ABF Photo Camera

Programe care pot fi utile in activitatea de video chat; editare imagini, captura si compresie video etc
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ABF Photo Camera

ABF Photo Camera is an extremely useful capture application. It allows you to easily make a real photo studio from your web-cam or other capture device.

You'll be able to see a video, take pictures and even make timer delayed photos. A skinnable user interface allows you to change the look of the application, create your own skins and makes this product a must have item for your PC.
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
CoolBabe
Mesaje: 30
Membru din: 22 Sep 2005, 22:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie mi-a placut Abf..foarte bun pentru poze...dar am o mica problema..mi-a expirat free trial :( Mai stiti ceva asemanator care sa faca poze cu timer?Stiu stiu..are si splitcam...dar este rezolutia prea mare la poze si nu ies bine :shock: ...
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna iubita, ce faci? Ai stat in umbra pana acum si ti-ai facut poze? :lol: Pai daca ti-a expirat poti face asa:

1. te duci in Program Files si stergi cu manuta ta directorul ABF software apoi rulezi un program de curatat registrii bun si apoi instalezi din nou softul.

Daca nu se mai instaleaza asa, atunci procedezi astfel:

2. click Start > Run > tastezi regedit > click OK > click Ctrl+F > scrii ABF si dai search > din tot ce iti va gasii, stergi absolut tot ce are legatura cu ABF Photo Camera.
Cand reinstalezi softul ai grija sa scoti cablul de retea din spate.

Softul este Trial Version pentru 30 de zile, dar are un bug si in mod normal uita sa mai expire.

Daca nici asa nu ai rezolvat iti recomand soft-ul de la Logitech, daca folosesti o camera de-a lor. Este foarte bine realizat pentru a face tot felul de filme sau poze presetabile. Bineineteles trebuie sa ai o camera Logitech...
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
Avatar utilizator
CoolBabe
Mesaje: 30
Membru din: 22 Sep 2005, 22:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:lol: da nam prea mai intrat pe forum 8) Stiu ca mi-ai zis tu ca free trial nu prea expira..dar ete ca la mine a expirat hehe.....hummm..am incercat sa il dezinstalez...am dat si un clean cu regcleaner...dar degeaba..hummm..cablul de retea?adika ala de net? :?: Nu pot folosi loghitech ptr ca am Philips :mrgreen: Mersik de raspuns..o sa incerc cum mi-ai spus tu....dar sami zici cum e cu cablul ala..sa fiu sigura ca am inteles bine 8)
Avatar utilizator
Infinity
VIP
VIP
Mesaje: 325
Membru din: 07 Sep 2005, 16:46
Localitate: Worldwide
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Da, cablul de net. :)
Fermecătoare ca o zână, amăgitoare ca o cadână, impunătoare ca o stăpână
Avatar utilizator
CoolBabe
Mesaje: 30
Membru din: 22 Sep 2005, 22:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu merge nici asa :roll: .Am dat sa il cumpar ca nu e asa scump...sa vedem daca imi accepta cartea si cand mi-l trimite :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Utilitare Multimedia”