CamZoomer

Softuri utile pentru a transmite imaginea video in mai multe siteuri.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

CamZoomer


CamZoomer is an add-on application that fits in between your webcam application(s) and a real webcam driver. It takes video from a real webcam (in the maximum allowed resolution) and transfers it to the webcam application. This allows CamZoomer to do 2x ZOOM without any loss of quality. Using digital zoom allows CamZoomer to zoom in even further, up to 8x magnification, with still exceptionally high quality. This virtual zooming technique looks just like the real thing. The same resolution-changing technique allows extremely effective emulation of panning and tilting your camera. Try CamZoomer and see how effective it is. Download the FREE trial, which is limited only by a small notification message reminding you to register.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
shao
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 17 Ian 2006, 00:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sal lam cumparat domne pe camzoomer1.6 concluzia:merita cam 10$ asa sa fiu fin :lol:
cand bagi avi in el intra direct in zooom nai optiune sa scoti zoom decat sa dai clic pe prima optiune acolo Camzoomer V....te trimite pe site lor apoi dai back si e totul ok dar zoom de unde dau am cautat de mia sarit capacele poate sunt eu cam ingust la minte si nu gasesc ma indoiesc sa cred asta poate ma ajuta cineva cu mai multa experienta thx si bafta
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

shao scrie:sal lam cumparat domne pe camzoomer1.6 concluzia:merita cam 10$ asa sa fiu fin :lol:
cand bagi avi in el intra direct in zooom nai optiune sa scoti zoom decat sa dai clic pe prima optiune acolo Camzoomer V....te trimite pe site lor apoi dai back si e totul ok dar zoom de unde dau am cautat de mia sarit capacele poate sunt eu cam ingust la minte si nu gasesc ma indoiesc sa cred asta poate ma ajuta cineva cu mai multa experienta thx si bafta
La camzoomer zoomul este la + si - ultimile butoane din dreapta tastaturii (la tastaturile normale) ... plus(+)=zoom in, minus(-) = zoom out :)... nu stiu daca functioneaza la optiunea de video
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
shao
User Junior
User Junior
Mesaje: 51
Membru din: 17 Ian 2006, 00:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:oops: omg chir sunt cretin merge si la video thx man
ami retrag cuvintele sorry chiar merita bani
si multumesc lui SAD^^EYES ma ajutat forte mult
va recomand cu incredere camzoomer de data asta probat loat decizie gresita corectat e bun :D
Avatar utilizator
estere
Mesaje: 32
Membru din: 07 Aug 2006, 05:01
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna la toti!
dar cum ati facut sa dispara banda publicitara care se tot plimba in josul camerei si apare peste tot si pe site-uri?eu nu am reusit sa o scot,aparea pe toate sesiunile(cwww.camzoomer.com)!!!si am renuntat :(
Avatar utilizator
Sters_la_cerere01
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 20 Oct 2006, 00:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:lol: pai nu poti sa o scoti ....trebuie sa platesti ca sa dispara...sau daca vrei sa fi in igalitate cauta un un crak..(nu teas sfatui nici eu nici garda financiara :lol: )
Cont sters la cererea utilizatorului iceadmin
Scrie răspuns

Înapoi la “Programe Multi Cam , Webcam Splitter, Camera drivers etc.”