Sexul Oral si Perceptia umana

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut tuturor,

Asta il scriu asa mai pentru Marius ca tot il are bifat in semaforul lui.

Inca sunt in toata lumea o gramada de femei dezgustate de sexul oral, tot felul de motivatii stupide.. e urata, miroase a hormoni, cum sa fac eu asa ceva, ma pedepseste dracu' si lacu' and so on.

Ma fascineaza mecanismele mintii umane si cat de usor poate fi o minte umana influentata de educatie, experiente de viata, situatia sociala and so on.

Acum sa ne gandim logic ce este un penis.. sau mai pe romaneste o pula, este o bucata de carne vie, pe care daca o stimulezi cum trebuie se transforma intr-o bucata de carne si mai vie... Sta deseori in niste chiloti de bumbac, majoritatea o spala destul de des, chiar daca nu o fac, li se pot cere sa o faca pentru ca altfel nu se poate...senzorii olfactivi vor sari in sus.

Deci daca presupunem ca e curata, ca sta destul de bine in pantaloni, inseamna ca e mai bine protejata de factorii externi in comparatie cu o mana sau o gura de exemplu.. deci in perceptia multor oameni e mai ok sa te ti de mana sau sa saruti o gura, decat sa sugi o pula...interesant.

Valabil si pentru barbati, cand vine vorba de dat limbi in pizda, inca sunt o gramada care nu ar baga botul la savarina neam.. sau atentie.. ca sunt 2 categorii aici, aia care dau si nu recunosc neam, si aia care chiar nu dau deloc..Daca le mai dai si un sfat de genu'.. “mai baga si tu limba la savarina sa iti mai scada nivelul testosteronului” posibil sa sara si la bataie :)

Pentru cei carora le sare tandara foarte usor, nu uita, ca eu doar scriu pe un forum, un fel de filozofie asa mai retarda.. ca mai mult nu pot.. deci nu trebuie sa te enervezi.. trebuie sa gandesti.

Dupa cum se stie, omul este OMNIVOR, ceea ce implica si consum de CARNE, sunt foarte putini pe planeta care sa nu fi bagat cel putin o data in gura o BUCATA DE CARNE.

In 99.9% din cazuri bucata aia de CARNE, provine de la un ANIMAL MORT, o fiinta vie, care a primit mare cutit in gat, sau cui in frunte, sau lasat sa se sufoce etc.. pentru ca tu fiinta suprema sa te poti indopa cu acea bucata de carne moarta... uneori si in curs de putrefactie...

Deci mintea umana la multi din semenii nostrii, nu are problema sa manance carne moarta, dar are mare problema sa ia in gura o pula sau o pizda care este carnitza vie...

Posibil sa sara pe mine cei sau cele care s-au trezit cu “herpes” la gura, si lor le pot spune ceva de genu'... pai cine te pune sa bagi gura de la prima intalnire si fara prezervativ, ai vrut placere.. acum baga galbenele.. ce sa zic si eu.. data viitoare fi mai atent.. presupunand ca nu ai luat vreo SIDA..

Apoi mai avem pe asa zisele extremiste religioase, care te stropesc cu apa sfintita daca ai scos porumbelul pe gura... valabil si pentru barbati nu doar femei.. lor le-as zice doar atat.. “Religia dusa la extrem a omorat poate miliarde de oameni pe parcursul istoriei, comparativ, sexul oral a omorat doar cativa, think about it...”

Mai avem si categoria care fac sex oral dar nu vor sperma in gura, daca te-ai scapat din greseala, pa pa sex oral vreo 2 luni hahahha, e bine de stiut ca sperma e un fel de medicament, face si tenul mai catifelat, ajuta si la acnee etc. Probabil nu e demonstrat stiintific (nu am cercetat), dar se poate folosi ca scuza la nivel psihologic.

Acum tre sa vin si cu 33 ca altfel nu are farmec postul, tre sa isi faca nebunu' damblaua... o rezolv si pe asta imediat.. 69 = 2 de 6, 9 fiind 6 intors.. deci 69 = 66/2 = 33 , de ce impartit la 2? pentru ca iti trebuie 2 insi pentru un 69.. simplu...De ce trebuie intors 9 pe dos? Simplu, pentru ca de foarte multe ori in viata trebuie sa gandesti putin pe invers .. reverse psychology pentru a iti putea da seama de niste adevaruri absolute...

Voi ce parere aveti? Pro sau Contra Sexului Oral?

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pro toate formele de sex , as infiinta partidul care sa militeze impotriva nefututelor , visez la partidul asta de cand haul , poate il fac la batranete :mrgreen:

editez ca vroiam sa adaug , credeam ca o sa deschizi un sub chiar incendiar cel referitor la sexul anal , acolo sa vezi contre si dispute , asta oral a devenit destul de intalnit :lol:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

fetish scrie:pro toate formele de sex , as infiinta partidul care sa militeze impotriva nefututelor , visez la partidul asta de cand haul , poate il fac la batranete :mrgreen:

editez ca vroiam sa adaug , credeam ca o sa deschizi un sub chiar incendiar cel referitor la sexul anal , acolo sa vezi contre si dispute , asta oral a devenit destul de intalnit :lol:
Buna Fetish, e usor de trecut si la subiectul ala.. daca vrei sa reprezinti simbolic un sex pe la spate din picioare fie anal fie normal, tot cu 33 il reprezinti.. pentru mine arata ca 2 cururi bombate, daca il intorci invers arata ca o femeie cu 2 perechi de sani, sau cu un barbat cu 2 perechi de oua, cum o dau tot la 33 ajung hahahaah... sau poate simplu 3 reprezinta individualismul si dublu 3 unitatea de orice forma... creationala, pasionala etc..

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da da sa stii ca ai dreptate cu 33
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Am dat cu aghiazma pe display sa va pot citi :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Trebuie facuta o sectiune Hardcore, sa fim avertizati, nu asa, luati pe nepusa masa :lol:
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mai Win , daca daduo cu agheazma pe display , la ce tragi cu ochiul la subiect ei ? io am senzatia ca te mana al din balta , sa stii i adu -te matale la vre -o manastire sa te spovedesti

SFG ai dreoptate sa facem si o sectiune hardcore , se mai anima spiritele
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pai stai asa fetish-a tatii, ca fui. Am fost de mult la un schit de calugari undeva pe valea oltului. Urcai muntii de pe la Cozia. Am fost de un paste cu un yoghin, amic de-al meu. Eu un pagan si un yoghin, tabloul perfect. Ajungem si desigur ne supunem regulilor locului ca asa se cade la doi baieti educati. Ne cazaram cuviinciosi ne dadura supa de post pe la ora 18 si apoi pe cambuza la rugaciuni. Desigur nu pot participa rupt de foame, ca doar altitudinea si mersul ma terminasera plus ca nu stiam protocolul si nici o rugaciune. Asa ca raman pe camera, norocul meu ca aveam ceva proteine la mine. Imi fac din plictis si foame cateva shake-uri si incerc sa-mi amagesc foamea. Aveam peste 100kg si nascut in Moldova. Deci foame genetica. Nu trece juma de ora si incepe forfota in stomac. Dar una de aia turbata. Pe atunci faceam doar bodybuilding si stiam ca de la proteine vin parturile alea teribile. Si au venit! Am meditat putin daca are vreo logica sa ies din camera sa le dau. Am concluzionat ca ar fi trebuit ori sa dorm afara ori sa fac febra la coapse deplasandu-ma la usa. Asa ca am inceput sa le dau. Si mama!!! Jeturi barbatesti, prelungi, fierbinti, care usturau gaoaza. Nici macar nu le puteam strangula. Si dau si dau. Si vai mama ce miros. Butoiul de varza murata imputita era ok. Erau dense, ramaneau locului, pluteau grele in aer. Ramaneau in nari, se depuneau mici granule in parul din nas si le re-inspirai la infinit. Se simteau in gura ca atunci cand sugi puroiul de la o masea infectata. Amicul s-a resemnat, dar la un moment dat vin ceilalti 2 colocatari ai camerei de la programul de rugaciuni. Raman socati in pragul camerei. Atat de autentica si naturala a fost surpriza lor incat m-a bufnit un ras sanatos si molipsitor dar dace totusi l-a molipsit numai pe amic:). Imi imaginam curatenie lor sufleteasca de dupa orele de piosenie cum le-o murdaresc eu cu nevoile mele fiziologice ). Dupa plangerele de rigoare si-au gasit o alta camera. Astfel se afla de nazbatia mea. Dar nu simt nici o mustrare de constiinta, am facut ce stiam mai bine :). Acelasi Dumnezeu la care s-au rugat ei m-a creeat si pe mine. Ma trezesc dimineata si aflu ca e post negru ca urmeaza impartasania. Ce drac ma fac? Eram lesinat de foame. In perioada aia mancam de vreo 6 ori/zi. Mi-era frica sa mai fac vreun shake, daca nu am mancat nici nu puteam cufuri sa scot raul din mine, nici cafea nu exista acolo nimic. Asa ca am strans din dinti si m-am dus la impartasanie. Imi vine randul, ma baga sub sutana un batranel, ca paranteza, mirosea a statut la propriu sub sutana ca sa nu zic a prafuit :) si incepe un sir de intrebari absolut stupide. Cea care m-a "socat" a venit dupa banalele, esti insurat? ai femeie? a fost dar spurcaciunea in gura le-o dai? Wow! Chiar nu eram dus la biserica. Imi intrase mintea in fibrilatie. Oare sa-i zic ce aveam de zis sau nu? Ma resemnez, realizez ca nici o sansa de a argumenta ceva unui obtuz, indoctrinat si habotnic. Realizati? Nu e ideea de a o da in gura cuiva ci auzi tu! spurcaciunea!. Hmmm... Pai spurcaciunea aia te salveaza si de mizeria din vezica etc. E construita de mama natura sau de Dumnezeul la care se tot rugau, inseamna ca trebuie sa fie acolo... Dar ma rog... Ce sens ar fi avut. Cum ar fi fost sa-i zic ca de acolo se adapa fetele ca de la fantana cunoasterii? De aici ii raspund numai aiurea, ca imi plac copiii, ca mi-ar placea sa incerc o poponeata rozalie etc. Nu parea ca nu ma iarta pentru "pacatele" mele. Dar! Frustrarea mare vine abia la final. Imi da aghiazma mica. Eu habar nu aveam ca e mica si mare. Aflu cand o spune! Auzi tu! Mie mica! Dupa ce ca am spurcaciunea mica imi mai dau si astia aghiazma mica. Ma revolt! Eu vreau mare. Pai cica nu se poate ca nu esti insurat. Deci! Daca as fi fost insurat si dupa tot ce debitasem despre copii mi-ar fi dat de aia mare! Frustrant! Urmatoarea masa am prins-o in civilizatie si m-am bucurat ca de virginitate. M-am bucurat ca mi-am putut pastra credinta pura. Eu am lasat in schit doar fum efemer (s-a dus la prima aerisire) dar ei au scrijelit in spiritul meu :).

Asa ca fetish a fost prima si ultima!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da da Win asta da perceptie despre sexul oral , un post :mrgreen:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Am fetish dar e mult de zis ca am ceva povesti orale, sa vad cand am disponibilitatea. Un lucru pozitiv la oralul asta e ca daca esti atent nu poate veni fata dupa 4 luni cu falcile umflate si sa zica ca e insarcinata in gura. Zic totusi de atentie ca e bine sa stai totusi pe tot parcursul procesului de inghitire sa fii acolo prezent :). Sa nu scuipe drac si sa bage pe chizbuzoaica. Eu va zic, ideal e bun un 50 de tarie dupa. Pentru ea desigur :). Si atunci poate fi si oralul 100% metoda contraceptiva.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Nebuni mai sunteti:))))))
On topic:Pro ,daca este reciproc:))Altfel no fun :P
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

oho da in ai perfecta dreptate cu ramasul bortoasa , aici mi-ai servit-o la fileu , ma omoarra maxim tutele astea care se cred mari duamne si dintr -un futing iaca as i ramas gravida si ca a ramas a rams da il napastuieste pe bietul om ca ei ii e frica de avort

ar trebui sa ne faca Doamne Doamne sau astia de la OPC un check inn si daca esti capaibla de sex fara problleme go ahead , daca esti trouble makerita ramai naibi in batatura inkisa cu 7 lacate ,ar fi buna si o campanie din aia al tv eu ,, sexul se face responsabil ,, :mrgreen: :mrgreen:

si nu e neaprata nevoei de alcool merge si cu un orisice fel de suc , nah mai sunt si fete care tinn la siloieta daca nu stiaia si alcool aare multe calorii , asa ca e buna si apa plata cu almaie pana al urma nu ?
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

AMIN. :D :twisted:
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

trecem si la anal ? ca vad ac o terminaram intr-un ton bun pe asta cu oralu :mrgreen:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna Fetish, dap eu nu am problema :) deschide tu topic si eu contribui daca am ceva de adaugat... a fost si documentar pe hbo parca, super fun :)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:



:)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Andrei HotCam
Mesaje: 12
Membru din: 02 Oct 2013, 19:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ionut, muhahahahahahaaa foarte foarte tare baietii astia...multumesc pentru portia de ras!
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Andrei HotCam scrie:Ionut, muhahahahahahaaa foarte foarte tare baietii astia...multumesc pentru portia de ras!

:) Cu placere Andrei, bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”