Superwebcam splitter

Softuri utile pentru a transmite imaginea video in mai multe siteuri.
Scrie răspuns
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Deoarece multi il cauta dar nu il gasesc deoarece pagina lor oficiala nu mai exista , il puteti gasi foarte usor , a fost urcat de mine pe un upload acum aproape un an de zile si inca mai este valabil link-ul de , download , asadar, cine doreste acest split il poate descarca de aici :

http://www.filehost.ro/1678859/SuperWebcam_rar/


Imagine
SoulCams Models Studios wanted
doremi
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 09 Noi 2006, 22:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Wow . de cand il tot caut si cer pe aici ...
Gata s happy,scap de split.. se mai relaxeaza si procesorul meu .

Multumesc !
Fighting on the internet is like running in the special Olympics... Even if you win, you are still retarded !
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cu placere , in principiu pot oferi cam orice program necesar , doar sa cereti in sectiunea potrivita si daca , am programul respectiv ce nu il gasiti , il urc repejor pe un upload.
FIREPASSIONX
Mesaje: 42
Membru din: 13 Noi 2007, 11:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu am reusit sa gasesc superwebcam pentru 640x480, ma poti ajuta skins te rog? Am probleme cu verysoftul pe care l am folosit cu succes pana acum. Imaginea in verysoft e ok, dar pe xcams se blocheaza in momentul in care deschid si xlove ul. posibil de la un upgrade al adobe flash player? Poate ma dumireste careva ce se intampla si cum pot remedia. Search am dat pe site aici si n am gasit solutia. Va multumesc
FIREPASSIONX
Mesaje: 42
Membru din: 13 Noi 2007, 11:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ahh ca sa completez postul, am acelasi calculator de 2 ani, verysoft il folosesc tot de atunci mereu am lucrat cu aceleasi situri si toate in hd...problemele le am de o saptamana
Zet666
Mesaje: 11
Membru din: 12 Iun 2014, 15:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Salut...linkul mie nu.mi merge...poate cineva sa urce SuperWebcam splitter pe un alt filehost si sa dea un link, pentru ca l am folosit odata si a fost foarte bun...iar acum nu mai am cum sa dau de el...multumesc anticipat
Zet666
Mesaje: 11
Membru din: 12 Iun 2014, 15:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Pentru ca linkul colegului Skins de ceva timp este broken..ish, revin cu un mesaj in care pot sa va spun ca dupa multa munca de lamurire cu laptopul meu si multe site-uri rulate, am reusit sa dau de un link pentru download catre SuperWebCam :) Mananca FOARTE putine resurse(tine procesorul undeva intre 5-10 %) asa ca va las un link de download aici..

Cod: Selectaţi tot

    Link neverificat poate prezenta un risc pentru modele
CristianC
Mesaje: 1
Membru din: 20 Sep 2012, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Zet666 scrie:Pentru ca linkul colegului Skins de ceva timp este broken..ish, revin cu un mesaj in care pot sa va spun ca dupa multa munca de lamurire cu laptopul meu si multe site-uri rulate, am reusit sa dau de un link pentru download catre SuperWebCam :) Mananca FOARTE putine resurse(tine procesorul undeva intre 5-10 %) asa ca va las un link de download aici..

Cod: Selectaţi tot

    Link neverificat poate prezenta un risc pentru modele
Salut! Ne poti ajuta cu un link din nou? Vad ca cel postat nu apare
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Intradevar , demult numai au pagina oficiala .Eu Il mai folosesc din cand in cand avandu-l salvat , dar de fiecare data cand deschid spitterul asta i-mi apare un pop-up cu asta : http://www.superwebcam.com/.
Curios ca nici de acolo nu ai de unde sa-l iei .E doar reclama la pagina aia .Cum de apare ".com" nu inteleg .
Oricum programelul e destul de vechi , nu vad rostul de ce-l mai cautati ,nemaiavand update-uri de ani buni .
Ca exemplu la 640x480 cu superwebcam splitter nu apare iconul HD in camcontacts .
In schimb cu visit-x splitter tot la 640x480 apari automat cu HD .
denis87
Mesaje: 1
Membru din: 02 Mai 2015, 22:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna seara ,


ma scuzati ca readuc acest post la viata dar caut si eu de cateva ore acesta aplicatie si nu o mai gasesc deloc , am verificat link-urile de pe acest forum si nu merge nimic , este unul care este pus pe f...h ( am scris asa sa nu fac reclama ) dar pe site spune ca are 6.9 mb aplicatia si cand ii dau download are 400-500 kb deci ar fii un fake..


sper sa ma puteti ajuta si pe mine
multumesc frumos

Cod: Selectaţi tot

Adauga o adresa de email ca si cere sa primesti respectivul soft pe email (in particular), linkurile de download nu vor fi acceptate pe forum pentru ca pot prezenta un risc pentru oameni din domeniu. - moderator 
MasterOfDark
Mesaje: 8
Membru din: 05 Dec 2014, 07:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

link-urile se pot crypta in base 6 , doar cunoscatorii ar avea acces la ele :)
Ana999
Mesaje: 1
Membru din: 23 Iun 2015, 10:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna , ma poate ajuta cineva , eu nu ma pricep deloc la pc si mai ales la ceea ce tie de chestii tehnice , am o problema cu softul camerei , am o camera logitech c 920 insa nu merge softul superwebcam pliy=tter se vede alb negru si scrie unregistred , ce as putea face ?
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Ana999 scrie:Buna , ma poate ajuta cineva , eu nu ma pricep deloc la pc si mai ales la ceea ce tie de chestii tehnice , am o problema cu softul camerei , am o camera logitech c 920 insa nu merge softul superwebcam pliy=tter se vede alb negru si scrie unregistred , ce as putea face ?

Îl înregistrezi și se va vedea color fără scris...

Ca sa îl înregistrezi trebuie sa îl cumperi, costa 20$

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ana999 scrie:Buna , ma poate ajuta cineva , eu nu ma pricep deloc la pc si mai ales la ceea ce tie de chestii tehnice , am o problema cu softul camerei , am o camera logitech c 920 insa nu merge softul superwebcam pliy=tter se vede alb negru si scrie unregistred , ce as putea face ?
Sau mai poti instala alt soft gratuit,cel de la visit-x de exemplu .
HenriettaMila
Mesaje: 5
Membru din: 24 Dec 2021, 21:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Split are restricții? sau ar trebui plătite separat?
Scrie răspuns

Înapoi la “Programe Multi Cam , Webcam Splitter, Camera drivers etc.”