Training pentru studiouri/modele

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Incepand cu data de 15 martie imi ofer serviciile in calitate de trainer pentru studiouri sau modele independente.

Serviciile oferite:

Training pentru traineri-2 zile,minim 7 ore/zi sau cat este necesar.
Pachetul ''short and fast version'' cuprinde:Ziua 1:Explicarea tuturor site-urilor,tips and tricks pentru fiecare site.
Cum sa lucrezi cu modelul individual.
Cum sa lucrezi cu mai multe modele simultan.
Cum sa lucrezi cu modelele ''dificile''
Cum poti fideliza si stimula un model.
Nota:In functie de numarul de traineri din studio,pregatirea lor si necesitatile,pachetul se poate prelungi pana la 5 zile.
Ziua2: Practica.



Pachetul long term: 10 zile
5 zile se va lucra cu trainerul/i
5 zile se va lucra in sistem practica cu trainerii

Pachetul colaborare:Se va desfasura pe o durata nedeterminata si va cuprinde asistenta oricand studioul are nevoie de ajutor.



Training pentru modele individual sau colectiv:

In functie de numarul modelelor si nivelul de cunostinte, nevoile si abilitatile modelelor respective pachetul poate dura intre 3 si 30 de zile 7 ore pe zi.
Preturile se vor negocia numai dupa o intalnire prealabila cu persoanele interesate.

Pentru programari si informatii astept sa ma contactati.
Glamchatstudio@gmail.com
Telefon:0735 009 009(de luni pana vineri intre orele 13-20)
Skype:Isabelleglamchat
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Te-ai gandit bine Isa? Chiar faci asta? Super interesant. Chiar sunt curios ce va fi. Oare merita?
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Oh my!
Isa, nu stiu ce sa zic, sunt cam speechless, dar jos palaria, jos de tot de tot... down like core level.
Tot respectul pentru ca doresti in continuare (in ciuda tuturor premiselor gresite, in ciuda piedicilor si tot... stii bine) sa oferi comunitatii sfatuiala de valoare.

E wow propunerea ta, sper sa te contacteze cat mai multa lume ca sa poti selecta intr-adevar cine anume va beneficia de programul tau de training.

Sa lasam oleaca videochatul deoparte fiindca programare stiu totusi mai bine a face decat videochat. Daca ar fi astazi sa ma ofer sa invat oameni sa programeze softuri, in pachete de 3-10-30 zile... cu siguranta sunt constient ca toata experienta mea de 15 ani in domeniul asta (IT adica) nu o sa o pot insufla oamenilor respectiv nici macar in 7 ani... intrucat, stiu bine ca sunt tehnologii care cer etapizare concreta si multa practica... Idem si cand vorbim de Photoshop, Webmastering, si alte multe mii de meserii.

Eu ce vreau sa sugerez viitorilor apelanti la serviciile tale de training e sa NU fie disperati ca modelele sa aiba rezultate instant/ieri ... rezultatele muncii (de orice fel este ea) vin dupa mult efort. Ce sadesti azi, poti culege cel multe peste cel putin cateva saptamani.


Dar wow, felicit intr-adevar initiativa ta. Insa de la sincer la foarte sincer (nu e ca si cum ar fi cine stie ce secrete in videochatul asta) dar m-as gandi bine de tot la pretul serviciilor.

In fine, sorry ca m-am bagat in topic, rog adminii sa-l stearga daca e aievea.

Succes.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Thank you guys!:)Vreau sa explic mai pe larg decizia mea.M-am gandit foarte bine inainte de a lua decizia,am studiat de 1 an si ceva sute de modele,majoritatea de la studiouri,unele au disparut din acele studiouri,multe au reaparut acasa,cu aceleasi performante slabe.Nu am inventat eu apa calda si nici videochatul dar este singurul lucru la care chiar ma pricep si spun asta fara pic de modestie.Am avut ocazia sa vad traineri si m-am mirat cat de slab pregatiti sunt,este adevarat ca informatia exista(sau macar o mare parte din ea)dar sunt si foarte multe lucruri care nu exista,lucruri pecare eu le-am aplicat si le-am dezvoltat in timp,lucruri care au functionat si la cei carora le-am dat cate un hint atunci cand am avut ocazia si am socotit ca merita.
In primul rand vreau sa vad nivelul de maturitate al industriei,aviditatea de a invata cand performantele le arata ca nu stiu,de asta mi-as dori cel mai mult sa lucrez cu trainerii studiourilor,nu ma intereseaza modelele,pot sa nu am nici cea mai mica legatura cu ele,informatia va pleca spre modele de la acei traineri care la ora actuala sunt foarte slab pregatiti,nu au o strategie de a lucra cu modelele,nu cunosc site-urile si modul de lucru pentru fiecare site asa cum ar trebui,sunt platiti mai mult pentru a supraveghea si a spune ''zambeste,fa tease,danseaza'' cam la asta se rezuma trainingul si o spun in cunostinta de cauza nu dupa ureche.


Nu fac treaba asta sa ma imbogatesc dar vreau ca in timp sa ma retrag din industrie si sa fac doar training,nu planuiesc sa ma extind ca studio iar eu am ceva oameni acolo extrem de bine pregatiti incat sa ma pot focusa in viitor pe altceva,asta fiind unul dintre lucrurile care imi place cel mai mult.Cred ca ar fi pacat sa mor cu atatea idei si informatii,neexploatate de nimeni la ora actuala si care pot imbunatati si ridica nivelul multor modele.

Va tin la curent:)

Bafta all!
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Recunosc, la asa ceva nu ma asteptam :shock:

Cred ca oferta ta este de departe cea mai buna metoda de a masura profesionalismul echipelor noastre.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Studio20 scrie:Recunosc, la asa ceva nu ma asteptam :shock:

Cred ca oferta ta este de departe cea mai buna metoda de a masura profesionalismul echipelor noastre.
Nu ma indoiesc de profesionalismul nimanui,unii sunt extraordinari de buni recrutori,altii foarte buni manageri,altii isi gasesc portite spre inima site-urilor dar la capitolul training pare foarte greu sa-ti dai seama unde se potriveste un model,ce personalitate poate aborda online,ce site I se potriveste,de altfel mai stiu ca studiourile angajeaza trainer din randul fostelor modele,sau isi pregatesc din ograda din cele mai bune foste modele numai ca in 5 ani de cand fac numai training,eu fiind un model foarte bun la vremea mea,am observat si invatat foarte multe lucruri pe care chiar si un fost model de top trebuie sa le schimbe pentru a relationa bine cu orice fel de om,in training nu este loc de ''nu o support pe Maricica'',''nu-mi place fatza Vasilicai'',''este incapatanata si nu am ce-i face'' and so on,probabil toti ati auzit astea.Eu am lucrat numai cu modele dificile,in general la mine ajung modele nu foarte docile si am dus meciuri grele cu unele,ca sa spun asa dar totusi cumva,daca vrei cu adevarat eu cred ca poti ajunge sa ridici si cel mai dificil om.
Eu sunt prost tehnic,prost recrutor si prost manager dar foarte bun trainer,am curaj sa ma prind la pariu cu oricine ca din cel mai slab model posibil,incapatanat si indaradnic,cu conditia sa vina la un program stabil,cel obisnuit din studioul respectiv pot scoate minim dublu de ce face la ora actuala,si fara sa ma fortez prea mult:)

Foarte multe studiouri investesc in aparatura,mobilier,recrutare dar in oameni de calitate bine platiti care ar aduce mult mai mult profit decat isi imagineaza nu,eu zic ca e cazul sa schimbam putin asta cu niste demonstratii:)Eliminarea concurentei va asigur ca se va face by default si natural :lol:

@Sebi,rezultatele se vor vedea imediat la unele modele iar in timp acele modele vor trage dupa ele si restul echipei sau macar o mare parte pentru ca noi femeile functionam pe principiul de concurenta si pe alte cateva principii logice:)
Love
Mesaje: 27
Membru din: 04 Iun 2008, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu ma ofer primul client, vreau sa fur de la tine tot ceea ce nu stiu:)
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Scriu aceste randuri pentru ca am placerea sa fiu una din putinele persoane care au acces si au vazut dincolo de un nickname de pe forum, dincolo de un site de studio, dincolo de posturile scrise.
Am vazut cum functioneaza lucrurile, cum sunt gestionate si ce inseamna aplicarea unor cunostinte solide, dobandite si perfectionate in timp.

Daca sunt intrebat de catre un model care vrea sa faca performanta, ce studio sa ii recomand, primul si cam singurul lucru care imi vine in minte este Isa si http://glamchatstudio.ro/ . De-a lungul timpului am vazut rezultatele obtinute si stiu cu siguranta ca respectivele rezultate nu ar fi fost obtinute fara implicarea si interesul dat, pentru ca in momentul cand modelul (din prostie ca altfel nu ii pot spune) a decis sa plece, a facut fix pix - si acest lucru mi-a confirmat inca o data ca echipa si suportul sustinut da rezultate.


Am ramas surprins cand am citit aceste randuri, ca sa fiu sigur am recitit inca o data, chestia este ca acum 2-3 ani m-am gandit pentru un moment cum ar fi sa se adune o echipa imbatabila, cei mai buni oameni din domeniu care sa obtina cele mai mari rezultate si am inceput cu o chestie de genul: am nevoie de persoana x de acolo ( e un exemplu ) pentru x lucru, de persoana x de acolo pentru tehnic, pentru recrutare de x, productie x, promovare imagine se ocupa x, de persoana X de la GlamchatStudio, de persoana X de la GlamchatStudio, de persoana X de la GlamchatStudio,
Bine acesta a fost doar in mintea mea dar mi-a placut sa ma gandesc la o echipa formata din cei mai buni oameni din domeniu, cu siguranta rezultatele ar fi fost pe masura, chestia amuzanta este faptul ca o parte din oamenii pe care i-am selectat mintal erau de la Isa (inclusiv).
Prin acest lucru vreau sa subliniez inca o data faptul ca acolo chiar se face treaba.


Revenind la acest serviciu pus la dispozitia comunitatii de chat - pot spune ca (din punctul meu de vedere) este o oferta de nerefuzat pentru orice persoana care doreste sa creasca in acest domeniul, oricat de multe stii cu siguranta sunt lucruri pe care le poti invata de la acest training.


Isa am vazut ca ti-ai aratat interesul sa colaborezi mai mult cu traineri din studiouri ( formatorii de modele), vroiam sa te intreb daca totusi poti si ai sa faci exceptii si pentru modele? Intreb acest lucru fiind direct interesat de acest aspect, cunosc 2 3 persoane carora cu siguranta le-ar prinde bine sa auda cateva din lucrurile pe care le ai de spus.


Ma repet cu siguranta este o ocazie unica de care trebuie sa profite orice studio care doreste rezultate mai bune.


Cu respect
Adrian.


P.S. Coincidenta / necoincidenta chiar am spus zilele trecute unui model ca eu pot sa vrb cu tine sa te rog (sa cer un favor) sa vrb cu modelul respectiv, pentru ca eu cred ca ar avea nevoie de un mic imbold si la 2 zile am citit acest post ... m-a amuzat un pic, de aceea si intrebarea referitoare la modele.
Avatar utilizator
YZF
Mesaje: 34
Membru din: 29 Mar 2014, 13:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

+1 : Inca un interesat aici, te voi contacta pe mail/tel
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

poate ar trebui sa faci training pentru Traineri nu pentru modele, daca exista traineri sunt de doi lei ei ce modele pot sa scoata sau mai bine zis : ce anume pot ei sa scoata din modele ?

e similar cun liceele din Romania unde elevii sunt mai destepti decat profesorii, dar pe profesori CINE ii pregateste ?
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Andro de obicei erai pe faza ...in graba n-ai observat ca se adreseaza in special trainerilor si studiouri lor.spor in tot
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Multumesc Adrian pentru apreciere si cuvintele frumoase pe care le-ai spus:)
Andromaca,acolo si vreau sa lovesc.

Acum vreau sa mai fac putina lumina in privinta anumitor aspecte.M-au sunat foarte multe studiouri precum si modele independente,ma bucur ca lumea este deschisa la informatii si ca accepta si a doua parere,nu neaparat ca sunt nepriceputi sau nu stiu sa-si faca treaba dar intodeauna este bine sa ai si a doua parere.Cu draga inima as plati cu ochii inchisi vreo 2-3 persoane din industrie pentru workshop:)
Pentru cei care vreti training pentru trainer/i vrea sa clarific anumite lucruri si pana incep sa fac programarile va puteti hotara ce doriti.Training general,cu toate ca fara practica nu stiu cat de eficient este,poate doar in cazul incepatorilor ca sa aiba o baza de plecare in industrie se va face la biroul deschis special pentru asta si fara practica( fiind imposibil).Training avansat,specializare pe categorii se face la sursa,adica la voi in studio astfel pot vedea nivelul trainerului pe care eu nu am de unde sa il stiu,trebuie sa-l vad putin la lucru ca sa-mi dau seama cu ce il pot ajuta,de unde plec si cata informative poate asimila omul respectiv(unele lucruri poate le stie,altele poate are nevoie de confirmari sau nu le stie deloc).Practica se face exclusiv pe modelele voastre ca doar pe ele trebuie sa le ajutati/cresteti,deci va trebui sa va descurcati cu acordul modelului pentru free/private(pana la partea de show) sau si partea de show unde sa ma iertati''Doamne Dumnezeule cate lucruri au unele modele de invatat'' si aici nu ma refer la tolanit pe spate si infipt ceva in orificii,este vorba de acel show erotic care poate innebuni orice barbat/membru si pe care putine modele il stapanesc.(la fel cu acordul modelului se poate si partea de show strict,cu practica la rece pe mold sau live daca modelul este profi si accepta).
Mi-as dori ca fiecare om care imi solicita ajutorul sa vina cu o lista clara de necesitati pentru maximizarea timpului ambelor parti implicate.

Va multumesc!

P.S.Stiu ca foarte multi se intreaba de ce fac asta,am mai explicat de ce,pentru ca industria s-a plafonat,pentru ca sunt foarte multi oameni care nu stiu sa faca bani si pentru ca am o disputa personala si tacita cu site-urile care au o anumita idee iar eu vreau sa le-o schimb dar nu pot face asta fara a demonstra ca am dreptate si cum o pot face mai bine daca nu ajutand un numar cat mai mare de studiouri sa creasca?:)
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

@eldiablo, am vrut sa spun ca DOAR pentru traineri, nu si pentru modele, m-am prins sa lipseste cuvantul "doar" dupa ce am dat drumul la text , sorry.

@Isa, in anii 1990 , cand la noi era prima explozie de presa scrisa , adica LIBERA, aparusera revistele tematice : reviste pentru mamici, pentru bebici, pentru catel, pentru purcel, etc....fiecare din ele avea un content original in felul ei pentru ca nici un consumator nu cumpara toate revistele simultan ca sa vada cine a copiat de la cine ..... astazi lucururile nu mai stau asa, astazi toate revistele sunt postate si pe internet deci raman in arhiva publica si se vede IMEDIAT cine a copiat de la cine, drept pentru care contentul original e mult mai valoros si mai rar.
la fel, contentul original e valoros in muzica si filme si pictura si literatura , dar astea erau deja expuse , "arhivate" public iar ele au caracter mai mult singular, caracter de event si nu de everyday-art ca si revistele.

caracter de everyday-art are si videochatul si cand spui ca industria s-a plafonat gandeste-te ca nu numai ea, ca este o consecinta a expunerii libere, neingradite a unui content oarecum similar de la un model la altul .... pana la urma membrii in majoritatea lor se reintorc catre viata reala plictisiti de aceleasi cadre otova ale videochatului, urmand sa mai dea cate o tura de curiozitate sa-si mai vada aleasa , daca si-a schimbat freza sau nu fata de acum doi ani.... in mod paradoxal un site de videochat se mentine pe piata datorita noilor generatii de membrii (desi ii invata in mod gresit ca pot sa faca blatul cu succes, fara bani) in timp ce un model pe plan individual se mentine castigand regulari si tinandu-i aproape desi , impotriva intereselor ei, site-ul ii tenteaza zilnic in fel si chip sa-si gaseasca o alta fata.

pe scurt, viata ie grele si urmeaza o noua criza economica mai groasa ca cea din 2008.... traficul va cadea din nou si numai cine va sti sa fie original va mai avea bani de-o paine , asta fiind valabil in majoritatea domeniilor economice nu numai in videochat.
ce vrei sa faci e in sine foarte original dincolo de faptul ca studiourile ar trebui sa-ti ridice o statuie.
managementul site-urilor e oricum prea retardat ca sa inteleaga ce faci, nu-ti ocupa nervii cu ei, daca te straduiesti sa-i spui unui om calare pe bani si pe succes ca betia lui nu e vesnica va rade pana la lesin, asa e firea umana.
bafta.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

@Andromaca,crede-ma ca ai ce sa aduci nou si in videochat,eu am demonstrat ce era de demonstrat pe categoria mea,categorie destul de defavorizata ca sa zic asa si am facut-o cu toate siteurile one by one ca sa fie clara treaba,am facut-o repetat ca sa nu existe loc de indoiala sau presupunere de noroc,cand am spus ca nu numai din categoria girls se poate intra in top jasmin, multi mi-au ras in nas,am facut-o prima data acum 2 ani jumatate cu primul model,au mai urmat alte 2 modele dintre care unul a cam tinut un loc ocupat vreo 10 luni ,ajungand chiar nr 1 la un momendat,atunci au inteles ca nu este vorba de categorie,este vorba doar de ce oferi si cum pui problema si nu sunt singura care a demonstrat ca in videochat mereu poate exista ceva original,a facut-o si Lourdes luni la rand...
La ora actuala sunt cateva zeci de idei bine infipte in capul meu pe care nu le-a incercat nimeni,sunt convinsa ca si in mintea altora exista doar ca nu sunt exploatate deci o sa incerc sa-i ajut.
Acum targhetez si alte categorii de ceva timp,categorii unde este chiar lipsa de imaginatie si content original.Sunt convinsa ca in toate studiourile sunt modele cu potential ascuns iar eu as vrea sa le descopar,atat pentru studiourile respective cat si in beneficiul lor personal.

Acum studiez site-urile cu tips,pentru ca asta e trendul si foarte multe studiouri lucreaza cu astfel de site, si sunt incantata de cate lucruri nu se fac si se pot face:))

Aici nu sunt de accord cu tine,nu numai trainerii trebuie educati si invatati,in aceasi masura trebuie educate si modelele,cu cat mai multe cu atat mai bine,la randul vor educa si ele cat mai multi membri and so on;)

Bafta acolo!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Corect, oricand e de invatat mai ales intr-un domeniu dinamic cum e vch. Si in criza lumea face sex. Posibil sa vina chiar razboi, cum in alte parti a planetei exista, dar chiar si pe timp de razboi se face sex. Puterea de adaptare in asta va consta. Dar pana atunci eu mananc azi :) si e alegerea mea ce vreau sa mananc, la ce masa :).
IsaGlamChat scrie: Acum studiez site-urile cu tips,pentru ca asta e trendul si foarte multe studiouri lucreaza cu astfel de site, si sunt incantata de cate lucruri nu se fac si se pot face:))
Hehehe asta e meci greu. Sunt aproape imposibil de abordat de studiouri inca. Asta pentru ca inca sunt pe fostul trand exagerat glamour, care il duc spre falsitatea de care membrii incep sa fuga (una in poze, alta in cam etc etc etc). Cand vor intra pe trandul deja inceput de ceva timp ce se cheama "naturalete" va dura mult. Cel mai greu se schimba mentalitate, cutume. Din ownerii ce-i cunosc personal, inca nici unul, nici macar nu intrevede asta. De asta inca nici un studio nu face performanta acolo ci doar modele independente, multe noi care au inceput vch-ul cu genul asta de siteuri, pentru care nu a existat un "alt fel" inainte, si foarte putine care au facut transferul adaptandu-se.

Vorbind cu foarte multe modele, sfatuindu-le imi zic invariabil: nu am ce cauta acolo, nu e de mine, nu mi se potriveste, cum sa fac asa ceva?, eu niciodata pe free, nu se fac bani, eu faceam inainte pe Jasmin atat suma si voi reveni etc etc etc . Raspunsul ce nu-mi trece mai departe de buze e unul previzionar dar bazat pe factori concreti pusi cap la cap: mai devreme sau mai tarziu tot acolo ajungi daca mai vrei sa fii model de vch. Si insusi marele Google o releva. Cand toti factorii decisivi arata o directie e greu sa-i ignori.

In timp va avea logica si pentru studiouri pentru ca aritmetica o vor intelege. Raportul investitie/incasari. Glamour 10k/camera/x incasari, natural 3k/camera si x ori 2 incasari ;). Atat de sigur sunt ca ce scriu nici nu va fi bagat in seama, ca chiar o scriu :)) , asa ca stiu ca pe termen mediu nu-mi va veni concurenta. Doar modelele independente existente deja...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Marius ca de obicei ai dreptate:)

Update:Din cauza volumului mare de munca care se preconizeaza in urmatoarele luni,din pacate,nu voi putea face training momentan pentru modelele independente,voi face update cand se va putea.

Good news,pentru proiect,si-au anuntat sprijinul si sustinerea cateva sites importante,vor urma si cele cu care nu am apucat sa discut inca.

Inca ceva ce tin neaparat sa precizez,confidentialitatea din partea mea va fii 100% pentru studiourile cu care voi colabora,atat verbal cat si scris unde se doreste asta:)
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Era de asteptat ca ai sa fi ocupata o buna bucata de timp, daca acest proiect primeste sustinere si sprijin de la sites este minunat dar cu siguranta nu e nevoie de asa ceva, cel putin nu pentru noi cei care te stim ce si cum faci.

Nu pot decat sa ma bucur pentru ca deja am vorbit din timp pentru a beneficia de training pentru cateva persoane importante pentru mine, ca altfel prindeam loc pe la anul pe vremea asta :)) deci eu sunt safe, cel putin asa cred.

Din punctul meu de vedere cred ca este un lucru de care un model sau un studio nu se poate lipsii pentru ca te poate ajuta sa cresti sa avansezi.

Eu am deja lista facuta, un exemplu mai bun decat asta care ar putea sa fie ???

Spor acolo si ne vedem soon :)
Multumesc

P.S> Nu e nevoie de nici un fel de garantie pentru confidentialitate. I trust u 100%
dnb_dudette
Mesaje: 12
Membru din: 24 Feb 2016, 10:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, te-ai gandit si la redactarea unui mini ghid de know how pentru lucrul cu site-urile importante?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

dnb_dudette scrie:buna, te-ai gandit si la redactarea unui mini ghid de know how pentru lucrul cu site-urile importante?
Tot forumul este un ghid gratis trebuie doar sa ai rabdare si sa te duca mintea la selectia pozitiva:)

Bafta acolo!
Morningstar
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 10 Mai 2016, 16:32
Localitate: Transylvania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O idee excelenta, nu doar pentru a vedea nivelul de pregatire si a ridica stacheta constant in industrie ci si pentru a impartasi cunostintele, metodee si procedurile testate si invatate in timp, care sunt oricui necesare.

Unii doresc sa inceapa un studio si ajung la concluzia ca nu merge, eu nu m-am emotionat niciodata la asemenea afirmatii, orice merge cu munca si daruire si invatare continua, ma bate gandul sa scriu un mail daca mai e valabil ca momentam membership-ul nu-mi permite mesaj privat :)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Topic inchis,nu mai ofer nici un fel de consultanta,nici pentru studiouri si nici pentru modele independente.Singurele mele aparitii vor fi doar publice la anumite evenimente din industrie.
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”