cea mai buna alegere a site-ului

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente!
Scrie răspuns
vladutz
Mesaje: 22
Membru din: 15 Oct 2005, 18:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salutare tuturor...fiind nou in acest bussines...de fapt sunt chiar la inceput vin si io cu urmatoarea intrebare:ce site ar trebui sa aleg pentru un video chat mai soft ca sa spun asa...care se bazeaza mai mult pe chat decat alte chestii..de ce intreb...deoarece am o fata care nu a mai facut niciodat asta si nu vreu sa intre din prima sa fie marcata :))) glumesc acum
Multumesc anticipat si astept un raspuns
SoulCams Models Studios wanted
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vladutz scrie:salutare tuturor...fiind nou in acest bussines...de fapt sunt chiar la inceput vin si io cu urmatoarea intrebare:ce site ar trebui sa aleg pentru un video chat mai soft ca sa spun asa...care se bazeaza mai mult pe chat decat alte chestii..de ce intreb...deoarece am o fata care nu a mai facut niciodat asta si nu vreu sa intre din prima sa fie marcata :))) glumesc acum
Multumesc anticipat si astept un raspuns
Exista aproape pe toate siturile , sectiuni pentru SHY girl alone - cred ca asta cauti .
vladutz
Mesaje: 22
Membru din: 15 Oct 2005, 18:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SHY?...in fine cred ca asta caut...multumesc mult
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vladutz scrie:SHY?...in fine cred ca asta caut...multumesc mult
Da Vladut . SHY . Pe videochat sunt mai multe categorii : girl alone , fetish , role play - u name it - printre care si SHY girl alone - Acum depinde de situl pe care vrei sa lucreze modelul tau (pentru ca sunt situri unde nu exista astfel de categorii - ci doar una generala)
Oricum . Succes .
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

incearca www.secretfriends.com Acolo se intra greu dar daca intrii o sa imi multumesti sunt convins de asta :!:
vladutz
Mesaje: 22
Membru din: 15 Oct 2005, 18:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc celor care-au postat si am sa incerc pr secretfriends :))
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ok , incearca , dar vezi sa nu cumva sa afle fetele ca pot fi vazute in privat de toata tzara si gratis pe deasupra :). In timp ce au privat siteul permite un free preview pt. guesti , no text chat , only image preview . Chiar daca imaginea ar trebui sa se opreasca dupa aprox. 20 de sec un simplu refresh si imaginea merge in continuare de unde a ramas :) .
Cam multe dezavantaje ... la cata reclama i se face .

Poate sa raspunda cineva la obiect , la intrebarea "care este oferta de care beneficiatzi dvs , cei care colaboratzi cu secretfriends.com ? " este pay per minute sistem ? sau pay guarantee program ( adica primesti o suma de x $ pt ora de stat online , evident fara sa mai primitzi banii de pe private ) ?
Acum un an acest site platea suma fixa pe ora in functie de ratingul fetei ( minutele de pvt / timpul stat online ) s-a schimbat ceva ?
Poate sa ma lamureasca cineva va rog ?

Best Regards !
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

respect scrie:ok , incearca , dar vezi sa nu cumva sa afle fetele ca pot fi vazute in privat de toata tzara si gratis pe deasupra


Poate sa raspunda cineva la obiect , la intrebarea "care este oferta de care beneficiatzi dvs , cei care colaboratzi cu secretfriends.com ? " este pay per minute sistem ? sau pay guarantee program ( adica primesti o suma de x $ pt ora de stat online , evident fara sa mai primitzi banii de pe private ) ?
Acum un an acest site platea suma fixa pe ora in functie de ratingul fetei ( minutele de pvt / timpul stat online ) s-a schimbat ceva ?
Poate sa ma lamureasca cineva va rog ?

Best Regards !
Salutare;

Intradevar fetele pot fii vazute dar ce ai omis tu este faptul ca iti trebuie PROXY pt a putea intra pe site...si nu oricine stie sa gaseasca un proxy.

Cat despre modalitatea de plata esti platit in functie de minutele de PVT realizate cu %%%%% ....e la fel ca orice alt site singura diferenta este ca esti obligat sa ' emiti ' 24 din 24

BAFTA!!!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”