Mayweather vs Paquiao

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0



Cum vad eu un campion!



Cum il vad pe Floyd! Sa fim seriosi cu dominatul meciului de box... l-a percutat asta mic bine! Meciul a fost o aroganta nesimtita a lui Mayweather.

Nu iti permiti in cel mai scump meci din istora boxului, cel mai asteptat meci de pana acum ...sa domini prin imbratisari si facut ture de ring!

Final result : Pacman: 475 punches Mayweather: 500 hugs

:))))

@google ..you freakin troll! :))) Ii spuneam Alexandrei pe FB ca abia astept sa bata Pac sa vin sa rad de tine! Mi s-a dus dracu tot planul :))
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu ai vzut meciul? Uite un rezumat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salutare orient@

Pentru postarea de mai sus , te poti considera primit(a) in FanClubul meu . Acces pe viata ,statut VIP ,privilegiile si tratamentul preferential fiind doar cateva dintre beneficii .

Welcome aboard !!!


Offtopic : "@google ..you freakin troll! :))) Ii spuneam Alexandrei pe FB ca abia astept sa bata Pac sa vin sa rad de tine! Mi s-a dus dracu tot planul :)) "

Cand devii cu totul accidental fanul cui nu trebuie ,se mai intampla sa aiba loc si deziluzii . :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Allleeeeex, google ne saboteaza! Repede, repede hai sa facem si noi un club din asta cu statut preferential! ( damn nici in gluma nu ma pot abtine, imi sare gandul la Jasmin :lol: :lol: )

googlefun ... daca te mituim te dai cu filipinezii? :lol: Sa nu mai stam sa facem noi club, il luam pe al tau direct! :oops: :oops:
orient
Mesaje: 5
Membru din: 01 Apr 2015, 07:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

googlefun@
Fiind vorba de atatea beneficii,ca sa nu mai zic de statutul VIP...sunt silit sa accept :D :D :D :D


DannySDX@

Nu cred ca e nevoie sa intram in polemica.Ambii sportivi sunt fenomenali cu stiluri diametral opuse,atat in ring cat si in afara lui.
Trebuie sa recunosc insa ca nu sunt convins ca ne-am uitat la acelasi meci,cat timp tu sustii ca l-a percutat ala micu' :?: :?: :?:

http://www.dailymail.co.uk/sport/boxing ... Vegas.html
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu intru in polemica cu nimeni, fiecare are dreptul la o parere si o respect pe a ta, insa raman complet neimpresionat de dominatul prin defensiva... In linkuldat de tine Mayweather e favorizat, daca te vei uita pe alte siteuri (Telegraph, BBC, etc) vei vedea ca suntem destui de multi astia care nu am gustat victoria lui Mayweather.

Atentie, mie imi place stilul lui, il apreciez ca si sportiv de performanta ...insa aseara chiar si Pac a spus : "Am crezut ca am castigat, el nu m-a lovit de cate ori l-am lovit eu!"

Eu consider ca la sumele alea oricum se poate aranja orice! :)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

DannySDX@ , ori tu ai pus video asta pe net ? Sincer pe tine te banuiesc ,dupa titlul am dedus ca nu poti fi decat tu . :lol:

Link : http://adevarul.ro/news/sport/ziua-boxu ... index.html

Macar schimba-i titlul si scrie altceva .De exemplu : " Un alt politician (de data asta Hispanic) se credea baiat de cartier .Urmariti replica lui Mr. Floyd ,care nici el nu si-a petrecut copilaria pe holurile bibliotecilor ! "

P.S. Asa se construieste o cariera de campion , dand peste nas celor care se cred mai destepti !
De urmarit (si ) filmuletul cu Iron Mike ,in care explica cum de a ajuns sa-l muste de ureche pe Evander .Evander ala genuine , stiti voi . Holyfield . Lipsa de reactie a arbitrilor la loviturile si atitudinea incorecta a lui Holyfield la determinat .Nu e o scuza , dar dreptatea o mai faci si singur cateodata . :wink:
Daca-ti pica mai bine , te poti gandi la Jasmin , apropos de ultima fraza . :lol: :lol:

looooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

La naiba, @google ..chiar stie tot!!! M-ati desconspirat! Eu sunt Mayweather Hater... tot ce apare de rau, de la mine vine! :lol: :lol: Asa cum de la rusi vine ploaia, de la mine vin titlurile bomba! :lol: :lol:


Aici si-a cautat-o si Ortiz dar a aflat ca pe Floyd nu il cumperi cu un pupic pe obraz! NU!
Pe Floyd ori il tii in brate, ori iti da la temelie! :lol: :lol: :lol:


Sincer ...as vrea sa vad un meci Floyd Mayweather vs Jasmin Support! :lol: :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”