ANGAJAM fete pt videochat in Bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

OFERIM:
-> training gratuit
-> bonus 100$ pt fiecare fata adusa de dvs.
-> intimitate
-> igiena si curatenie
-> alegerea programului de lucru dupa disponibilitate
-> aparatura profesionala ( pc-uri, monitoare LCD, camere web care asigura cea mai buna calitate a imaginii, internet)
-> posibilitatea de a consulta zilnic on-line sumele castigate
-> imposibilitatea persoanelor din Romania de a intra pe site-uri.

CERINTE:
-> varsta minima 18 ani
-> carte de identitate sau pasaport
-> aspect fizic placut
-> disponibilitate minim 35 ore/saptamana
-> cunostinte minime de utilizare a unui computer
-> cunostinte minime de limba engleza
-> seriozitate, entuziasm.

STUDIOUL este situat intr-o zona buna a capitalei(Liberty Center) cu mijloace de transport si populata, NU pe stradute laturalnice sau izolate. Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie la telefon 0741.226.205 sau pe messenger la id-ul chat_fete.

http://www.studiovideochat.piczo.com[/url]
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Uite un anunt de angajare complet si corect, bravos!
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

anunt valabil si in 2011!
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Acum daca am zis de bine, sa fiu si critic :)

Cum e cu 100$, daca aduc azi 50 de fete imi dai maine 5.000$?
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

evident nu:D...dak aduci 1 fata sau 50...banii ii primesti dupa 2-3 sapt ca sa nu iti dau banii si apoi dispar si fetele...iar la 50 de fete...plm banii ii dau in rate ca n-am asa mult de-odata...dar n-am mai stat sa specific toate astea si in anunt.
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Svideo scrie:Acum daca am zis de bine, sa fiu si critic :)

Cum e cu 100$, daca aduc azi 50 de fete imi dai maine 5.000$?
Nu 50 , doar 20 de fete care sa nu fi lucrat in alte studio-uri si care sa nu plece a 2 a zi si platesc eu 5000$ sa deschid si eu studio :lol: ....

Scuze initiatorului ptr offtopic

Bafta
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

se adauga la oferta si un bonus de 100$ la angajare.
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am creat un nou site: www.studiovideochatbucuresti.net
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

chat_fete scrie:se adauga la oferta si un bonus de 100$ la angajare.
Jur ca nu pricep cum e cu bonusurile astea "de" / "la" angajare. Adica vine azi o fata la voi la interviu, spune ca se angajeaza, voi o acceptati si-i dati 100$? Sau maine cand vine la prima tura? Sau cand/cum/de ce?
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

am mai pus si eu aceeasi intrebare. Nu s-a obosit nimeni dintre cei care ofera aceste premii-surpriza sa imi explice "mecansimul".
josephine_love
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 24 Sep 2010, 15:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu am studio, dar banuiesc ca totusi acea 100 de dolari la angajare se plateste o data cu primul payment, sau dupa prima luna. Ar fi absurd sa se platesca din prima zi de lucru si cred ca nimeni nu procedeaza asa.
Pe de alta parte nu cred ca e o idee tocmai rea. Asa poti sa atragi unele fete care habar n-au cu ce se mananca acest job, vin si ele in ideea ca daca nu le place macar nu si-au pierdut vremea de pomana caci se aleg cu 100 de dolari, iar angajatorul merge pe ideea ca va gasi un model cu potential care va descoperi ca intradevar se pot face bani frumosi din acest job si va ramane la studio.
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

acest bonus de 100$ se ofera dupa inceperea colaborarii cu studioul nostru...suma adaugandu-se la primul salariu...ca sa se inteleaga:)
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Atunci pot sa anunt si eu 2400$ prima de angajare, doar ca o dau intr-un an (24 de paymenturi)? :p
josephine_love
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 24 Sep 2010, 15:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Svideo, oferte de genul acesta sunt promovate de multi comercianti, nu stiu de ce te suprinde asa tare. De exemplu un magazin destul de cunoscut vindea mobila cu plata in rate, dobanda 0 insa undeva jos era o steluta unde se preciza DAE 25%. Sau pentru un credit puteai opta timp de 3 luni sa se suspende plata ratelor, dar doar la momentul cand discutai cu un consultant aflai ca de fapt puteai sa beneficiezi de aceasta suspendare doar dupa 6 luni de la acordarea creditului.
Sa nu mai amintesc de ofertele din domeniul telefoniei mobile, unde vezi pe site-ul unui operator ca iti poti achizitiona un iphone la pret de 100 euro dar de abia mult mai tarziu afli ca acel pret este valabil numai daca alegi si nu stiu ce optiune destul de costisitoare.
Oferte din astea sunt cu gramada, nu sunt practici ilegale sau de concurenta neloiala. Lumea s-a obisnuit cu ele. Mie personal nu mi se pare nimic in neregula cu o astfel de oferta nici in avc mai ales daca de la prima intalnire cu potentialul model i se precizeaza cand anume va beneficia de acei $ 100.
Probabil n-ai vazut niciodata un dosar de credit ipotecar (la banci foarte serioase si de renume)- ce magarii se fac pe acolo, cum e dus clientul in eroare asa frumos si cum e pus in fata faptului implinit.

Svideo, tu unde ai lipsit pana acum ?!? ;)
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

inteleg incercarea de a ma pune in dificultate...poate este gresit sa spun bonus de angajare...as putea spune bonus la primul salariu.
Insa este de la sine inteles ca bonusul acesta nu e nimeni prost sa-l dea de la interviu...il da dupa ce are o siguranta ca fata macar lucreaza o perioada la studio. In felul asta nici studioul nu are nimic de pierdut...si nici potentiala angajata.
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

io zic ca e cam mare bataia de cap sa ai un studiou sincer nu vainvidiez cred ca intr - o luna va faceti creierii permanent automat de nervi :roll:
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

nu este adevarat, Fetish. Noi, patronii, nu facem decat sa stam cu burta la soare, rontaind seminte si chemand cateodata una din fetele din studio pentru cate o bine-meritata felatie.

Banii curg rauri, Ferrari-ul sta bine-merci in garaj, modelele sunt exemplare, vin la angajare ne-chemate de nimeni, ordinea si disciplina sunt impecabile, fetele nu se cearta intre ele sau cu tine....

Trai, neneaca....

Numai cerneala rosie nu gasim, daca stii bancul
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Fetish daca ai o facultate sau macar daca ai facut niste discipline bazate pe comunicare sau ceva de genul nu e asa greu sa mentii un studio:D
Sau daca ai abilitatea de a cunoaste omul dinainte...sa stii cum il abordezi. Practic asta e marea bataie de cap...ca interactionezi cu fel si fel de persoane in marea lor majoritate fete.
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

chat poate u ai dreptate insa eu vad problema intr-un mod mult mai simplu pentru mine de ce sa ma complic sa ofer training ,alerg dupa muieruse care au n pretentii si pe care in 90 la suta din cazuri eu persoanal nu le pot intelege , de ce sa ii ofer unei amarate un drum in viata (pentru care mai mult ca sigur nici macar nu imi va multumi macar asa din buze ci voi fii exploatatarea ei all life)cand imi pot vedea de mine ca si performer linistita , ma pot perfectiona pe mine insami , imi pot testa ideile prin mine , imi pot planifca castigurile si target-urile si sa ma bazez ca o sa mi iasa ,imi tin o suma de cunsstiinte pentru mine insami iar in restul timpului mai un chef mai o plimbare mai o carte buna sau un film

la momentul acesta un studiou mie persoanl mi - ar aduce o f mare bateie de cap si cel putin la inceput as avea ca si profit aceeasi suma pe care o scot eu singurica acum sau chiar mai mic ; e drept ca peste un timp lucrurile se vor schimba poate in bine poate in rau (cine stie!)eu insa prefer sa merg pe un teren sigur si cunoscut

apoi mai e si autosuficienta , in momentul acesta viata mea e de multi ani intr - o oaza de liniste si de atingere a ceea ce am vrut , de ce sa schimb ?
de ce sa mi manac timpul liber pe care il pot petrece cu familia pentru rezolvarea a n probleme ?

stii u e o vb :cand un lucru merge bien nu are rost sa-l schimbi
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Draga chat_fete,
Eu am o facultate. Una facuta atunci cand se facea facultate, nu fabrica de diplome, precum o mare parte din cele de acum. Am si un master facut partial in Romania, partial in Franta. Am studiat si destula comunicare. Atat in cursuri speciale de comunicare, cat si ca auto-didact.

Acum, ca m-am laudat suficient, iti spun asa: imi scot palaria in fata ta. Pentru ca eu, desi am toate cele de mai sus, tot consider ca e greu sa lucrezi cu cateva zeci de modele.

Repet: jos palaria in fata ta, ca reusesti sa nu iti fie asa greu.
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

United...eu nu am foarte multe modele. Tu din ce-am auzit ai in mai multe orase studio...deci e mult mai multa bataie de cap asta e clar. Eu personal daca as avea mai multe studiouri mi-as gasi niste persoane de incredere care sa-mi administreze studiourile si eu as sta linistit...evident implicandu-ma in business cat este nevoie, desi eu sunt d-ala...pana nu fac cu mana mea nu sunt multumit:)

Mai este si chestia ca pe mine ma ajuta iubita...eu singur nush cat de bine m-as intelege cu modelele...ea fiind fata altfel vorbesc. Probabil este nevoie de personal feminin intr-un studio ca sa fie mai putina tensiune:)
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nimeni nu intelege cu bonusul de angajare nimic, dar astazi am gasit un flyer pe undeva de la AVCstudio , parca tot pro studio , parca tot studio20 , nu ? si scria frumos pe flyer... "VINO CU ACEST FLUTURAS LA INTERVIU SI AI UN BONUS DE 100$" ...

si cam stie toata lumea , ma refer la angajatori , ca majoritatea modelelor vin la angajare din gura celorlalte, si foarte putine vin din publicitate. cel putin la mine asa e , am dat dovada de seriozitate , banii calculati pana la ultimul cent , seriozitatea platilor la timp , bonusurile de performanta si uite asa se recomanda studioul din "gura in gura" .
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”