Vreau web cu romance!!!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
serbanviorel52
Mesaje: 1
Membru din: 13 Iul 2012, 22:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor. Am o intrebare: daca doresc web cu fete din Romania cum pot rezolva problema? ma gandesc ca nu e prea practic sa plec pana in Franta ca sa pot observa fetele din Romania, eu inteleg ca fiecare doreste protectie, este absolut normal dar totusi ce pot face? este mult mai atractiv si ispititor sa iau privat cu cineva de aici decat cu o straina de la celalalt capat al lumii.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pai sigur ca nu e practic sa te duci pana in Franta, de ce sa te duci asa departe?! Te duci doar pana in Bulgaria. Bucurestenii in BG se duc pentru web cu romance. Acu...depinde din ce localitate esti...daca esti ardelean iti recomand Ungaria. Eu ma duc saptamana viitoare pentru un web cu romance dar eu ma duc in Rep. Moldova ca sunt moldovean, daca vrei sa mergi esti bine venit mai impartim cheltuielile si de drum si de web...o facem in 2 web cu romance. PM me.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Hahahaha,eu ti-as da alt sfat,mai strange 1-2 mil de prieteni si facem un site pentru romani :P
P.S.Winx te suspectam eu ca faci tu ceva treburi necurate:)))))))))))))))Batranetele te imping la lucruri necugetate :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”