Pot prelua contul de model de la studio?

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SND
Mesaje: 8
Membru din: 14 Ian 2013, 05:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sal all,

Sunt model de 3 ani si ceva .am lucrat pt studio acum vreau sa renunt sa fac de acasa ,problema este ca nu vreau sa renunt la contul meu de cams,as vrea sa il cumpar de la studio,Stie cineva cam cu cat se vinde?Stiu ca de putut se poate transfera contul de studio sa mi-l dea mie sa il inregistraz pe mailul meu .Multumesc anticipat pt raspunsuri
I am capable of kindness beyond angels yet ill commit sins that will put a demon to shame
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Salut cred ca cea mai buna solutie care va clarifica si nelamurirea ta, este o discutie cu studioul unde lucrezi, vezi cum accepta ideea daca sunt dispusi daca nu sunt dispusi sa iti cedeze contul si care sunt "contitiile"

Pentru ca daca ei nu vor si nu vor pot sa le oferi tu cate il luna si in stele, iar pe partea cealalalta e posibil sa poti obtine respectivul cont fara costuri.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
SND
Mesaje: 8
Membru din: 14 Ian 2013, 05:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am discutat asta cu ei ...nu au mai cedat/vandut asa conturi asa si de cedat contul asa fara nici un cost pur si simplu au zis ca iese din discutie.Nici nu ma asteptam sa mi-l dea asa gratis pus si simplu.ar fii fost muult prea frumos.Eu vroaim sa stiu daca stie cineva de pe aici care a fost la studio,daca au facut si ei asta si cam cati bani li s-a cerut sa stiu cam la ce sa ma astept ... sa nu fie surpriza mult prea mare.oricum ,multumesc pt raspuns.
I am capable of kindness beyond angels yet ill commit sins that will put a demon to shame
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Costul poate fi direct proportional cu disperarea ta de a avea acel cont :wink: si cat esti dispusa sa dai pe el, ca studio nu as da nimanui un cont dar nici bani nu as cere,ca host l-as da naiba si mi-as face un cont nou,asta in cazul in care esti sigura ca se poate rupe contul tau din contul de studio,pe cams din cate stiu este imposibil dar nu vreau sa vb vreo prostie pentru ca nu am incercat asa ceva vreodata.( un telefon la ei(cams) sa intrebi asta nu strica)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Humbert
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 16 Iun 2010, 21:52
Localitate: whatever
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Un model bun poate merge mai departe fara sa aiba nevoie de contul vechi.Crezi ca nu te mai gasesc loserii???Majoritatea au conturi pe toate siteurile-sigur dau de tine. :wink:
God shave the queen!!!!!!!!:O)
Avatar utilizator
SND
Mesaje: 8
Membru din: 14 Ian 2013, 05:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

S-a rezolvat sa zicem ..Nu mi-a dat nici contul dar nu a dat nici "release mail" sa imi pot face alt cont imdediat.Va trebui sa astept 3 luni pana cand imi voi putea face alt cont.
I am capable of kindness beyond angels yet ill commit sins that will put a demon to shame
Avatar utilizator
cssmfcpro
Mesaje: 44
Membru din: 20 Apr 2013, 15:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

Stiu ca pare putin deplasat dar totusi, administrez un studio si nu pot incalca dreptul unui model de a renunta la contract, deasemenea este ilegal sa ii retin sau sa ma folosesc de datele ei de cont si/sau de profilul ei. E absurd sa nu ii inchid contul la cerere. Stiu si cunosc alti administratori de studiouri care aplica metoda "amenintarii" in caz ca un model vrea sa renunte (indiferent de clauzele contractuale)... acei administratori sunt doar oameni fara viitor ce exploateaza in mod grosolan activitatea unui model.
Este doa parerea mea si nu trebuie sa fie nimeni deacord cu ea.
Camgirl.Cloud - Twitter @CamgirlCloud
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”