Ce s-a intamplat in august 2015 pe forum !!!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Done deal ..retrospectiva lui August it s up pe forum , detalii despre premii la sfarsitul ei

***** - pe 1 august eldiablo deschide topicul "Ce s-a intamplat in iulie 2015 pe forum !!!" - prima retrospectiva lunara , felicitari luimie si 5 stelute meritate , de notat ca am reusit sa impresionez cativa usseri cu vechime dar Nord si-a dat seama ca am mult timp liber iar eu m-am bucurat ca Isa vrea doar un kinder mic si poza cu autograph
***** - pe 1 august TheUnderDog multumeste colectivului pentru farsa aratata in topicul "Prank your models challenge" , eu ii ofer 5 stele lui Alex pentru simplu motiv ca a reusit sa ude atatea femei intr-o singura zi

*** - pe 2 august Jobs4Adults deschide topicul "Great success 4 CamMillionaires seminar at TheEuropeanSummit" , doar 3 stelute pentru ca nu inteleg de ce l-a pus in engleza si nici de ce nimeni n-a dat un replay scurt de genul "Da ma Luca , fuse tare rau seminarul"
*** - pe 4 august alex01 ne anunta in topicul "Doresc sa-mi deschid un studio de video chat" ca doreste sa intre in aceasta "groapa cu lei" si ca are ambitie , investitia initiala , abilitati , .... pe 17 august dispare

***** - pe 5 si pe 15 august la topicul "Glamchatstudio" IsaGlamChat ma face sa suspin de fericire ca exista macar un studio care "nu suntem interesati de studente la facultatea de zi,de modele care au lucrat in foarte multe studiouri inainte,de modele care vor sa lucreze 6 ore,care nu vor sa-si asume plata impozitelor pe sumele castigate sau vor sa lucreze ilegal,suntem interesati doar de modele care vor sa faca performanta pe o anumita perioada de timp 1-2 ani si sunt gata sa munceasca foarte mult in acest interval." in loc sa sublinieze ca o accepta si pe muma padurii si-i dau 80% daca vine la ei.Doamna moderator nu e kiss in the ass pentru ca am inteles ca aveti un sot iute la manie
**** - pe 5 august in cadrul topicului "Chaturbate" alexia_petite se plange de niste baterii pentru OH MI GOD-ul ei ( cel pe care l-a pastrat ca a avut 2 si unul l-a pus la vanzare ) , WebModelMedia incepe nebunia postarilor publicitare , eu ma iau de ei ca au un tiny url in semnatura , Nord le spune si el ca-i afecteaza la credibilitate si SEO , ei nu si nu ca stiu mai bine , google si Glamour ii recomanda lui alexia_petite acumulatori dar ea spune ca o are mai mica ( bateria un A23 ) si nu stie daca exista acumulatori , nici eu nu stiu , baietii de la tehnic ???
** - tot pe 5 august in cadrul topicului "MyFreeCams" WebModelMedia spune ceva despre studio de piata si it s all about the numere si bistari dupa care ca sa-i strice inceputul de relatie lui googlefun cu EmyFetish spune ceva de ANAF ....rezultatul ..nimeni n-a mai comentat nimic
***** - pe 5 august la topicul "Cumpar Logitech C910" aflam ca BasGLM are aproximativ 40 bucati c910 , primeste 5 stele la postare in speranta ca-mi face si mie una cadou candva cumva
*** - pe 5 august andrei_linux ofera spre vanzare la pretul de 3700 euro niste active ( 3 calculatoare complete + 3 webcam-uri + 3 umbrele de difuzie + un SRL ) care valoreaza real undeva la 2000 euro , daca si-a gasit cumparator ii recomand sa-si mai faca un studio si sa-l vanda repede
minus * - pe 5 august la topicul "Afacere videochat la cheie! Orasul Galati" charmingstargl revine cu o modificare importanta : pretul este de 12 mii euro si nu 1200 euro pentru ceva care valoreaza maxim 5000 SI MAI MULT odata cu decurgerea discutiilor aflam pe langa faptul ca domnul Valentin nu are nici o legatura si ca EA MANAGERUL/PROPRIETARUL STUDIOULUI vrea sa vanda si niste jucarii sexuale folosite si nu vrea sa le vanda unor oameni care au un fetish pentru asa ceva ...vrea pur si simplu sa mai scoata 10-20 Ron din cei 12 mii euro ...MINUS 1 * pentru ca pune in pericol sanatatea modelelor naive si sarace si face o imagine proasta intregului domeniu
*** - pe 7 august la topicul "CamPlace.com" WebModelMedia hit the balta with the batz si prove ca nu au chiar asa mare experienta in domeniu , SAD EYES ...da da , chiar Ionut le raspunde si-i face mai atenti dar ei nu revin cu pareri chiar daca promisesera ca o sa vada care e treaba cu el .In alta ordine de idei dulcyka_sexy afla ca pe camplace trebuia sa fie si slim fit ca sa fie acceptata iar jennicealba ne avertizeaza sa evitam site-ul pentru ca Beatrice i-a cerut sa arate buletinul la camera in free chat - ma indoiesc si am impresia ca jeni cea alba nu prea intlege bine engleza si s-a speriat degeaba
***** - pe 8 , 13 si 25 august la topicul "NNeedLive - Best rates, earn +20% with ref members lifetime" ei ofera % mari si mii de $ , le-am oferit 5 stele in speranta ca la un moment dat THEY WILL OFFER ME AN 2500$ BONUS doar pentru ca vor sa wash niste bani :*:*:*:*:* tot pentru ei de la mine
**** - pe 8 august la topicul "Caut fata care vrea sa faca video chat in cuplu" StudioHDRO ii recomanda lui janel1001 o fata pe care sa o cunoasca . Care ar mai fi fun-ul ??? janel1001 e un boem ..vrea tot timpul oameni , experiente si partenere noi si necunoscute
***** - pe 10 august ceea ce se anunta un topic plicticos despre carti "Carti si filme pentru VC" s-a dovedit o veritabila sursa de informatii despre Loredana95 : 1.nu vrea silicoane ( deci are sanii frumusei ) 2.nu se gandeste la master ( deci nu urmareste numai cariera ) 3.nu are iubi si nici nu o sa aibe urmatorii 5 ani deci o sa-si stranga bani pentru casuta noastra cu spa
**** - pe 11,18,19 si 24 august la topicul "ImLive - The perfect fit for EVERY model! " Chloeimlive anunta concursuri si schimbari yummy yummy pe imlive .Multumim
**** - pe 11,19 si 24 august Bongacams.com anunta in topicul "BongaCams is looking for models and studios!" desfasurarea si finalistii la un concurs cu un premiu foarte atractiv , nu sunt eu mare fan al site-ului dar premiul chiar e inspirat
***** - pe 11 august Strawberry07 intreaba pe topicul "Imlive" daca se mai fac bani pe acest site , eldiablo ii raspunde la obiect , eu - eldiablo imi dau iar 5 stele ca asa vreau eu
**** - pe 11 august la topicul "Caut model pentru foto Cluj" StudioHDRO ii recomanda lu Grigore aka Foto_Anonim sa-si "foloseasca" iubita pentru pozele nud , acum am si eu 2 intrebari : 1.Grigore are iubita ? si 2.Daca are credeti ca stie ca el cauta model pentru foto Cluj ?
***** - pe 11 august mi-am urat "La Multi Ani" si dupa ce m-a urecheat moderatorul forumului am petrecut cu googlefun , dulcika_sexy si BlondeGirl , pffff ...ce-am imbatranit :((
** - tot pe 11 august StudioHDRO la topicul "Caut partenera pentru videochatt" o intreaba pe DolceEly daca a gasit pentru ca au si ei o fata care vrea cu o alta fata si sunt curiosi , eu sunt curios daca ma angajez la ei si le spun ca imi doresc si eu o fata o sa faca tot posibilul sa-mi gaseasca ?
***** - pe 14 august classy ii raspunde lui Robin ( Ovidiu ) in cadrul topicului "Xcams" - felicitari ambilor - frumoasa colaborare model - site admin ...chiar 5 stele
* sau ***** - pe 14 august marblestudio deschide ceea ce initial s-a numit "In atentia tuturor modelelor independente !" , DUPA NUMAI CATEVA POSTARI a inceput ceea ce va ramane in memoria mea ca "Lupta absurda in idei a unor oameni cu capacitati individuale mult mai mari decat nivelul contrazicerilor si scoaterilor de globi oculari care au durat cateva zile" - ma bucur ca la un moment dat cu meritul lui Win si al lui Ionut aceste "copilarii" au luat sfarsit si topicul si-a schimbat pana si numele in "Cand si de ce un studio poate bloca un model!" - singurul lucru care mi-a lasat un gust amar e faptul ca atunci cand au incetat rautatile au incetat si discutiile constructive care pareau ca prind contur pe parcursul topicului ...pacat si inca odata ma bucur ca v-ati potolit ma copii frumosi si destepti din "ambele patru" tabere ( tabara Alex , tabara Isa , tabara cunoscutilor/prietenilor comuni si tabara neimplicatilor )
*** - pe 15 august DannySDX face putina ordine in inventarul propriu si scoate la vanzare niste piese de pc prin topicul "Procesoare i5, Placi de baza, Switch" , ce nu am inteles eu este urmatoarea faza : adunat cumparate separat costa 2010 Ron - tot pachetul 3000 Ron ... ce mai contine pachetul ?:D:D
*** - pe 17 august StudioHDRO initiaza topicul "Transfer payoneer" si afla ca nu poate transfera bani pe alt card payoneer decat daca pe contul respectiv s-au primit intai bani de la o companie , sfatul meu e cand mai vreti sa transferati bani modelelor pe payoneer sa va faceti de la inceput bussines account pe payoneer si atunci merge ca de pe contul principal sa trimiteti pe cardurile emise angajatilor
***** - pe 18 august Studio20 anunta in topicul "O cariera in management pentru cei din Cluj" un loc liber in echipa manageriala a unui studio din Cluj , iar 5 stele pentru ca iar am suspinat de placere cand am vazut atata profesionalism , domnul Mugur nici la dumneavoastra nu e vorba de kiss in the ass pentru ca suntem ambii casatoriti si familisti convinsi + daca nu v-am pupat cand ne-am vazut face to face nu vad rostul s-o fac online
***** - pe 20 august BrattyPrincess deschide topicul "Payout Magazine Innerview" , era cat pe ce sa-i dau si ei doar 4 stele dar pentru calitatea si numarul replay-urilor merita 5 + Felicitari Alexandra
** ( da da , imi dau mie 2 stele ) - pe 21 august satul de anumite discutii aparute pe forum eldiablo deschide topicul "Va rog" , ceea ce trebuia sa fie un pool concludent s-a transformat intr-o varza creata de deficientele mele de exprimare de la topicul respectiv - rusinica mie
**** - pe 23 august odata cu topicul "CamSum & CamTrophy 2016 - summit, awards & campus" Jobs4Adults lanseaza la apa proiectul unui nou summit organizat de un roman , doar 4 stele chiar daca apreciez initiativele de gen pentru ca si acesta o sa fie in Spania , eu inteleg ca e frumos acolo dar nu pot sa nu fiu un pic nationalist si sa ma gandesc ca ar fi fost mult mai frumos in Romania
**** - pe 24 august strawberry07 zice ceva , classy raspunde - eu imi spun in gand : merde - o mon dieu - je ne parle francais bien si cest fini la comedy - totul in cadrul topicului "XLoveCam"
*** - pe 29 august StudioHDRO anunta deschiderea studioului din Buzau , doar 3 * pentru ca nu "s-au obosit" sa se inscrie si la categoria "studiouri legale" chiar daca acolo ar fi beneficiat de mai multa reclama si chiar de promovare din partea comunitatii

***** - pe 31 august eldiablo anunta castigatorii din luna iulie in topicul "Castigatorii retrospectivei lunii iulie !!!" si ii someaza sa-i trimita datele de livrare pentru ca altfel pierd premiile


PAM PAM – tinand cont ca asteptarile mele la minim 100 replay-uri au fost mult exagerate de data asta voi acorda doar 25 de premii PRIMILOR 25 de usseri care dau replay la retrospective lunii august de data asta premiul va fi compus din :

- o conversatie telefonica de maxim 30 de minute ( ora este FIX la alegerea castigatorilor si promit ca nu inchid telefonul decat dupa minim 30 de min chiar daca abia m-ai trezit din somn la 3 dimineata tu castigatorule ) in care vorbim despre ce vrea respectivul castigator
- raspunsuri detaliate si documentate la 3 intrebari despre videochat , raspunsuri oferite in particular ( prin pm sau telefonic sau face to face ) si confidentialitatea intrebarilor asigurate
- inca o poza de-a mea cu autograf ( nu mai radeti ca cine stie cat de valoroase pot fi peste 100 de ani
- o jucarioara din colectia mea de jucarii de la MC sau Kinder ( va las sa va alegeti din dubluri )
- un bilet la tombola anuala a MEA ( extragerea va avea loc in noaptea de anul nou iar valoarea premiilor se ridica undeva la 2500 euro , numai premii in bani cash )


Va pup si va doresc un Septembrie in crestere atat financiar cat si spiritual + baxuri de sanatate pe saturate pentru toti

P.S Retrospectiva chiar daca incearca sa reflecte realitatea este un pamflet si trebuie tratat ca atare , sper sa nu trezeasca resentimente sau ganduri negative pentru ca oricare din aceste 2 consecinte m-ar intrista enorm si nu merit asta
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
SoulCams Models Studios wanted
mihai_richG
Mesaje: 33
Membru din: 12 Ian 2015, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eldiablo scrie:PAM PAM – tinand cont ca asteptarile mele la minim 100 replay-uri au fost mult exagerate de data asta voi acorda doar 25 de premii PRIMILOR 25 de usseri care dau replay la retrospective lunii august de data asta premiul va fi compus din :

- o conversatie telefonica de maxim 30 de minute ( ora este FIX la alegerea castigatorilor si promit ca nu inchid telefonul decat dupa minim 30 de min chiar daca abia m-ai trezit din somn la 3 dimineata tu castigatorule ) in care vorbim despre ce vrea respectivul castigator
- raspunsuri detaliate si documentate la 3 intrebari despre videochat , raspunsuri oferite in particular ( prin pm sau telefonic sau face to face ) si confidentialitatea intrebarilor asigurate
- inca o poza de-a mea cu autograf ( nu mai radeti ca cine stie cat de valoroase pot fi peste 100 de ani
- o jucarioara din colectia mea de jucarii de la MC sau Kinder ( va las sa va alegeti din dubluri )
- un bilet la tombola anuala a MEA ( extragerea va avea loc in noaptea de anul nou iar valoarea premiilor se ridica undeva la 2500 euro , numai premii in bani cash )"

Hahahaha :)) genial eldiablo....m-am inscris pentru jucaria de la Kinder...dar trebuie sa comparam colectiile...nu vreau o noua dublura
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

jucariile .... folosite sau nu ? ca doar vezi si tu cum e trendu.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

pe ,mine ma intereseaza grav acea conversatie telefonica, eventual sa fie tot pe sistem adica ceva de genul buna ce faci? esti fierbinte?ce porti astazi? esti transpirat?... :mrgreen: ca tot lucram in videochat macar sa se simta;)))))))))))
(a se interepreta raspunsul tot ca pe un pamflet binenteles)
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bai coane, pai tu te trezesti sa imi zici acum ca am gresit? O luna mai tarziu dupa post? :)))) E bine ca esti prompt!! :lol: :lol:

Placile de baza erau mai multe... uitasem sa pun in paranteza cate bucati. Dar vezi? Pretul nu l-am uitat! :)))

Eu ma abonez la poza aia cu autograf, poate stii tu ceva de zici ca o sa valoreze mult peste 100 de ani. Planuiesti sa il downgradezi pe Cioaca? :lol: :lol:
mihai_richG
Mesaje: 33
Membru din: 12 Ian 2015, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DannySDX scrie:Eu ma abonez la poza aia cu autograf, poate stii tu ceva de zici ca o sa valoreze mult peste 100 de ani. Planuiesti sa il downgradezi pe Cioaca? :lol: :lol:
Eu zic ca o sa o gaseasca pe Elodia :lol:
classy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bonjour,

je voudrais gagner une de vos photos avec autographe et une conversation téléphonique de plus de 30 minutes :)

je precisse : je pourrais vous appeler ça ne me côute rien :)))) je suis abonée chez free :)))


Merci pentru retrospectiva :))

cum sunt abonata la free, as putea sa te sun gratuit, deci convorbirea poate dura +de 30 minute.
Poza as pune-o in rama si as integra-o in decor :))

classy
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Multumesc primilor 5 castigatori pentru replay-uri

mihai_richG - 1.sper ca S si D de la voi nu mai sunt suparati pe mine pt singura steluta care le-am acordat-o in iulie ...nu a fost din rautate a fost acordata inainte sa interveniti cum trebuie , cand va fi timpul de trimis premiile o sa-ti dau pe PM o lista cu jucariile disponibile sa eliminam riscul dublurilor si 2.EU SUNT ELODIA

andromaca_mulge_vaca - SA PASTRAM DECENTA , jucariile sunt NEFOLOSITE

trompi - avem ce conversatie vrei tu dar te avertizez ca am fost si model cativa ani , mi-e sa nu-ti provoc vreo dependenta si sa ma haituiesti dupa pentru ceva show-uri pe skype

DannySDX - am si eu o varsta , am vrut sa-ti trimit pm atunci si am uitat .In alta ordine de idei Cioaca e o tinta prea mica pentru aspiratiile mele , sper ca peste 100 de ani o poza de-a mea cu autograf sa fie mai valoroasa decat un cec vechi semnat de Bill ...da Gates

classy - je ne parle tres bien francais mais je suis tres incantat de votre offer , si eu am gratis asa ca daca nu ma va plictisi sau nu te va plictisi conversatia cele 30 de minute vor fi foarte relative

20 premii left
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
TheUnderDog
Mesaje: 39
Membru din: 21 Mar 2015, 13:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si eu sunt maxim interested de conversatia de 30 minute,topicul sper ca va fi la alegerea mea deci tine-tee!!! In alta ordine de idei, august a fost o luna mai plina decat precedenta si cum sunt busy mai tot timpul e convenabil sa vad cate un rezumat de genul. Bravo eldiablo!!
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Mnoh, ma bucur c-am citit si retrospectiva lunii august.
Ce premiu am castigat tura trecuta? Am vazut ca-s cu * si ai nevoie de nu stiu ce de la mine, probabil un pre-avans in nush ce cont si virezi premiul, excursia aia in Delta dunarii. Ahh stai, acolo e Google. Fun

Anyway... ma abonez la kinder, oricum n-am nicio jucarie de la astia, asa ca de dubluri nu-mi fac griji.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

eldiablo scrie: - un bilet la tombola anuala a MEA ( extragerea va avea loc in noaptea de anul nou iar valoarea premiilor se ridica undeva la 2500 euro , numai premii in bani cash )

Uite cum eram eu sa ratez , biletul de tombola ! :lol:

P.S Daca va fi un numar rezonabil de castigatori la tombola ,ma bag sa-ti ofer gratuit o inramare profesionala ( manufactura 100% ) la acele poze cu tine .
Ceva gen Victorian vintage style , din lemn veritabil (nu plastic ) inclusive gold leaf :lol: - deoarece e stiut faptul - ca orice poza primita/avuta/cumparata , va sfarsi in cele din urma intr-un sertar , intr-o carte ,oriunde nu te astepti , numai pe un perete nu ! :lol:

Ma refer la ceva in genul pozei de mai jos :

Imagine

Oricum , mai este pana atunci .Recomand ca dimensiunea exterioara a ramei sa nu depaseasca formatul A3 , find usor de gasit un loc pentru ea , deasemenea munca si materialele sa nu insemne mare lucru ! Poza de mai sus e de pe Google , dar se poate "antichiza" , ocazie cu care si poza ta poate fi cu un sacou /joben interbelic si sepia la ...culoare :wink:

In aceste conditii , presupun ca oricine va fi bucuros sa primeasca poza cu tine , nemaifiind cazul sa se intrebe / sa se justifice daca o expune sau nu , fiind foarte usor sa spuna ca , in poza e - nici mai mult , nici mai putin - decat propriul stabunic ...mare boier /industrias al vremii !!
Cand colo , ce sa vezi : e chiar eldiablo@ !!!!!!!!!! :lol: :lol:
Garantez ca va iesi exact ca cea din poza , daca nu cumva , chiar un pic mai bine .... :lol:
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Din pacate castigatorii lunii iulie fie au uitat , fie sunt prea ocupati , fie nu vor premiile asa ca azi am prelungit termenul de revendicare pana pe data de 10 septembrie si le-am trimis cate un PM de aducere aminte

TheUnderDog - felicitari pentru premiul deja castigat , DA topicul va fi la alegerea ta si numai a ta + in cele 30 de minute poti deschide cate directii de discutie vrei - voi raspunde cu drag si seriozitate oricarei provocari

theselby - deja esti pe lista scurta a usserilor care au castigat 2 luni la rand premiile mele mirobolante , ti-am eplicat in PM ce am nevoie de la tine , avansuri o sa te rog nici sa nu-mi dai si nici sa nu-mi faci ca sunt om in varsta casatorit si serios

googlefun - cum ar spune classy ...O MON DIEU , c est ne pas possible ...asa dragutz sa fi tu ??? , oricum ca tot ai adus vorba premiile vor fi in numar de 15 ( premiul 1 = 50 euro , premiile 2-5 = 25 euro si premiile 6-15 = 10 euro ) , cat despre rama personalizata ...nu stiu ce sa zic ...ramane sa discutam .Oricum ai 2 bilete la tombola extra pentru ca ai citit cu atentie retrospectiva si macar in gluma ai luat in serios ideea oferirii a 2500 euro ca premii ...este vorba doar de 250

17 premii left ...e timp pana la sfarsitul lunii sa mi le luati pe toate
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ohhh , cum ar spune classy ...O MON DIEU , c est ne pas possible ...asa dragutz sa fii tu ??? ...ma intrebam si eu cand am vazut ca e vorba de 2500 !! :lol: :lol:


Oricum ar fi , oferta mea ramane valabila - dar , ca a nu devina rama mai scumpa decat premiul - sa reducem la primele 3 locuri , ar fi ok ? :wink:

P.S Las' ca avem timp de discutat detalii la momentul oportun , s-a vrut a fi doar o propunere voluntara , la fel ca si a ta ... :wink:
classy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Non, Classy dit "Oh My Gode" :)))))

Belle Journée
Classy
Avatar utilizator
Jobs4Adults
User Junior
User Junior
Mesaje: 92
Membru din: 14 Mai 2012, 17:58
Localitate: EroAward.com
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eldiablo scrie:Done deal ..retrospectiva lui August it s up pe forum , detalii despre premii la sfarsitul ei
.....

*** - pe 2 august Jobs4Adults deschide topicul "Great success 4 CamMillionaires seminar at TheEuropeanSummit" , doar 3 stelute pentru ca nu inteleg de ce l-a pus in engleza si nici de ce nimeni n-a dat un replay scurt de genul "Da ma Luca , fuse tare rau seminarul"

.....
Salve, eldiablo.

Mersi de cele "doar 3 stelute", insa probabil vei mai adauga (sau mai scadea) daca iti explic de ce in engleza si nu in alta limba:
- situl CamMillionaires.com e in engleza;
- serviciile oferite sunt dedicate modelelor si studiourilor din toata lumea, de altfel si lucrez cu modele din afara si chiar studiouri;
- seminariile sustinute de mine au fost in engleza si ma intereseaza ca si reprezentantii siturilor, dintre care unii citesc forumul ori chiar au cont aici, sa fie informati de continutul si feedbackul pe care seminariile mele l-au primit, in speranta ca la urmatoarele seminarii ori expert panels unde voi participa, vom atrage mai multi interesati;
- mi se pare o idee foarte buna sa incercam sa dezvoltam si partea de English a forumului si sa atragem si cat mai multi profesionisti ce nu vorbesc romana.

La intrebarea de ce nimeni nu a dat nici macar un reply scurt cum zici, desi unii dintre colegii de pe forum au participat macar la 1 din cele 3 seminarii si expert panels pe care le-am sustinut la TES, unii chiar la 2 sau toate 3, nu pot raspunde, dar pot explica de ce eu da am dat replyuri de felicitari si o voi face mereu, tutror acelora care s-au distins prin premii, nominalizari ori pur si simplu prin chestii ce mie mi s-au parut interesante ori "lucru bine facut":
- chiar cred ca una din conditiile pentru a obtine succesul, e sa te bucuri de succesul altora, ca de al tau! :)
- cum tot timpul am zis la topicurile cu "situri cu show free", in videochat, ca si in viata, "Nothing is free!", si chiar daca uneori semeni bine si culegi rau, sau invers, in general, ce semeni, aia culegi;
- unul din hastagurile pe care le folosesc in retelele sociale e #ArtOfSeduction, pentru ca sunt convins ca Industria Cam are la baza Arta Seductiei, chiar daca asa cum am zis si la seminar, unii colegi si colege nu numai ca nu se "obosesc" sa fie curtenitori, dar unii/unele nici macar prietenosi nu cred ca e nevoie sa fie pentru a avea succes, sa nu mai vorbim de cei dusmanosi ori chiar agresivi...Posibil ca si astfel de oameni sa aiba succes, insa convingerea mea e ca la cele mai inalte performante in videochat, vor ajunge doar cei/cele care will "Never Log Out from the Game of Flirt and Seduction!" :)

Nu stiu daca seminariile mele fura asa tare rau, dar faptul ca la primul am avut sala plina si cu oameni in picioare si la al doilea au fost mai mult de jumate de sala plina, in conditiile in care unele firme si nume mult mai mari ca mine ori chiar sponsori principali la TES, nu au avut nici jumate din ce am avut eu, plus ca aproape 80% dintre participantii mei au mai stat in ambele cazuri inca 30 de minute peste program sa ma asculte, e ceva cred...Oricum, eu le multumesc celor care au avut curiozitatea sa participe, celor care m-au sustinut si care chiar mi-au apreciat in particular ideile prezentate si ii asigur ca urmatoarele prezentari vor fi chiar mai interesante! ;)
CEL MAI BUN site de Videochat!>click CHATURBATE<BEST Webcam Site!
Yahoo mess & Skype ID: jobs4adults | CamSum.com - cam summit | www.EroAward.com
Asistenta 24/7 Modelelor Incepatoare & Medii pt Videochat de Acasa!
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”