Ofer consultanta in vederea deschiderii unui studio de video

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Vechimea in activitatea de videochat pe care o am este de 4 ani. Oferta are pretul de 500E(pretul nu este piperat deoarece prin aceasta oferta economisiti multi bani si timp)!
Pentru cei care se pricep cat de cat in domeniu si nu vor lista de mai jos completa, putem taia din lista de servicii pe care le ofer, pretul scazand.

Contact: chat_fete (Yahoo Messenger)

Oferta include:


1. Sfaturi despre locatia unde ar trebui amplasat studioul si despre cum trebuie negociat cu proprietarul pt acordul de a face studio de videochat(in cazul in care nu aveti inca o locatie).

2. Persoana de contact pt mobila(paturi, noptiere si masuta) la comanda, preturi foarte avantajoase cu montaj gratuit.

3. Persoana de contact pt achizitia saltelelor pt paturi la preturi reduse.(deplasarea mea persoanala cu dvs la locatie daca doriti)

4. Locatie de unde puteti cumpara draperii pt a imprejmui paturile la preturi mult mai convenabile decat in magazinele mari.(deplasarea mea personala cu dvs la locatie daca doriti)

5. Persoana de contact(in cazul in care vreti ca decor draperii) pt a monta pe tavan sinele pt sustinerea draperiilor.

6. Magazin online renumit pe piata IT pt achizitionarea PC`urilor, monitoarelor si a unei imprimante cu scanner, bineinteles la preturi mici.(pot plasa eu comanda si pot ridica eu comanda de la sediul magazinului daca doriti deoarece se afla la cativa zeci de m de mine dupa care aduc produsele la dvs)

7. Persoana de contact pt instalarea Windows-ului pe PC`uri + ultima versiune de Antivirus NOD 32 cu licenta. La cerere si alte programe.

8. Persoana de contact pt achizitionarea camerelor web SONY EVI D30 speciale pt videochat. Preturile oscileaza dar pretul maxim este de 300E. Calitatea este foarte buna deoarece de la aceeasi persoana mi-am luat si eu camerele si sunt foarte multumit de ele.

9. Persoana de contact pt servicii de webdesign si de promovare web la preturi foarte bune.

10. Sfaturi legate despre ce tip de abonament la internet aveti nevoie si ce companii de internet de pe piata sunt bune in functie de cate pc`uri vreti sa puneti in activitate.

11. Programe de supravegheat oricand doriti activitatea modelelor cu tot cu serial number nu versiuni demo.(pot veni eu personal sa le instalez si sa le configurez)

12. Pot deschide conturi de studio sau model pt 200E/buc la cerere.(consider ca pretul este ok deoarece suma platita o puteti recupera in maxim o luna - o luna jumate)

13. Va pot da un model de Regulament de Studio complet si corect pe care modelele sa-l semneze la inceperea activitatii.

14. Va pot da o lista cu primele 128 siteuri de anunturi pe net si primele 59 siteuri de joburi pe net pt a va promova afacerea.

15. Sfaturi despre cum sa va promovati businessul, despre cum sa va purtati cu viitoarele modele care vor lucra la dvs si cum sa le motivati sau orice alta nelamurire pe care o aveti.

Site-urile pe care pot deschide conturi de studio si de model sunt: LiveJasmin, XLove, StreamRay, ImLive, Webcams si MFC(MyFreeCams).
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”