Long time no see ... va place versiunea noua prostudio.ro?

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Salutare tuturor! Cred ca au trecut ani de cand nu am mai scris pe forum ... dezamagit de cum se miscau pe atunci lucrurile aici. Intre timp am muncit, am invatat, am crescut (si eu si studioul) si am facut bani (nu de asta suntem aici?).

Am lansat acum 2 saptamani noul design al sitului www.prostudio.ro si astept cu interes observati, intrebarii si mai ales critici. Aruncati cu rosii, e gratis!
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

E misto site-ul. M-am mai uitat acum o luna parca si era mai sumar, vad ca acum este complet. Singurul aspect care nu imi place si nu ma incanta deloc este turul virtual. Cred ca singurii care urmaresc acel tur virtual sunt ownerii care vor sa isi faca o idee despre cum este la altii. Una peste alta, dragut...
Avatar utilizator
Cam2Chat
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 29 Mai 2009, 01:55
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Super.

Multa Bafta!

Cosmin
Cam2Chat - Professional Broadcast
http://www.cam2chatstudio.ro
office@cam2chatstudio.ro
Imagine
Darksiders
User Activ
User Activ
Mesaje: 323
Membru din: 09 Aug 2009, 11:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

www.prostudio.ro scrie: vei lucra pe siteuri cu exclusivitate si cu tarife mari, siteuri neaccesibile din Romania, ci doar din Statele Unite, Canada, Franta, Anglia, s.a.m.d.;
Nu cred.
www.prostudio.ro scrie: platim salarii record pentru un studio de videochat, in luna ianuarie 2010 modelel noastre au acumulat peste 81.000 USD salarii nete
Daca ati zice si cate modele ar fi bine. Daca sunt 100 e naspa, daca sunt 20 e bine.

Pe un site profesional de vdc care cauta modele ar trebui sa dispara punctele astea doua.
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

hai nu fi rautacios ca nu are nimeni cum sa arunce cu rosii . studioul e super tare nimic de reprosat , nici prin afara nu vezi asa ceva . asta denota calitatea si munca bien facuta de oameni care cu adevarat se pricep in ceea ce fac . cred ca dai clasa mai la toate studiourile de prin tara la cum arata studioul dupa o tura virtuala . dar totusi mi se pare o investitie prea mare in ceea ce ai realizat tu acolo in raport cu " seriozitatea " modelelor din ziua de azi . mai nou industria videochatului a devenit un aprozar in care modelele vin se targue pleaca iarasi revin . ce bine era daca mai traia ceausescu :lol: ieseai de pe bancile scoli iti luai un serviciu si de acolo ieseai si la pensie :lol: .
in ceea ce priveste siteul se putea si mai bine , mie unul nu mi se pare atat de atractiv designul .

Spor la treaba si numai bine .
Kaye
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 164
Membru din: 01 Mai 2006, 19:16
Localitate: Bucharest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Da. Pozele arata bine, siteul arata bine.
Succes in continuare!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

world2chat scrie: dar totusi mi se pare o investitie prea mare in ceea ce ai realizat tu acolo in raport cu " seriozitatea " modelelor din ziua de azi.
Svideo are SI calitatile necesare de a jongla (in favoarea ambelor parti) cu "seriozitatea" modelelor de care vorbeai.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

world2chat scrie: dar totusi mi se pare o investitie prea mare in ceea ce ai realizat tu acolo in raport cu " seriozitatea " modelelor din ziua de azi . mai nou industria videochatului a devenit un aprozar in care modelele vin se targue pleaca iarasi revin . ce bine era daca mai traia ceausescu :lol: ieseai de pe bancile scoli iti luai un serviciu si de acolo ieseai si la pensie :lol: .

Spor la treaba si numai bine .
Nu stiu cum e la altii dar nu simt deloc atmosfera de aprozar la noi in firma. Sunt modele noi care vin si pleaca, dar cele care raman se alatura unei echipe extrem de serioase si fidele. Avem avut colege care au plecat cu gandul sa se lase si, daca s-au reapucat, au revenit in studio. Fata de alte vremuri, chiar ma bucur sa ma duc la studio si imi face reala placere echipa cu care lucrez. Multumesc pentru urare, si tie la fel.
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

NutuRody scrie:
www.prostudio.ro scrie: vei lucra pe siteuri cu exclusivitate si cu tarife mari, siteuri neaccesibile din Romania, ci doar din Statele Unite, Canada, Franta, Anglia, s.a.m.d.;
Nu cred.
www.prostudio.ro scrie: platim salarii record pentru un studio de videochat, in luna ianuarie 2010 modelel noastre au acumulat peste 81.000 USD salarii nete
Daca ati zice si cate modele ar fi bine. Daca sunt 100 e naspa, daca sunt 20 e bine.

Pe un site profesional de vdc care cauta modele ar trebui sa dispara punctele astea doua.

Acele salarii de 81.000 se refera la un singur punct de lucrur. A fost un concurs intre studiourile noastre, concurs intre manageri care reuseste sa vanda cem mai mult intr-o luna. La acel punct de lucru cred ca sunt aproximativ 40 de modele daca nu ma insel!
http://www.prostudio.ro
markus@prostudio.ro
MARKUS
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Daca as purta palarie, as scoate-o in fata voastra.

Sincer, fara urma de periuta, in ce ma priveste sunteti un model care trebuie egalat. Si depasit.
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”