Castigatorii retrospectivei lunii iulie !!!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Aceasta este lista castigatorilor , VA MULTUMESC celorlalti 86 care NU ATI dat replay topicului respectiv ...mi-ati salvat 15 Ron x 86 = 1290 Ron , aceasta suma este raportata si notata mergand spre marele premiu pe care il voi oferi prin tragere la sorti la sfarsitul lui ElLocoAdultSummit2018 ( este ceea ce se doreste un summit organizat si sponsorizat in totalitate de mine cu ocazia a 20 de ani de activitate in domeniu ).
Castigatorii lunii iulie sunt :

BrattyPrincess
BlondeGirl
dulcyka_sexy
Smart *
googlefun
justme2015 !
Nord
IsaGlamChat *
SFG2707
Studio20 * si &
theselby *
Loredana95
Hollywood * si &
trompi

Legenda :

* = usseri care vor primii cate 2 premii pentru ca "stiu" ca reprezinta un studio si este placerea mea de a oferii un premiu in plus pentru un membru al colectivului lor care cred ei ca il merita
* si & = usseri cu care am comunicat deja si stiu cum sa fac sa ajunga premiul in posesia lor
! = usseri care nu au optiunea de PM si trebuie sa gaseasca alta modalitate de a-mi comunica cum vor sa primeasca premiul

ATENTIE 1 : cine nu isi revendica premiul pana pe data de 5 septembrie pur si simplu il pierde
ATENTIE 2 : o bere bucegi la 1 litru , 3 pliculete de 3 in 1 , o ciocolata kinder exagerat de mica si o poza de-a mea cu autograf
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:lol: :lol: :lol: :lol: Wow am argintul :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :)):)):))
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Dap dap ...ai fost NR 2 la replay :D , astept PM cu detaliile de livrare , SPOR
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”