Publicitate pe TelenoveleOnline.com, Pitzipoance.net si...

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
constantina
User Junior
User Junior
Mesaje: 75
Membru din: 11 Apr 2012, 17:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut la toata lumea.
Nu stiu daca este locul potrivit pentru acest topic, insa chiar as vrea sa fie util pentru orice studio sau site care vrea sa isi faca reclama apeland la postari de bannere si linkuri pe siteuri cu ceva trafic.
Evitati publicitatea pe site-urile TelenoveleOnline.com, Pitzipoance.net, Videope.net , site-uri care "cica" apartin unuia care se recomanda D.A., si care ofera spatiu de publicitate pe aceste 2 site-uri, cu peste 80% trafic feminin, si peste 30000 unici pe zi (acestea sunt primele 2 minciuni ale responsabilului).
Daca te targuiesti cu el la pret, scoti o suma acceptabila pentru o perioada mai lunga de promovare.
Ideea este ca, bannerul tau apare pe site atata timp pana in momentul in care apar banii in contul persoanei ce ii primeste, cont deschis la ING, pe numele D.C., sucursala Ploiesti.

Din cate am inteles eu, pana acum au existat cel putin 3 cazuri de astfel de studiouri ce au dispus banii catre D.C., iar apoi, asa zisul ofertant s-a facut disparut, iar bannerele de pe site scoase.

Cu un simplu whois, datele domeniilor vi se vor afisa si voua.

Acesta NU este un post din rautate, este un post care sper sa va fereasca si pe voi pe facut plati catre o persoana neserioasa, ce isi va gasi un loc comfortabil intr-o sala de judecata foarte curand.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Si cei care ati patit-o trimiteti o plangere la Politia Ploiesti, unde exista deja un dosar de carcetare penala pe tema asta,
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”