Firstchoicepay nu mai acceptă plățile???

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Alexa90
Mesaje: 36
Membru din: 08 Ian 2017, 01:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am vrut sa fac un transfer pe cam4 dar nu am putut face pe firstchoicepay motivul (firstchoicepay nu mai acceptă plățile???)
Bună ziua și bun venit la CAM4!
Accesați www.paxum.com odată ce ați creat și ați verificat contul dvs. personal, veți avea acces la:
Contul IBAN EUR dedicat pentru plățile în EUR primite.
Dedicat US ACH Cont pentru plățile în dolari SUA.
Metode multiple de retragere, inclusiv cardul preplătit Paxum
Transferați fondurile în mod electronic în aproape orice Visa®, MasterCard® sau China UnionPay® din întreaga lume.
Transferul de carduri 5-7 și cardurile externe se instalează odată ce au câștigurile obținute în contul paxum accunt
Taxa pentru retragerea cardului extern de credit / de debit este o taxă fixă de 6 USD pe tranzacție plus 2,95% din
suma retrasă. Suma minimă care trebuie solicitată este 100,00 Limite maxime vor fi $ 2,500 USD pe zi, cu un a
$ 15,000 USD se retrag maxim pe lună.
aceasi problema au si cei de la
bonga NB! Plățile la cerere nu sunt disponibile pentru metoda de plată pe care ați selectat-o. Puteți solicita o plată către un portofel WebMoney sau ePayments
+naked Attention: First Choice Pay is currently having banking problems and are freezing ALL services offered by FCP. NO payment will be made via First Choice. Our priority is paying our models as fast as possible. Models should sign up for an alternative payment method TODAY!! For models in the USA, please use CMBpaycard.com. For models outside of the USA, please use PAXUM. You can edit your payment settings from your model dashboard or email payouts@naked.com if you have issues. Thanks to all.
acum intrebarea me este aceasi problema va fii si cu chaturbate ,stripchat,myfrecamsetc?
SoulCams Models Studios wanted
ooo_eu
Mesaje: 44
Membru din: 27 Feb 2017, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Alexa da este aceeasi problema si cu mfc!! Am si eu o intrebare se poate comanda un card paxum? Adica sa comand un card de la ei pe care faca platile direct ( la fel ca si cei de la Firstchoise) ?
Ghostgirl
Mesaje: 1
Membru din: 29 Mar 2018, 19:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna! Aveti cumva idee daca fac un cont pe paxum si imi atasez cardul personal visa va merge?Cel putin sa iau banutii de pe mfc pe perioada asta apoi sa comand un card la ei ca la payoneer?ca dureaza ceva..si sa stau asa blocata e aiurea
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”