Cautari google funny/interesante si raspunsuri!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

O colectie de cautari google, oameni care au ajuns pe acest site in urma acestor keyworduri, unele sunt funny altele interesante, altele inocente etc..

In acest topic vom incerca sa raspundem la unele dintre ele...

Cod: Selectaţi tot

ma streseaza unu in freechat
Unii iti vor raspunde sa il ignori, altii sa il stresezi si tu pe el, sa ii dai kick sau ban de fiecare data, sau sa il parasti la support. Eu te sfatuiesc sa nu faci nimic din toate astea, ci sa il bagi in seama la modul pozitiv, sa faci haz de necaz, ca se va calma mai devreme sau mai tarziu, poate chiar vine si in privat.

Cod: Selectaţi tot

cum sa fii o mistress
Depinde la ce te referi prin termenul mistress, in Engleza poate insemna si Amanta, iar in Fetish inseamna de obicei femeie dominanta... Femdom, Dominatrix
Mai multe raspunsuri vei gasi aici:
http://www.mistressdestiny.com/forums/
http://en.wikipedia.org/wiki/Mistress_%28lover%29

Cod: Selectaţi tot

secretul videochatului ca mistress
Sa fi o mistress de la mama natura, sa ai in sange, sau sa devi o actrita extrem de buna si asta nu se poate decat dupa ani de invatat si de pus in practica

Cod: Selectaţi tot

cate tari pot bana pe videochat
Ideal este sa le banezi pe toate, pentru a ramane singura, in acest fel nu te mai deranjeaza nimeni

Cod: Selectaţi tot

nu e prea mare comisionul la live jasmine
Niciodata comisionul nu va fi prea mare, sunt inca modele care viseaza la 200% comision, daca se poate si fara pic de munca

Cod: Selectaţi tot

payoneer inghitit
E bine sa nu visezi la chestii din astea, poate dauna stomacului

Cod: Selectaţi tot

ce folositi pt squirt
Din ce mi-au mai spus fetele, apa plata, depinde acum si cum vezi acest squirt, daca il vezi ca pe lichid care se prelinge doar, atunci poti folosi crema de galbenele de exemplu.. daca intentionezi sa stropesti, atunci apa plata sau ceai e una din solutii

Cod: Selectaţi tot

ce folositi pt fake cum
Vezi raspunsul de mai sus, poate iti mai raspund si modele care lucreaza efectiv, eu am cam ramas in urma cu informatia

Cod: Selectaţi tot

cum sa atrag barbatii facand videochat
asa cum ii atragi si in lumea reala... daca nu sti cum.. citesti apoi aplici, iar citesti iar aplici.. pana la urma o sa iasa.

Cod: Selectaţi tot

cumma inscriu pe videochat fara sa am nevoie de o imprimanta?
Siturile mari nu mai cer imprimanta, e suficient webcam bun sau un aparat foto digital.

Cod: Selectaţi tot

dame de companie care fac videochat
Sunt destule, le gasesti pe anuntul.ro la sectiunea matrimoniale

Cod: Selectaţi tot

isi baga aspiratorul in fund la videochat
m-as mira, ca s-ar infunda de rahat, s-ar putea sa iti traga si parte din colon, la cat de puternice sunt aspiratoarele din ziua de azi.. dar na.. daca te macina curiozitatea eu zic sa incerci pe tine prima data

Cod: Selectaţi tot

prima zi la videochat facusem 2 dolari
Putin cu putin, se aduna.. sunt si cazuri care nu au facut 2$ nici in 2 saptamani, dar cu suficienta rabdare si munca au ajuns sa faca mii de $ pe luna

Cod: Selectaţi tot

shemale ce inseamna?
Transexual este termenul general pentru ca pot exista barbati care se transforma in femeie dar le ramane penisul (shemale), dar si femei care se transforma in barbati care nu stiu exact cum se numesc in termeni populari (hefemale poate, nu stiu). E bine de stiut ca exista si transformari totale, unde penisul se transforma in vagin, cat despre transplant de penis la femei, nu am cautat.. ramane sa o faci tu. E bine de stiut ca exista si hermafroditi, oameni care se nasc cu ambele organe genitale..atat vagin cat si penis.. Pentru mai multe detalii ai aici:
Shemale example:
http://xhamster.com/movies/1485242/bailey_jay_01.html
Female-to-male example:
http://www.oddee.com/item_98038.aspx
Exemplu hermafrodita:
http://xhamster.com/movies/1964637/herm ... girls.html

Cod: Selectaţi tot

sugar baby sugar daddy bucuresti
Sunt destule femei de 18-25 de ani dispuse sa faca sex sau chiar sa stea cu barbati mult mai in varsta, majoritatea pentru bani probabil, daca ii ai, daca nu poate pentru creier, daca nu il ai nici pe ala... posibil sa se poata si daca ai un ditai handralaul.. realitati gen Moni&Columbeanu vor exista pana la disparitia omului...

Cod: Selectaţi tot

100 fraze video chat
10 pe zi daca te chiunui sa faci, in 10 zile ai terminat

Cod: Selectaţi tot

adresa lui boss de la adultwork
cauta in pagini aurii

Cod: Selectaţi tot

adrian fotograf glamourfoto pareri?
am auzit ca aduce un pic cu HellBoy, intr-o mana are ciocanul si in cealalta aparatul foto, nu te conformezi iti da cu ciocanul... pe bune acum.. nu e mai usor sa il suni.. e super baiat.. e suficient sa ii citesti munca si nu mai ai nevoie de confirmari...

Cod: Selectaţi tot

am facut pipi pe el fetish
Fetish utilizatoare al acestui forum, aproape zilnic face "pipi" pe cineva, mai metaforic, mai teatral etc.. dar se poate.. totul e sa vrei..
Daca te referi la faptul ca ai facut pipi pe membru in categoria fetish.. nu e chiar asa ciudat.. multi barbati viseaza sa fie pisati de o femeie frumoasa..dar vezi cu regulile siteului sa nu te trezesti cu contul inchis

Cod: Selectaţi tot

are ceva daca nu mai intru pe livejasmin
Sunt vreo 15 mii de modele active intr-o luna pe jasmin.. cu un model in plus sau in minus crezi ca se observa?

Cod: Selectaţi tot

are legatura very soft splitterul cu internetul?
da, se poate downloada doar dupa internet, nu il gasesti la supermarket sau la cafenea

Cod: Selectaţi tot

baiat videochat merge prost
se mai intampla, spunei sa se sa faca frumos si sa intre la gay, va avea mai multe sanse

Cod: Selectaţi tot

balbusting cu pantofi murdari
se intampla si in fotbal, dar si in adult sunt o sumedenie de barbati care se excita la durere, in special cea de oua

Cod: Selectaţi tot

browser crea poti sa intri in privat cand sta pe freechat
vrabia malai viseaza

Cod: Selectaţi tot

buni buni mfc cum shows
exista si barbati tineri care cauta femei mature, bunicutze, no doubt

Cod: Selectaţi tot

care a fost cea mai ciudata fantezie a ta
sa imi fac o groapa mare undeva in mijlocul padurii, si de acolo sa lucrez in liniste juma de zi sau mai mult, dar nu vrea nevasta-mea :) asa ca mi-a ruinat fantezia

To be continuued...
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Super tare! Misto tare ideea. Chiar si de aici inveti multe.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mai Sad chiar asa rea sunt ???? off io sunt blanda blanda in realitate , am si telefon roz si soseste cu Hello Kitty si cred ca si oleca de febra , nu bagati in seama ultimele fraze :lol: :lol:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

fetish scrie:mai Sad chiar asa rea sunt ???? off io sunt blanda blanda in realitate , am si telefon roz si soseste cu Hello Kitty si cred ca si oleca de febra , nu bagati in seama ultimele fraze :lol: :lol:
:) Nu esti rea, glumeam si eu, daca nu am inteles ce a vrut sa zica vizitatorul... te pup
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

WinXPfather scrie:Super tare! Misto tare ideea. Chiar si de aici inveti multe.
Multumesc bro, am zis sa mai destindem atmosfera si normal ca se invata multe si din cautarile astea..
Squirt e la mare cautare, ca tot s-a mai vorbit de el si era asa o umbra de mister :)
squirt invata
squirt videochat
squirtingul la femei
cate femei pot avea squirt?
caut femeie care face squirt
ce este squirt-ul
cel mai mare orgasm squirt videp
cine face squirt in bucuresti vreau
cum pot squirta
cum poti provoca squirt
cum producem la femei squirtul
cum reusesc un squirt cu prietena
cum sa aiba squirt
cum safi o femeie sa faca squirt
cum se face unsquirt
de ce fac femeile squirt
despre squirt tehnica
face careva squirt
fake squirt livejasmin
femei care fac squirt
fete squirt
filme squirt pe fata unei adolescente
ii bea squirtul
jucarii fake squirt
poti sa-i faci squirt cu penisul
pulsating squirting
si barbatii pot sa aiba squirt
squirt alb
squirt amatoare
squirt fals
squirt tehnica
squirt tehnici
squirting ce inseamna?
squirtul explicatii medicale
squirturi
squirturi xxx
tehnici ale squirtului
toys pentru fake squirt
videochat squirt
Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

squirt ul asta e belea mare nu gluma vad :lol: :lol: o sa inceapa astia sa tina seminarii cum sa faci squirt sau cum sa il truchezi ca nu e corect ca unii parteneri sa fie coplesiti de atat atentie feminina si unii nu

Sad stiu ca glumesti :twisted:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

SAD^^EYES scrie:

Cod: Selectaţi tot

adrian fotograf glamourfoto pareri?
am auzit ca aduce un pic cu HellBoy, intr-o mana are ciocanul si in cealalta aparatul foto, nu te conformezi iti da cu ciocanul...
Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”