Cum cum cum ?

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Cum va petreceti sau v-ati petrecut aceasta mini vacanta de 1 Mai ?

Eu de exemplu am lucrat ( nu online ca model ) ieri si azi iar maine ma duc cu juniorul si sotia ori la gradina zoologica ( chiar daca vad zilnic destule animale pe strada ) ori la salina .

stiu ca pare sec topicul dar daca tot "ne simtim" bine in aceasta comunitate cred ca ar fi mai mult decat ok ca din cand in cand sa mai change the subject si sa "o mai dam si-n diverse" ..... citeam aiurea in trecutul forumului si la un moment dat a fost un topic foarte funny despre o prima intalnire la o bere intre "videochatisti" ...nu stiu daca s-a intamplat sau nu dar pe langa summit-uri , work magazine ( sa nu-mi spuna careva ca se spune workshop ca eu nu stie de-astea ) sau alte intalniri serioase eu unul chiar as iesi macar odata pe luna la o bere sau un bal mascat ( da da ...putem fi paranoici cat vrem noi ca ar fi intalnirea noastra ) cu persoanele de pe forum

Va doresc un weekend cat mai placut
Cu respect Dani

P.S incheierea a fost cu dedicatie pentru @googlefun ca lui ii place stilul asta de politete invechita
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am sarbatorit 1 mai in fata monitorului si aparent si 2 mai va fi la fel! Maine mi-am promis putin timp liber si urmeaza o plimbare prin Targu Jiu, o bere si un mic.... iar dupa masa program de seriale si relax!

Ma uit pe la stiri si vad cluburile de la mare, corturile din Vama ... toata lumea se distreaza, numai e injur in gand... dar lasa ca ma fac eu mare! :)))

Deci pana acum 2 "Dani" trecuti la sarbatorit prin munca, se mai baga cineva? :) :lol:
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dupa lipsa de raspunsuri ,probabil lumea inca se distreaza ,sau munceste din greu.
Am petrecut in stilul clasic ,la iarba verde cu prietenii.Ba chiar am prins si putin bronz ceea ce m-a bucurat ,iar spre final ,am prins si o plimbare cu barca pe lac.Am ratat putin din startul de sesiune ,acum sunt motivat sa trag mai tare.
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”