Experienta de privat cu romanu

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

sexybabe scrie:
OANAPOWER scrie:puteti spune si nick-urile acelor membri?sa ne putem restu` feri de ei.
asa-i, ar fi binevenit un topic cu nume de membri care fac charge-back sau care evident sunt hakeri, romani.

Un haker nu intra de 2 ori cu acelasi screen decat daca-l cheama bahoi .
Sunt si hakeri americani nu numai romani .

Banii aia multi nevalidati erau pe ifriends nicidecum pe Jasmin.Pe if nu se tine un membru nou mai mult de 30 min , cu scuza fac pe mine ,bate cineva la usa,bla bla inchizi si redeschizi ses.Daca banii sunt nevalidati pe 30 min ma indoiesc ca daca sta 5 ore se valideaza .Asta se aplica in general membrilor noi .Daca deschizi ses pe vf2 ai cea mai tare optiune de avedea daca un mem este haker sau un sarac ca eu pe astia care nu platesc nu -i pot pune pe toti in cat hakeri .Daca mem este de ex mem al siteului din 2002 atunci il las sa stea si 6 ore din prima ,slabe sanse sa nu plateasca ,daca este logat ieri sau azi aplic regula celor 20 maxim 30 minute.Bine ca poti sa ai surpriza sa plateasca si a doua zi sa se devalideze banii.In general se pun anumite intrebari dupa care poti despista un membru daca-i roman daca este haker ,daca i doar o saracie dar acum depinde de fiecare host ce experienta are ,tepe isi iau si veteranii dar mult mai putine decat fresh meat .

In privinta jasminului parerea mea este ca numai un host puturos sau delasator nu poate face bani pe jas la ce trafic au fac bani si tipele frumoase si tipele mai putin atragatoare ,este poate singurul site in care toata lumea face bani unii de-o ciorba altii de friptura ,altii de o masina .Totul depinde de host .
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:
sexybabe scrie:
OANAPOWER scrie:puteti spune si nick-urile acelor membri?sa ne putem restu` feri de ei.
asa-i, ar fi binevenit un topic cu nume de membri care fac charge-back sau care evident sunt hakeri, romani.

Un haker nu intra de 2 ori cu acelasi screen decat daca-l cheama bahoi .
Sunt si hakeri americani nu numai romani .
Asa-i, de-asta am pus virgula ,hakeri romani sau nu, si romani care intra in pv, hakeri sau nu, eu n-as face show unui roman nici daca plateste. Mi s-a intamplat sa am cate un charge back si alta colega de breasla sa alba de la acelasi nickname, din aceeasi zi, probabil ca unii nu se mai obosesc sa schimbe nicknamul- pe iml ar trebui sa se inregistreze din nou cu noul nick, deci efort in plus. Dar ai dreptate, cum charge-backurile apar la o anumita perioada de timp, sunt foarte greu d prevenit chiar si cu lista - ar fi probabil doar cei care se dau de gol sau spun in fata ca sunt hakeri, cum e cazul topicului.
Darksiders
User Activ
User Activ
Mesaje: 323
Membru din: 09 Aug 2009, 11:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Contra hakerilor nu aveti ce face!!!! indiferent de site!
Avatar utilizator
morcove
User Activ
User Activ
Mesaje: 269
Membru din: 24 Dec 2005, 18:34
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

morcove scrie:
suntem inca o tara cu oameni GREI, JMECHERI, IERBARI si tot ceea ce ii trebuie romanului pentru buna dispozitie.
Nu bah ! suntem o tara in care faci 17 ani de scoala , si dupa aia , trebuie sa furi ca sa pui o tzoala cu brand pe tine !
Numai vorbi tu prost , pentru ca baietzi care cumpara cu 2$ CC`u , fac asta ca sa iasa din mediocritate ! Se risca 5 ani de parnaie ca sa isi permita o masina fabricata in deceniul actual .
Cum o fi sa castigi 550 de euro si 250 sa iti vina chiria ? Sa te vedem de ce fel de ratiune dai dovada atunci , sa vedem cat de mult iubesti sistemul si cat de mult iti doresti sa ramai in el ......

Fuck the corporations ! We were born crying , at least die smiling !
Mancalar nenea ! Ce suparat pe sistem era el !

PS: i`m back mofos !
http://www.youtube.com/watch?v=cU5dYGPynqE
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”