Topic Offtopic - D`ale lu` Mitica

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avand in vedere ca suntem cativa care avem tendinta de a devia de la subiect de multe ori m-am gandit sa facem o zona speciala, zona noastra de discutii libere. Te doare capul? Spune-ne... Vrei sa-ti bagi ceva undeva? Go 4 it ...


Incep eu...

De o saptamana nu am chef de nimic.. si ca un facut, tot de o saptamana am treaba de nu imi vad capul. Mama lor de legi ale universului... ca sa fie totul perfect ..am chef de ceva, am chef de o distractie.. de o nebunie. Zilele astea la summit s-au terminat prea repede, am fost..am discutat si business dar m-am distrat... Si imi e dor de distractie acum. Deci, ia hai sa o punem de o intalneala forumistica. Ce ziceti? Ne strangem cativa, stabilim o suma de bani.. inchiriem o cabanuta un weekend ..si ne destrabalam. :)

@google ... fac o petitie si pentru treaba asta? :lol:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

googlefun scrie:
DannySDX scrie:Thanks!
Pai mi-am facut si de cap, in postul anterior astuia de ti-am dat quote! :)
Da da , vazut !
Offtopic :wink:
Totusi , nu poti macar sa urci clipul de mai jos pe niste link-uri de affiliere :lol: ? Dar ar trebui sa modifici , sa apara in English versurile . Poate va creste traficul pentru toata lumea .... :wink:

Link : https://www.youtube.com/watch?v=AogWKQelLBQ

" Ea ea goala de prejudecati , mintea zboara se face bucati ...cand o vezi cum apare ... "
:lol: :lol:

Si mai offtopic : Cat crezi ca ar face la perioada , blonda in negru (doar din SP ) ? :) :)
Blonda in negru nu ar face nici un ban pentru ca e goala de prejudecati... si nici nu poate folosi clipul asta ca teaser video pentru ca apar si persoane neinregistrate pe contul ei neinregistrat! Ma`ntelegi?
Singura ei sansa ar fi sa lucreze cu mine, pe mine, sub mine... si ar face bani multi. M-as baga pe chaturbate la cuplu cu ea... si mi-as retrai tineretea! :)))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Aha, inteleg ce zici .Nu ma gandisem ca aia doi nu sunt inregistrati pe contul ei la fel de neinregistrat :wink:
Si astia , stii ca nu prea-si tin buletinele la ei ....deci sanse si mai mici :wink: .

Eu zic sa nu te aventurezi din prima la cuplu , risti sa nu te tina bateriile 8-10 ore :)) .Un cont pentru cuplu( care va fi minim threesome ) si unu pentru female .Mai exact , ea va fi cea care va munci cele 10 ore integral .

Noi (observi , ca m-am bagat si eu ) sa zicem merci daca facem fata 4 ore de "streaming " non-stop . Diferenta de 6 ore sa le mai munceasca si singura , nu ? Ca doar noi ii facem contu' ...noi Payo ..noi ne punem obrazul, vorba aia, peste tot :wink: ...

Sa nu mai spunem , ca tot noi ne vom ocupa de pc ,lumini , camere ,internet ,nu ? Ei ce-i mai ramane de facut ? Aproape nimic ,este ? :lol: Aaaaa sa nu uit : tot noi vom si tasta la pc , pentru ea devenind practic imposibil sa mai faca si asta , neavand cu ce ! Drept pentru care mi se pare firesc sa si primim 60 % noi (aka 30 de fiecare ) si ea restul de 40 % , right ?
Chit ca vom munci doar 4 ore din cele 10 .Dar munca grea ,de ocna ! Noi fiind si cei care lucreaza direct cu capul (si la propriu , dar mai ales la figurat ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Ca veni vorba : Eu zic ca Payo sa fie tot pe numele ei , chiar daca vom plati si noi partea de impozit , ca doar suntem oameni seriosi ! :wink:

Ce zici , s-ar baga ?
Stii ce problema reala vad eu aici ? Cred ca , dupa numai o perioada , va prefera show-urile lesbi :lol:
Cand banuim ca-i incolteste in minte asa ceva ,nu avem decat sa-i marim comisionul la 50% , iar noi sa ne multumim cu cate un mizerabil de 25 % , pentru ditamai munca titanica ! :(
Cam suna a exploatarea omului de catre om , nu ? Dar , putem trece peste , luand-o ca pe un sacrificiu si gata . :)

P.S O alta problema care mi-a venit in cap acum este : Ce le spunem la neveste/prietene ? :lol: :lol:
Cred ca mai linistite ar fi sa ne stie pe noi2 la cuplu , decat cu blonda aia !!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Pan' la urma nu e dracu' asa de negru : Remember ? Doar 4 ore ! Nu suntem noi in stare , sa disparem fiecare cate 4 ore ? :lol: He-he
Asa facem ! Trimite-i o cerere , o petitie ... :wink:
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am auzit eu de oameni de despica firu`n patru dar tu reusesti sa il despici in zece, nush` cum naiba! :)) Eu zic sa sarim peste detalii din astea financiare, care cum ia banii...
Suntem niste domni amandoi si ii lasam ei cardul... noi sa stim doar userul, parola, pinul si datelele full info de pe card... nu? :) Plasticul sa stea la ea, ca sa stie fata ca poate avea incredere in noi!
Am observat ca te-ai bagat si tu, nu obiectez dar trebuie sa il citez pe Ombladon... ia tu partea asta ca iau eu capu`! :))
Insa acum chiar stau in dubii. Se merita pentru o pisicuta din asta alb negru sa muncim atat? Vorbim totusi de atatea ore de munca asidua. Nu stiu, eu incep sa devin cam reticent. 4 ore pe zi...e cam mult. Mai bine o bagam la munca doar pe ea si noi dam indicatii pe mess de 2 ori pe saptamana. Comisionul insa nu se discuta nene, ca nu suntem la piata. 40% ii ajunge. Pai vb ta, ce mare munca face ea? Suntem in era digitala, ea are digitul antrenat pe pisicuta inca din adolescenta, ii vine totul usor!
De tastat.. ia sa tasteze! Altfel cum invata engleza? :))

Ii facem si calificare pentru cartea de munca : Dr. Ing. Masturbator Profesionist

Cat despre neveste.. le bagam la cuplu si pe ele. Ce naiba domnule, daca dragoste nu e... facem! Hai sa dam mana cu mana ... sa`ntindem blonda... si de restul bomboane...

@Netphys ... ARSENIEEE BOOCAAAAAA :)))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Foarte deacord : plasticul sa stea la ea ! Toate plasticele sa stea la ea , cel mai bine e asa ! Altfel , riscam sa ne strecoare cate un mic plasticut prin buzunare si sa ajungem cu el acasa .... :lol: :lol:
Pune-te dupa asta , sa explici ce e cu dopuletul ala conic in buzunar, de unde-l ai si la ce-ti foloseste .. :wink:

Uite si o stire pe bune cu Arsenie Boca , ca ai adus vorba ... :wink:


http://www.timesnewroman.ro/monden/bor- ... -insolatie

Imagine

P.S Ia zi , cea de pe prosop cat previzionezi ca ar face pe luna ? Eu as paria pe un 10 k inca din prima luna ,ca are dantura frumoasa si glezne subtiri ...:lol: :lol:
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Treaba cu 10 k e discutabila my friend. Nu zic nu, din imagine reiese clar ca candidata virgula are potential. Dar ce ne facem cu legile nescrise ale siteului care spun clar ca toate modelele sunt tratate in mod egal si au aceleasi sanse? Cum vor putea ele, restul, sa ajunga egale cu ea? Sau nu o bagam pe Jasmin ..si rezolvam astfel problema? Citeam pe aici ca a zis o fata ca siteurile alea sunt de taraba, cum sa bagam asa model frumos acolo? "Ca cam" asa sta treaba.. daca ma intrebi pe mine, fata poate face teoretic peste 10 mii pe luna din prima, in timp ce pe pamant dracu stie ce sanse ar avea indiferent de cat de frumoase e!
Arsenie o fi facator de minuni si toate cele... dar ma indoiesc ca vreuna din fetele din top 5 ii pupa icoana inainte de culcare. Daca stau sa ma gandesc bine, o tipa intinsa pe un prosop cu susnumitul... e cam cea mai mare apropiere de religie a surorilor noastre de suferinta...

:lol: :lol:
Ce dracu facem aici nene? Cea mai offtopic discutie posibil noi o avem! Vorbim despre nimic in atat de multe cuvinte, sa vezi ce ne injura lumea maine ca le dam de citit prostii!

:))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

He-he :)
Nu o sa ne injure doar pt faptul ca le dam de citit .Eu cred ca, mai degraba pentru misoginism :lol: .
Si ceva tente (usoare, ce-i drept ) de sclavagism materialist-dialectico-fantezist ...

P.S Sa speram ca nu ! :?


http://www.timesnewroman.ro/life-death/ ... e-intoarca
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lasa ca o bagam pe aia cu pamfletul si ne scoatem usor! :))
Eu ma bag sa dorm acum, ma pregatesc pentru munca grea ce va urma! Arsenie sa iti lumineze calea si visele!
NB! :))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Imagine

Stirea intreaga , mai jos : http://www.timesnewroman.ro/sport/incep ... pe-magheru


:lol: :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Imagine

La fel , stirea intreaga o puteti gasi mai jos :

http://www.timesnewroman.ro/monden/o-ta ... nsul-tarii
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Imagine


Aici , no comment :wink: .
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu iar sunt pe drumuri si nu am timp de forum... ma gandesc sa renunt la petitii si mai bine sa fac o strangere de fonduri....
Fac fundatia "TINETI-L PE DANNY CU PL IN SUS" si fac teleton ceva... care da un leu? Sau un tigru ceva...lol
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Pai Danny, cred ca e cea mai buna idee la acest moment .Si eu ma gandesc serios la asa ceva de ceva vreme ,numai ca nu ma pricep la campanii de strangere de fonduri , la petitii nici atat . Nu m-am priceput never ,nici sa-mi cer propriile drepturi - in orice situatie - dapai ale altora .. :lol:

Asa ca , daca crezi ca , pot aduce vreo contributie la acea campanie , include-ma te rog in organigrama .Ma pot ocupa de mentenanta sistemului imformatic - asta - ca sa vorbim mai capatanos .M-as baga si la numaratul banilor , la o adica :lol: :lol:......
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Goagale, don't worry my friend I am still alive! :) Dupa cum a zis si Alexandra mi-am luat masca cu Anonymous si nu mai aveam semnal la forum...
Am iesit 4 zile la rand in Piata Universitatii, azi imi iau liber din simplul fapt ca deja e teatru ieftin ce fac aia acolo..
Asa cum a zis si Sad weekendul asta mai bn liniste pe subiect, avem 39 de suflete pana acum si probabil multe altele ce vor urma ce au parasit lumea asta minunata.. ne discutam de luni incolo.

Imagine

Pam, pam!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Foarte bine bro .
Credeam ca glumeste , Alexandra , doar pentru a te scoate motivat .
...............................................................................................

Din pacate lista aia tot creste , va fi nenorocire si in zilele ce urmeaza . :(
Dracu' s-o ia , de lista nenorocita ! ! ! ! ! ! ! !

Nu putem decat sa ne rugam pentru cei care inca se zbat sa traiasca ...
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”