Class Studio Team,
http://www.class-studio.com
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Ti-am mai zis eu ca trebuie sa incepi sa oferi si servicii de amenajari interioare; imi place ca schimbi stilul cu fiecare amenajare / reamenajare, incerci chestii noi... nu e usor mai ales cand le gandesti singur. Sa nu ma pui sa iti zic care imi place mai mult, ca nu stiu sa iti raspund :)) tot ce ai amenajat pana acum a iesit super. Multa bafta si baga mare in continuare.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc frumos , conteaza mult mai ales ca vine de la un prieten si o persoana pe care am putut mereu sa ma bazez in orice problema am apelat.
Eu multumesc pentru tot ajutorul gratuit si lipsit de interese pe care mi-lai oferit dealungul anilor.Nu cred ca am sa ma pot revansa vreodata cumva fata de tine.
Cu acelasi mare respect,
Eu cat si Class Studio,
http://www.class-studio.com
Incepator
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 14 Ian 2012, 17:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Wooow,cred ca modele uita sa mai plece dupa terminarea programului :o
E chiar frumos amenajat.
Respecte :)
Odessum
Mesaje: 20
Membru din: 06 Feb 2009, 23:57
Localitate: Ukraine
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Congratulations with the new location :!:
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Felicitari Dragos,foarte frumoasa noua locatie,multa bafta!!!
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hello ,

Numai de am fi atat de norocosi incat modelele sa ramana la munca si dupa program :) Incepator. Multumesc frumos pentru aprecieri. Multa bafta si tie in tot ceea ce intreprinzi.
Thank you verry much Odessum you are farr to kind . Good Luck !
Merci Rebeka o dulceata ca deobicei. Hai cand vedem si ceva de la tine ;)?

Cu respect,
Class Studio Team,
http://www.class-studio.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”