Stiti cumva va rog vreun magazin online de lenjerie?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hai k am dat comanda la vs :))).dar ma speriat unu (aduce imbracaminte si incaltaminte de pe multe siteuri din afara) .mia spus ca o sa platesc si taxele vamale si ca sunt cam costisitoare. voi cam cat ati platit?pup
SoulCams Models Studios wanted
adina1
User Activ
User Activ
Mesaje: 256
Membru din: 09 Noi 2006, 00:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hum M-am uitat si eu pe lenjerie.com.ro si au unele produse exact ca pe http://www.wholesale-china.net/ numai ca pretul e de 5 ori mai mare. Pe situl chinezesc preturile sunt intre 5 usd si 10 usd iar la situl romanesc de 4-5 ori mai scumpe aceleasi produse :lol:
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

adina1 scrie:Hum M-am uitat si eu pe lenjerie.com.ro si au unele produse exact ca pe http://www.wholesale-china.net/ numai ca pretul e de 5 ori mai mare. Pe situl chinezesc preturile sunt intre 5 usd si 10 usd iar la situl romanesc de 4-5 ori mai scumpe aceleasi produse :lol:
Sunt acelasi produse cu adaosul de rigoare ''pur romanesc''
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cand ati primit comanda d la VS acasa.ce alte taxe ati mai platit si cat au costat? pup
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Acum sa nu fim asa acide...Sa luam exemplu un babydoll pe wholesale-china la pretul de 7$.Daca ne uitam la conditiile de cumparare,trebuie sa achizitionezi min.10 bucati pentru o comanda.Pentru livrare presupun ca Rom intra la 32$/kg.Pentru mai multe kile,adaugi 15$pe fiecare kg in plus.Adaugam la asta vama la noi,31%..si..do the maths:P Maresc pretul si cei care le comercializeaza,cum este normal sa o faca,dar nu x5:-)
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

unde gasesc si eu sosete din acelea lungi peste genunchi sau putin sub genunchi...dar sa nu fie din dantela sau cine stie c modele sa aibe pe ele...vreau simple...am cautat peste tot si nu gasesc:(.spunetimi siteuri sau magazine din bucuresti
mersi
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stockings parca le zice :D
adina1
User Activ
User Activ
Mesaje: 256
Membru din: 09 Noi 2006, 00:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www scrie:Acum sa nu fim asa acide...Sa luam exemplu un babydoll pe wholesale-china la pretul de 7$.Daca ne uitam la conditiile de cumparare,trebuie sa achizitionezi min.10 bucati pentru o comanda.Pentru livrare presupun ca Rom intra la 32$/kg.Pentru mai multe kile,adaugi 15$pe fiecare kg in plus.Adaugam la asta vama la noi,31%..si..do the maths:P Maresc pretul si cei care le comercializeaza,cum este normal sa o faca,dar nu x5:-)
Cealalta conditie este sa cumperi de 200 $ si cred ca nu atarna asa greu :) Depinde si ce cumperi de 200 $
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

M-ai facut curioasa Adina soooo..am pus una bucata corset pe cantar! :lol: Rezulta 180gr :D
Avatar utilizator
jayxflash
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 109
Membru din: 10 Iun 2005, 21:21
Localitate: CJ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

alyce_18 scrie:unde gasesc si eu sosete din acelea lungi peste genunchi sau putin sub genunchi...dar sa nu fie din dantela sau cine stie c modele sa aibe pe ele...vreau simple...am cautat peste tot si nu gasesc:(.spunetimi siteuri sau magazine din bucuresti
mersi
Alyce, incerc sa imi dau seama ce vrei de fapt...
Uite mai jos definitia pentru stockings (conform unor profesionisti in domeniu - si mai vechi decat mine :) )

Stockings - Although the popular use of this word has come to be "anything worn on the legs" (i.e. pantyhose, hold-ups or tights), we will stick with the more traditional definition. Stockings, are the traditional style that are put on individually and attached at the top to a garter for support. These can come in plain top, satin top, or lace top, but should not be confused with hold-ups, which stay up by themselves.

Printre modelele clasice de "stockings" sunt acestia:

Imagine

In ceea ce proiveste "sosetele", ar fi asa ceva:

Imagine
[url=http://www.seduction.ro][img]http://seduction.ro/images/banners/Banner_Seduction_AVC.gif[/img][/url]
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sosete vreau:d...dar am gasit pe unele siteuri la categoria "stockings" erau incluse si sosetele ..si leam incurcat putin :D ...ms oricum
PIMP
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 25 Iun 2007, 04:07
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am comandat de pe lenjerie.com.ro de vreo doua ori si de fiecare data am ramas dezamagita .Produsele trimise nu erau nici pe departe cele din imaginile de pe site, ci niste imitatii cu un material de f proasta calitate ....nici macar culoarea nu era aceeasi.
As fi vrut sa comand niste high heels de la ei , dar dupa experienta neplacuta pe care am avut-o ...mai bine lasa...
Si nu este singurul site de enjerie care comercializeaza niste imitatii de prost gust is calitate indoielnica......
In schimb cei de la seduction.ro sunt seriosi si chiar trimit ce ai comandat .....am comandat de vreo doua ori de la ei si produsele au fost super, ambalaje originale, calitate super ....
Din pacate nu au high heels .....iar de la lenjerie.com,ro nu mai comand nimic, poate sa imi garanteze in scris ca or sa aduca produsul din imagine si nu vreo copie ieftina.....
Voi de undecumparati high heels ?
Bafta la banuti
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PIMP scrie:Am comandat de pe lenjerie.com.ro de vreo doua ori si de fiecare data am ramas dezamagita .Produsele trimise nu erau nici pe departe cele din imaginile de pe site, ci niste imitatii cu un material de f proasta calitate ....nici macar culoarea nu era aceeasi.
As fi vrut sa comand niste high heels de la ei , dar dupa experienta neplacuta pe care am avut-o ...mai bine lasa...
Si nu este singurul site de enjerie care comercializeaza niste imitatii de prost gust is calitate indoielnica......
In schimb cei de la seduction.ro sunt seriosi si chiar trimit ce ai comandat .....am comandat de vreo doua ori de la ei si produsele au fost super, ambalaje originale, calitate super ....
Din pacate nu au high heels .....iar de la lenjerie.com,ro nu mai comand nimic, poate sa imi garanteze in scris ca or sa aduca produsul din imagine si nu vreo copie ieftina.....
Voi de undecumparati high heels ?
Bafta la banuti
Seduction este cel mai bun site la ora actuala de lenjerie ,calitate-pret super OK,seriozitate mare ,recomand cu incredere.In privinta carpitelor de la lenjerie.com.ro si alte ''n'' siteuri daca intrebi iti vor spune ca lenjeriile sunt copii dupa modele orginale ,mie mi-au spus asta pentru ca am intrebat .High heels am luat de la ei si sunt orginale dar si preturile sunt pe masura,daca ai avut vreodata sau purtat incaltaminte profesionala de striptease marca ''pleasure'' o sa o recunosti din start.Eu m am intalnit personal cu tipul care livreaza incaltamintea pentru ca era o comanda destul de mare si nu vroiam o teapa ,i am spus de la inceput ca am incaltaminte pleasure si daca este originala o iau daca nu ,nu.A fost okay totul,m a ajutat si faptul ca port de multi ani marca asta de incaltaminte si ma bucur ca pot sa o iau si de la noi acum.
Pentru cine ete pasionat de corsete dar sa va asteptati si la preturile de rigoare recomand www.corsete.ro,preturi f mari dar sunt absolut fara cusur si originale de la mama lor.
Avatar utilizator
SweetAngel
User Activ
User Activ
Mesaje: 312
Membru din: 06 Mar 2008, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am luat 2 costume de la lenjerie.ro si una dintre ele de scolarita mi s-a rupt a doua zi....pur si simplu s-a rupt topul are era prins cu siret...nu stiu ce sa zik..mi-am luat de la seduction multe lenjerii dar nu am avut nici o prb...iar la lenjerie.ro nu mi s-au parut deloc de caliltate...nu o sa mai cumpar de acolo...:(
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SINSARCHANGEL scrie:
PIMP scrie:Am comandat de pe lenjerie.com.ro de vreo doua ori si de fiecare data am ramas dezamagita .Produsele trimise nu erau nici pe departe cele din imaginile de pe site, ci niste imitatii cu un material de f proasta calitate ....nici macar culoarea nu era aceeasi.
As fi vrut sa comand niste high heels de la ei , dar dupa experienta neplacuta pe care am avut-o ...mai bine lasa...
Si nu este singurul site de enjerie care comercializeaza niste imitatii de prost gust is calitate indoielnica......
In schimb cei de la seduction.ro sunt seriosi si chiar trimit ce ai comandat .....am comandat de vreo doua ori de la ei si produsele au fost super, ambalaje originale, calitate super ....
Din pacate nu au high heels .....iar de la lenjerie.com,ro nu mai comand nimic, poate sa imi garanteze in scris ca or sa aduca produsul din imagine si nu vreo copie ieftina.....
Voi de undecumparati high heels ?
Bafta la banuti
Seduction este cel mai bun site la ora actuala de lenjerie ,calitate-pret super OK,seriozitate mare ,recomand cu incredere.In privinta carpitelor de la lenjerie.com.ro si alte ''n'' siteuri daca intrebi iti vor spune ca lenjeriile sunt copii dupa modele orginale ,mie mi-au spus asta pentru ca am intrebat .High heels am luat de la ei si sunt orginale dar si preturile sunt pe masura,daca ai avut vreodata sau purtat incaltaminte profesionala de striptease marca ''pleasure'' o sa o recunosti din start.Eu m am intalnit personal cu tipul care livreaza incaltamintea pentru ca era o comanda destul de mare si nu vroiam o teapa ,i am spus de la inceput ca am incaltaminte pleasure si daca este originala o iau daca nu ,nu.A fost okay totul,m a ajutat si faptul ca port de multi ani marca asta de incaltaminte si ma bucur ca pot sa o iau si de la noi acum.
Pentru cine ete pasionat de corsete dar sa va asteptati si la preturile de rigoare recomand www.corsete.ro,preturi f mari dar sunt absolut fara cusur si originale de la mama lor.
Sorry din graba am gresit ce era mai important marca de pantofi se numeste ''PLEASER''.Gata mi am pus cenusa in cap :lol:
Avatar utilizator
diva
Mesaje: 14
Membru din: 15 Noi 2007, 02:53
Localitate: heaven
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Stie cineva dintre voi vreo modalitate prin care pot sa imi comand haine din afara fara sa mai platesc taxe vamale?
bafta all la $$$$ ;)
diva
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stiti cumva daca victoria's secret are reprezentante in europa?in ce tari?:D.e mai usor de ajuns.decat in usa.THX
Avatar utilizator
jayxflash
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 109
Membru din: 10 Iun 2005, 21:21
Localitate: CJ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Din cunostintele mele, VS in europa are doar 2 magazine fizice in Europa, ambele in UK, dintre care o reprezentanta in incinta aeroportului Heathrow din Londra. Dar de ajuns la ei pe cale online, have no idea.
[url=http://www.seduction.ro][img]http://seduction.ro/images/banners/Banner_Seduction_AVC.gif[/img][/url]
Avatar utilizator
SweetAngel
User Activ
User Activ
Mesaje: 312
Membru din: 06 Mar 2008, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ati luat pana acum de pe siteuri straine haine? eu as vrea niste haine de la Leg Avenue din Anglia dar nu stiu cat este transportul pana aici...Hainele sunt cu 60-70% mai ieftine decat la noi. Credeti ca se merita din afara? pt ca nu stiu vama si astea de exemplu la 100 de lire cat m-ar duce transoprtul? mersi mult astept orice rasp...
Avatar utilizator
TrueStudio
Mesaje: 30
Membru din: 16 Iul 2007, 22:41
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna ziua,
am vazut postul si m-am gandit ca pot sa ajut. Vedeti si voi care va plac de aici:

dreamgirl.ro
eroticfashion.ro
lenjerie.com.ro
erotica.ro
erogen.ro
turboshop.ro
toyjoy.ro

Scuze daca au mai fost postate, daca nu distractie placuta! :) Nu am comandat, nu am nicio afiliere cu siteurile respective, le-am gasit in favorites :)
O zi buna!
http://www.videochat-constanta.ro
dexterash
Mesaje: 21
Membru din: 04 Mar 2006, 01:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eu am dat peste costume-sexy.ro care cica aduc doar Leg Avenue.... oricum, au ceva produse in site
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

despre lenjerie.com.ro pot sa spun ca sunt fooooarte dezamgita, mi-am comandat o singura data si este si pt ultima data . Produsele nu corespund cu ce este in fotografie , eu chiar cred ca astia au cusut la masina tinutele din poze. cu care nu au nicio legatura .... imi comandasem o rochita cu o brosa frumoasa iar cand am primit coletul am gasit in locul brosei o floricica din material cu doua trei paiete lipite :lol: plus ca sunt croite total aiurea. eu am cupa C, am sanii destul de mari... toate rochitele pe care le-am comandat , cu toate ca erau marimea M aveau cupa cel putin E :roll:, ... proasta calitate, sunt dezamagita
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”