Avast Free Antivirus

Softuri care va pot fi de folos pentru a va proteja calculatorul.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Avast Free Antivirus
One of the best antivirus software used by over 150 mil people, free version available.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
timatishow
Mesaje: 11
Membru din: 25 Mar 2013, 19:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De ce spui ca este cel mai bun antivirus ? Ai incercat acest produs ? Sincer eu l-am incercat si am fost foarte dezamagit de el , nu mi-a placut deloc cum sa comportant . Tot nod32-u este baza ! Parerea mea ...
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu stiu din ce cauza avastul imi reducea viteza la up, la jumatate. inca ma certam cu tipul de la net ca nu mai aveam aceeasi viteza si el tot spunea ca e de la mine , ca lui ii arata ca totul e ok , si mi-a trecut o data prin minte sa dezactivez antivirusul si sa fac un test la net , surpriza , aveam viteza aproape dubla.
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

mimy scrie:nu stiu din ce cauza avastul imi reducea viteza la up, la jumatate. inca ma certam cu tipul de la net ca nu mai aveam aceeasi viteza si el tot spunea ca e de la mine , ca lui ii arata ca totul e ok , si mi-a trecut o data prin minte sa dezactivez antivirusul si sa fac un test la net , surpriza , aveam viteza aproape dubla.
Vezi setarile la firewall daca are in el.. il setezi sa nu se bage peste siteurile de video chat pe care lucrezi. Sunt multe antivirusuri acum cu firewall integrat sau real time protection.. se poate rezolva din setari la majoritatea.

Bafta acolo
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Utilitare de Sistem, Softuri Securitate si Antivirus”