Cele Mai Profitabile Situri?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!

Cele mai profitabile siteuri

LiveJasmin
65
43%
Cams.com
8
5%
Imlive
15
10%
Ifriends
7
5%
Webcams
0
Niciun vot
Xlovecam
8
5%
CamContacts
3
2%
MyFreeCams
19
13%
Xcams
2
1%
Flirt4Free
3
2%
AdultWork
12
8%
Alte siteuri
8
5%
 
Voturi totale: 150
capsunica
Mesaje: 42
Membru din: 01 Apr 2008, 10:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am auzit acum ceva timp pe cineva ca lucreaza pe acest site dar am inteles ca a ajutat-o un baiat sa-si faca un cont.Din cate am vazut nu accepta fete din romania.
buna.sunt o fata frumusica si dragutza ca o capsunica:))
SoulCams Models Studios wanted
need_speed1
Mesaje: 22
Membru din: 14 Mai 2009, 09:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Dupa parerea mea un site care merge foarte bine acum este myfreecams, doar ca trebuie sa ai un pic de rabdare pana te cunosc membrii, traficul e bun, membrii nu sunt asa nesimtiti ca pe alte situri.Succes
djskater
Mesaje: 1
Membru din: 28 Noi 2006, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

myfreecams merge ... dar iti trebuie munca multa ... si cand spun asta spun : FOARTE FOARTE multa munca ... depinde de perioade ... exista trucuri pe care performerii vechi pe cunosc destul de bine!Cat despre membrii ... iti trebuie foarte mult calm...Apropo ...ca sa faci bani pe site ...TREBUIE SA CUNOSTI FOARTE BINE ENGLEZA , nu de alta dar am cunoscul o fata care statea foarte mult online pe site iar intr-o luna a facut pe el doar 420 Tokens (adica 21$).
Cat despre sumele facute pe jasmin .... 3000 $ - 6500 $ va garantez ca sunt adevarate ... dar sincer nu trebuie sa garantam nimik ... iar daca sumele alea nu vor mai exista este doar din cauza acestor performeri care habar nu au cu ce se mananca VC si vad pe un forum ca merge treaba pe un site si hop tzop si el acolo ... si uite asa a ajuns jasminul sa aibe online 1000 de fete si mai mult,NORMAL ca jumatate sunt romance si NORMAL ca majoritatea habar nu au sa lege 2 cuvinte in engleza si NORMAL ca membrii pleaca de pe site ca se satura de atata prostie si cauta altceva!Cat despre vorbe de genul : "site-ul nu merge bine" loooool ma fac sa rad doar ... nu exista asa ceva ... pentru fiecare performer merge altfel ... conteaza caracterul ... conteaza show-ul ... conteaza ce nervi are ... etc ...
Iar pentru cei care vor sa comenteze post-ul meu pot sa o faca cu cea mai mare stima ... pentru ca exista in VC 2 categorii de performeri :
1 ) CEI CARE FAC BANI!
2) CEI CARE PIERD TIMPUL FARA SA CASTIGE UN BAN!

Iar pentru adevaratii performeri : cei care stiu cum sa faca bani doar respect si succes in viitor iar pentru restul completati un CV si cautati de munca in alta parte ... nu in industria numita videochat, aveti sanse sa faceti mai multi bani tragand de paleti prin supermarket-uri...
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu de ce nu reusesc sa creez un cont pe Ifriends?? Pana am completat toate cele, la sfarsit am dat CREATE ACCOUNT...sau cum aparea acolo...Si cica...timp expirat kkt....Si care e faza cu Ifriends ID??? Astept raspunsuri,merci mult !
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jebyby
pai iti iei o zi libera un termos de cafea 2 l de apa si 5 pachete de tigari (daca fumezi )
prima data trebuie sa creezi ID card
http://www.ifriendsv2.net/ifpage.dllt=s ... PAEntrance
citesti de 3 ori completezi o data :)(nu te iau la misto da pana deschizi contul ala ti se acreste de videochat )
dupa ce creezi id card creezi handle , dupa ce ai creeat si pe ala incepi cu pozele si contracul de model au doua .. interminabile ,pe care le completezi cu atentie exemplu aici
http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/e ... t1209.html
dupa ce faci chestia asta de vreo cateva ori (4 in cazul meu ) faci video naiba sa il ia , in care le arati ce spun ei si raspunzi la interbari tips sa ai main id si o foaie alba la tine , mai faci o mica criza de nervi si cu un pic de noroc te aproba
nu arunca contractele alea ca dupa ce te-au aprobat trebuie sa le trimiti prin posta la ei .
bafta multa si rabdare de chinez batran
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

fereasca Dumnezeu. Daca ma angajam ca directoare sau ca euro-parlamentar nu faceam atatea documente. Oricum merci mult si bafta !! A PROPOS...macar ca model nou...merge sau ma chinui atat si degeaba????
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jebyby hahahah pai stai ca dupa ce te aproba tre sa mai faci si profil si pozele si mai faci cu nervii (doamne ce le mai place sa complice lucurile la if) 3 zile pana am reusit sa imi aprobe pozele pt profil iti dai seama ca aveam trafic 0 , dupa ce am pus poze pe profil si am incercat cat de cat sa creez un profil frumusel (ia mai mult timp decat crezi ) mi-a mers decent (am cam 2 saptamani pe el deci nu pot sa imi dau cu parerea )
cb frumusele cam la 50-60 pe saptamana .
Livextreme
Mesaje: 9
Membru din: 26 Iul 2009, 11:45
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rebeka scrie:dar cel care mi-a intrat mie la suflet a fost"NITEFLIRT".Cei care au lucrat si poate mai lucreaza cu el inteleg perfect ceea ce vreau sa spun,eu tind sa cred ca este un site super din toate pct de vedere.
Bafta multa!
Incerc de juma de ora sa-mi fac cont si nu accepta nr de tel.

am incercat in toate felurile: 004072xxxxxxx sau 4072xxxxxxx sau 0472xxxxxxx si nik ... Cine are cont la niteflirt poate imi poate spune cum trebuie introdus nr de tel....
Ms
Avatar utilizator
ContSters04
User Activ
User Activ
Mesaje: 351
Membru din: 29 Ian 2008, 17:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tara din care esti trebuie sa corespunda cu numarul de tel si adresa de primire a cecului (nu trimit in ro )
boysex11
Mesaje: 35
Membru din: 24 Noi 2008, 04:42
Localitate: europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu luctez doar pe jasmin si xlove nu stiu ce sa fac . mas baga si pe celelalte . ce ma sfatuiti? ms
alexya
me2u
Mesaje: 1
Membru din: 02 Sep 2009, 08:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mie myfreecams imi merge destul de binisor si cand spun asta ma refer la aproape 1500 $ pe perioada !!! deci pt mine mfc e destul de bun!!
Avatar utilizator
APProduction
Mesaje: 13
Membru din: 01 Feb 2010, 14:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

rebeka scrie:Salutare la toata lumea,

Lucrez de aproap 5 ani,iar de-a lungul anilor am incercat multe situri,adica toate cele mentioante de voi pana acum,nu are rost sa le mai repet si eu dar cel care mi-a intrat mie la suflet a fost"NITEFLIRT".Cei care au lucrat si poate mai lucreaza cu el inteleg perfect ceea ce vreau sa spun,eu tind sa cred ca este un site super din toate pct de vedere,nu ai cb,procentul este mai mult decat ok iar banii ..ce sa zic,foarte usor se fac fara prea multa munca,asa ca daca aveti posibilitatea incercati-l cu incredere.Nu ai free,nu ai stress deci,tot ce trebuie este ai profilul pus la punct ,engleza foarte bine si bineinteles nu in ultimul rand experienta.

Bafta multa!
Interesant site, dar din cate vad este banned pentru Romania la inscriere.
Cand sa introduci tara, ciuciu, nu este Romania... dar sunt altele tari, ca Albania, Moldova ...

Si uite asa am ajuns de tot kkat-ul pe mapamond, cu acesti nemaipomeniti oameni, dar romani !!!
Cu prietenie,

Adrian AP Production
www.approduction.ro
www.apis.ro
Darksiders
User Activ
User Activ
Mesaje: 323
Membru din: 09 Aug 2009, 11:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

me2u scrie:mie myfreecams imi merge destul de binisor si cand spun asta ma refer la aproape 1500 $ pe perioada !!! deci pt mine mfc e destul de bun!!

Ia zimi si mie numele tau de pe MFC sa ma labuiesc si eu putin... ai sa nu-mi zici ca nu faci in free.
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

APProduction scrie:
Interesant site, dar din cate vad este banned pentru Romania la inscriere.
Cand sa introduci tara, ciuciu, nu este Romania... dar sunt altele tari, ca Albania, Moldova ...

Si uite asa am ajuns de tot kkat-ul pe mapamond, cu acesti nemaipomeniti oameni, dar romani !!!
nici pe asta nu te accepta? :D Nu stiu cum de toti isi pot face cont pe MFC, au impanzit netul ed reclama de recrutare pt modele numai tu nu poti face uff
Avatar utilizator
APProduction
Mesaje: 13
Membru din: 01 Feb 2010, 14:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sexybabe scrie:
APProduction scrie:
Interesant site, dar din cate vad este banned pentru Romania la inscriere.
Cand sa introduci tara, ciuciu, nu este Romania... dar sunt altele tari, ca Albania, Moldova ...

Si uite asa am ajuns de tot kkat-ul pe mapamond, cu acesti nemaipomeniti oameni, dar romani !!!
nici pe asta nu te accepta? :D Nu stiu cum de toti isi pot face cont pe MFC, au impanzit netul ed reclama de recrutare pt modele numai tu nu poti face uff
Nu ma refeream la MFC, precizarea era pentru NITEFLIRT, la MFC avem cont de studio si merge OK, depre MFC spuneam ca nu este accesat normal din Ro, ca este retrictionat.
Cu prietenie,

Adrian AP Production
www.approduction.ro
www.apis.ro
Avatar utilizator
1ilusion
User Junior
User Junior
Mesaje: 72
Membru din: 28 Sep 2009, 11:42
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NutuRody scrie: sa ma labuiesc si eu putin...
:lol: :lol: :lol: scuze nu m-am putut abtine... PS: no offend! xoxo :lol: :lol:
A bad workman always blames his tools! ;)
CarloRuiz
Mesaje: 2
Membru din: 15 Feb 2010, 05:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

MFC este doar pentru fete?
koko2010
Mesaje: 11
Membru din: 28 Dec 2007, 11:31
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am votat MFC , o prietena inca face bani frumosi acolo!
divas69
Mesaje: 1
Membru din: 29 Mar 2010, 01:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Niteflirt este un site f bun, lucrez de ceva ani si mi se pare singurul site mai fresh , si mai ok dpdv al banilor; problema e ca nu trimit banii in romania, dar e tot timpul cineva care e dispus sa te " ajute ". Pentru fetele care vb engleza fluent , feedback-urile sunt foarte importante, poze de calitate .. Consider ca e cel mai bun site !!!


Bafta la bani !
Vrei salariu mare?Apuca`te de videochat :))
MeCristinna
Mesaje: 21
Membru din: 01 Iul 2012, 20:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bombonik scrie:
jayxflash scrie:minim 3000$ pe luna pe livejasmin cum vi se pare ?
buna referitor la intrebarea ta cum vi se pare minim 3000 p luna p jasmin..........vin cu o complectare da p jasmin eu fac 6500 p perioada....daca vrei dovada ti-o aduc cu placere......kiss si bafta
pe jasmin se fac bani,toate fetele de la mine fac bani pe jasmin,numai eu nu fac :D febletea mea e mfc probabil pt ca ala mi-a mers mai bine din prima ,asa am avut noroc,de if am mai auzit , am incercat sa fac cont de studio dar m-am incurcat eu pe acolo asa ca am lasat-o balta,decat sa stric ceva din nestiinta mai bine imi vad de treaba mea.oeicum cred ca fiecare a votat dupa cum ii merge pe site-uri nu in necunostinta de cauza,zic si eu....pana una alta bafta all la $$$$
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”