Sex masini in video chat

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
adela1985web
Mesaje: 2
Membru din: 25 Iul 2014, 18:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua
Sunt noua pe acest forum, as vrea sa ma consiliati daca aveti cunostinte si doriti.M-am plimbat de curand pe niste site-uri si am vazut ca multe modele folosesc sex masini automate in sesiunile private.Costul pe minut este exorbitant si ma gandeam daca ar fi profitabil sa investesc in o asemenea masina.Am cautat pe google sex masini si am gasit chiar in Romania un site care importa asa ceva.Costa in jur de 2000 RON, sunt multe modele care mai de care mai cuidate si nu stiu daca se justifica inviestitia....Ce spuneti?
Orice raspuns este apreciat mai ales din partea modelelor cu experienta
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu m-am intrebat mereu de ce dracu vor femeile sa-si bormasineze pasarica cu hardughiile alea .M-am uitat si eu la unele ai impresia ca acum le zboara:)))))))

Bafta la sapat :roll:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Puteai face reclama direct, pe fata la http://www.1000placeri.ro/ , nu pe topicul "concurentei" :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

adela1985web scrie:Buna ziua
Sunt noua pe acest forum, as vrea sa ma consiliati daca aveti cunostinte si doriti.M-am plimbat de curand pe niste site-uri si am vazut ca multe modele folosesc sex masini automate in sesiunile private.Costul pe minut este exorbitant si ma gandeam daca ar fi profitabil sa investesc in o asemenea masina.Am cautat pe google sex masini si am gasit chiar in Romania un site care importa asa ceva.Costa in jur de 2000 RON, sunt multe modele care mai de care mai cuidate si nu stiu daca se justifica inviestitia....Ce spuneti?
Orice raspuns este apreciat mai ales din partea modelelor cu experienta
Sa-ti iei ceva de firma , sa nu te lase cand ti-e lumea mai draga ! Din auzite de pe la meseriasi , Bosh-ul de departe e cel mai bun .Rezistent ,facut pentru a lucra pe santier chiar in conditii de ploaie torentiala ( adica merge pt squirt ) turatie variabila fina ! Mai e Makita , dar nu prea gasesti piese de schimb si din acest motiv stau cam mult in service :)
Daca optezi pt cele pe acumulator , musai sa iei cu acumulatoare pe gel .Tin mai mult la lucrul in "forta" :)
Turatii maxime si ..placute :)
Sa auzim de bine .
PS :Acum mi-a venit ideea : Cu sculele astea langa tine , ar merge un outfit adecvat .Manusi de sudura /Casca protectie /ochelari ca cei pt lucrul cu flex-ul ...aparatori piele pt cizme (delea ca pt sudura ) :lol: ...langa dildo niste clesti /patenti (nu se stie cand trebuie sa intervii , sa repari ceva ) .
Eu sa fiu muncitor pe un santier "afara" , deci cu bani nu as mai iesi dintr-o camera ca asta .Totusi as fi putin invidios pe trusa de scule din dotarea ta ..dar mi-ar trece repede cand as vedea ce se poate face cu sculele pe care eu le credeam banale :)
looooooool
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ce spunea Poca in sept 2013 :)....
"Foarte posibil sa ma insel si in cateva luni sa vad robofuckers all over :lol:Ce o mai urma dupa ce asta devine rutina?Futomotostivuitorul,fuckpikamerul sau tractofuckerul?: :lol: "
Mor de ras aici :lol: :lol: :lol:
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

eu zic sa te interesezi direct la meseriasii de gradinarit ei stiu cel mai bine scula potrivita pt tine, ai grija s ale spui dimensiunile gaurei ca e foarte important, nu orice masina merge la orice gaura :wink:
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 368
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

googlefun scrie:Ce spunea Poca in sept 2013 :)....
"Foarte posibil sa ma insel si in cateva luni sa vad robofuckers all over :lol:Ce o mai urma dupa ce asta devine rutina?Futomotostivuitorul,fuckpikamerul sau tractofuckerul?: :lol: "
Mor de ras aici :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Unele masinarii de pe site-ul ala , par niste unelte sofisticate de tortura de pe vremea Inchizitiei .
Aveam o banuiala , cum ca tocmai de pe vremea Inchizitiei a inceput practicarea BDSM-ului in mod organizat & temeinic dupa un grafic bine stabilit de Biserica :wink: !
Ca doar "preotii" aia , dupa o sesiune de "interogatorii " feroce , 2-3 (sarlatani ) fiind intre peretii de piatra ai unei incaperi cu vreo nefericita pagana au mai si profitat prin penetrare multipla de 'vrajitoare " .Ca doar nu erau numai babe printre cele pedepsite . Si cum sa ucizi o frumusete tanara ? Au inventat fara sa vrea BDSM.
Destul de multe pacate pentru o Biserica :lol:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu v-am avertizat ca vin vremuri grele :lol: :lol: :lol: Unele se pot folosi si in caz de razboi,hoti,etc.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Lorena1987
Mesaje: 1
Membru din: 29 Iul 2014, 10:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am incercat una din masinariile de pe site-ul de mai sus masina rodeo cu ejaculare este foarte tare si chiar funcioneaza ejacularea sunt multumita de ea !
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Lorena, iti suntem recunoscatori ca te-ai inscris pe acest forum sa ne spui ca functioneaza ejacularea acelei "masinarii" .... :lol:

Mare ti-e gradina Doamne....
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

SFG2707 scrie:Lorena, iti suntem recunoscatori ca te-ai inscris pe acest forum sa ne spui ca functioneaza ejacularea acelei "masinarii" .... :lol:

Mare ti-e gradina Doamne....
Buna SFG2707 :lol:
Nu mai fi asa dura cu ea :lol: .Fata a fost sincera si uite ca e prima ei postare .Poate pe viitor ne va impartasi din experienta ei si nu neaparat legat de masinarii ca asta . Sa o incurajam sa mai scrie :)
Totusi uite ce scrie pe site la descriere : " ......Rodeo te poate penetra cu pana la 350 de miscari pe minut… iar la final… te vei simti plina pentru ca Redeo EJACULEAZA!.."
Va dati seama ce poate insemna 350 miscari pe minut ? Asta vine fix 5.8 !!!!! ..miscari pe secunda !! JESUS CHRIST ! Aproape 6 pe secunda ! Super-Rabbit trebuia sa se numeasca !
Banuiesc ca dupa un sex cu asemenea inventie , sexul cu un partener uman ti se va parea dea dreptul lent /moscait /pierdere de vreme :)
PS : Unde am scris bolduit e copy paste de pe site ! Cea care se ocupa cu descrierea produselor de pe site a scris "Redeo " la un moment dat .O fi coborat de cateva secunde de pe asa ceva si era siderata si "plina" :)
PS :Tot ce putem spera, noi astia mai carcotasi e ca no fi chiar asa ca in reclama "cu pana la 350 de miscari pe minut " .Expresia asta am auzit-o (doar) la bastarzii de ISP-isti cu "pana la " .
Deci daca nu e garantat , vorbe , doar vorbe :)
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Googlefun, crezi ca exista posibilitatea ca Lorena sa fie verisoara ta, aia cu bice si carice si incearca cumva sa-si faca intrarea in forta aici pe forum? :lol:
Nici macar nu am avut curiozitatea sa vad despre ce masinarie e vorba dar, acum ca ai dat tu copy-paste, fug sa-mi pun una in cosul de cumparaturi nu cumva sa se termine stocul :lol:

Pe tine te inteleg Googlefun ca vrei sa mai auzi astfel de povesti, ca esti barbat si dintr-un motiv pe care nu-l inteleg, pentru voi barbatii cu cat e mai messy cu atat e mai sexy, dar pe mine ma apuca greata ....
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Habar n-am daca ar fi ea :wink: ! Nu i-am spus inca de forum de frica sa nu-l gaseasca singura pe acel ins .Si ma sareau pe mine .Ar fi in stare , amandoi :)
Si acum serios , mi-a placut cum ai scris .

PS : Si pt partea a 2 a , a postarii tale :Multumesc de intelegere :mrgreen:
Spor acolo si sa auzim de bine .
Avatar utilizator
Nephthys
User Activ
User Activ
Mesaje: 370
Membru din: 25 Mar 2008, 20:34
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu merita investitia, fuck-machines îs atât de 2008...
Acu' cea mai tare chestie îi sexu' cu tentacule. E un fel de hibrid Caracatita-Zerg electrica, cu minim 6 brate. Am vazut io pe cineva de Top, care are o de-asta. Da' e greu s-o vezi in action, ca e în privat non stop, îti dai seama.
Tortura! Intotdeauna o solutie pentru oamenii civilizati.
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Lorena1987 scrie:Eu am incercat una din masinariile de pe site-ul de mai sus masina rodeo cu ejaculare este foarte tare si chiar funcioneaza ejacularea sunt multumita de ea !
Ai grijă - sper că iei anticoncepționale, nu?
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

:lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Foloseste masinaria prezervativ. E o masina inteligenta, nu vrea sa procreeze oricum...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

eu cred ca mai grav decat picamerul ejaculativ e c-a aparut smarfonu' cu holograma :
http://www.cocoon.ro/?p=5354
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”