Stiti cumva va rog vreun magazin online de lenjerie?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
darkangel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 142
Membru din: 21 Sep 2007, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am facut niste comenzi la seduction.ro ..au produse de calitate dar mai stiti si alt site in genul acestuia? Pt ca as dori sa vad si alte produse...Va multumesc!! :wink:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
qtandsexy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 18 Noi 2005, 01:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kinkystore.ro sunt cam aceleasi insa :lol:
omul se naste liber dar peste tot este inlantuit
amin
Avatar utilizator
Aillyn27
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 11 Oct 2007, 04:28
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.lenjerie.com.ro/
Plata se face prin :
1. ramburs la livrare, prin Posta Romana sau curier rapid
2. prin virament bancar in contul nostru
3. online prin card bancar (carte de credit/debit, inclusiv cardurile romanesti)
4. paypal
5. moneybookers
Iti faci un cont la ei pe site ( sa scrii corect numele , adresa si nr de telefon),dureaza maxim 5 min.
Iar ca modalitate de plata te sfatuiesc sa alegi varianta 1( livrare prin curierat rapid),coletul iti vine direct la usa, si le platesti lor valoarea comenzi.
Va trebui sa platesti to taxa suplimentara (5-10 lei depinde de greutatea coletului)
Prin poasta este mai complicat , trebuie sa te duci la OP... si sa ridici coletul.
In life creativity rulez the day!
http://www.travian.ro/?uc=ro3_25910
muku
Mesaje: 11
Membru din: 09 Dec 2007, 06:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aillyn27: vad ca au si curier, plata la livrare,, mi se pare comod, daca iau 3-4 chestii deja renteaza...
tu ai luat ceva? cum e calitatea, pentru ca la pret pare chiar dragut.
Avatar utilizator
_missy_
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Iul 2007, 20:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ff tare, ms Aillyn :D
Smile and the world will smile back :P
Avatar utilizator
everest_4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 21 Aug 2006, 01:32
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cel mai tare magazin de lenjerie este ebay.com;) livrare in maxim 7 zile preturi care conucureaza cu orce pret de la magazinele din ro numai tu sa detii o modalitate de plata adegvata:) unde mai pui ca poti si licita:-))
Avatar utilizator
Aillyn27
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 11 Oct 2007, 04:28
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

muku scrie:Aillyn27: vad ca au si curier, plata la livrare,, mi se pare comod, daca iau 3-4 chestii deja renteaza...
tu ai luat ceva? cum e calitatea, pentru ca la pret pare chiar dragut.

Eu nu am facut comanda inca.
Stiu de site de la o prietena ... ea a comandat de acolo ..din ce mi-a zis ea calitatea este buna .. dar eu nu le-am vazut personal.
In life creativity rulez the day!
http://www.travian.ro/?uc=ro3_25910
Avatar utilizator
Aillyn27
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 11 Oct 2007, 04:28
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

_missy_ scrie:ff tare, ms Aillyn :D
Cu placere!
In life creativity rulez the day!
http://www.travian.ro/?uc=ro3_25910
Avatar utilizator
darkangel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 142
Membru din: 21 Sep 2007, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi pt informatii o sa ma uit sin eu pe site..vad ca au preturi foarte tari..;)
Avatar utilizator
darkangel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 142
Membru din: 21 Sep 2007, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

everest_4u scrie:cel mai tare magazin de lenjerie este ebay.com;) livrare in maxim 7 zile preturi care conucureaza cu orce pret de la magazinele din ro numai tu sa detii o modalitate de plata adegvata:) unde mai pui ca poti si licita:-))
Nu te supara dar cat costa transportul pana aici si cum poti plati? mersi tare mult..te pup..
muku
Mesaje: 11
Membru din: 09 Dec 2007, 06:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am comandat eu pana la urma pe lenjerie.com.ro :) o sa fac maine poze, ambalaj superb, calitate ok. Chiar nu ma asteptam.

Aillyn27: mersi de indicatie.

Pe ebay am comandat si eu, transportul costa absolut enorm, mi au venit in niste pungi, miroseau a mucegai de le am fiert 2 zile :(
sara38
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 07 Mai 2005, 12:18
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, am gasit lenjerie.com.ro citind posturile de mai sus, si chiar ii multumesc mult fetei care a postat numele aici. am intrat pe site, m-am uitat , am sunat. aveau pe stoc ceea ce ma interesat pe mine , am stabilit o intalnire deoarece eu sunt mai sceptica de felul meu si am zis sa vad pe ce dau banii decat sa ma duc la posta sa ridic un colet in care nu stiu ce se gaseste. totul a fost foarte ok, m-am intalnit cu unul dintre agentii firmei, mi-a adus tot ceea ce l-am rugat, si am ramas placut surprinsa de faptul ca , indiferent ca produsele sunt one size only in marea lor majoritate, mi-au venit perfect , chiar daca sunt destul de mica de inaltime(1,56). acum, legat de calitatea produselor sincer arata mult mai bine ca multe din ce am vazut pana acum. materialele par f ok, si sunt exact cum arata in poze. in concluzie, m-am bucurat f tare ca am gasit si la noi ceva mai bun, preturile sunt f ok si intentionez sa colaborez in continuare cu ei.
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Produsele ok,preturile foarte bune.Unicul inconvenient-masura unica.Este definita"masura unica"de staff dar nu e asa.Un sfat daca imi permiteti:cand cumparati de aici,faceti ca Muku,intalniti reprezentantul sa alegeti masura.Altfel,cum am spus,produsele sunt ok.Multumesc Aillyn:-)
muku
Mesaje: 11
Membru din: 09 Dec 2007, 06:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sara38 are vechime pe aici :) eu sunt mai "mica". din pacate nu gasesc cablul la aparat, deci aman pozele. Eu ma inscriu oarecum in "mediu", am 1.63 si 51 kg, nu am avut probleme, pentru cele mai mari sau mai mici intr adevar poate sa fie problema. Sunt curioasa daca chiar se tin de cuvant cu retur ul, adica daca zic ca nu mi vine mi le schimba? Sara38, tu ai avut nevoie sa schimbi ceva din ce ai comandat?

oricum, nu am cerut eu intalnire, habar nu aveam, am comandat si a venit un tip la usa cu pachetele...am platit si a plecat, m a intrebat daca vreau sa ma uit mai intai, dar parca nu mi venea sa stau in usa sa scot jartele :)) ah, si am primit un pachet cu lumanarele parfumate :)
Asta e preferata mea, de departe.
Avatar utilizator
Aillyn27
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 11 Oct 2007, 04:28
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cu placere tuturor!...
Sarbatori fericite!
In life creativity rulez the day!
http://www.travian.ro/?uc=ro3_25910
sara38
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 07 Mai 2005, 12:18
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna din nou.deci eu sunt mica de inaltime dupa cum am mai spus si cam 50 de kilograme. motivul pt care am dorit sa ma intalnesc cu cineva de la firma cand am cumparat produsele a fost tocmai acesta - de a putea sa le desfac si sa vad daca mi se potrivesc sau nu, calitatea materialelor. Au fost cateva modele care le-am refzat deoarece nu erau genul meu , apoi la a doua comanda am luat mai multe corsete , dintre are unul nu mi s-a potrivit absolut delok. am sunat la magazin, am spus ca vreau sa il schimb sau sa il returnez in cazul in care nu aveau ceea ce doream eu la schimb si a fost totul foarte ok. ne-am vazut, mi-a adus din nou mai multe modele decat cerusem tocmai ca sa imi pot alege, am ales, am returnat corsetul care nu il doream, am luat la schimb altceva si asta a fost tot. sincer, mi s-a parut totul f ok, masura asta unica pare totusi sa se potriveasca si la cele mai mititele din noi , astept astazi inca 4 costume asa ca sa vedem. o zi placuta si spor la banutzi
Avatar utilizator
fashion studio
Mesaje: 18
Membru din: 19 Sep 2007, 20:57
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu stiu ce v-a impresionat asha tare lenjerie.ro ca eu am facut comanda si sunt super nshpa... sunt croite prost,au zis ca ajunge paketul in 2 zile(am platit 20 lei) si paketul intr-o sapt a a ajuns...sunt facute de ei...dupa nishte poze de pe e-bay, pe bune...sunt dezamagita...ca am dat nishte bani degeaba
n-au nici o treaba..
i'm a happy dreamer, guess im not the only one...
Avatar utilizator
Iuli4
Mesaje: 4
Membru din: 26 Dec 2007, 06:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Va pot sune k produsele dp kynkystore.ro sunt mult pre scumpe pentru cum sunt ele in realitate. Nu se merita sa dai o comanda la ei online de 100 ron ..sa astepti dp ele si sa fii dezamagita la livrare. Dk dispui de banii astia.. iti propun in schimb o vizita la cel mai apropiat magazin de lenjerie intima.Vei avea produsul dorit, masura pe care o vrei..la banii la care vrei ( sau esti dispusa sa cheltui).
Nu se merita sa cumpery online decat dk este un site de genul www.fredericks.com. Insa mai greu cu modalitatea de cumparare a acestora
:roll:
bisous :*:*:*
Avatar utilizator
danger21
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 11 Iun 2006, 20:43
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Despre lenjerie.com.ro lucruri pe care ati vrea sa le stiti.
Am comandat de la ei, au produse fara masuri, e la plezneala, ti se potriveste bine, daca nu asta e.Au recunoscut ca la pretul care il au nu avem de ce sa adsteptam mai multe masuri. Asta a spus un reprezentant al lor *ceea ce mi se pare lipsa de profesionism*Oricum acelasi produs l/am vazut pe alte situri romanesti, cu preturi mai mari, avand marimi diferite.Asa ca legenda cu marimea unica cade din start.. Situl e bun pentru cei care vor sa nu investeasca prea mult, pentru cei meticulosi si atenti la detalii, se poate sa fie dezamagiti, pt ca produsele mai pot avea defecte, cum au avut si ale mele.*de exemplu portjartier cu incheietoare prinsa invers, ori craciunita cu puful pe jumate desprins, plus marimi asa zice unice foarte MARI-am citit ca au fost fete carora li s a potrivit marimea, norocul lor. Oricum recomandarea cu vederea produselor inainte de a le cumpara, o sustin si eu. . Vor fi pro si contra sitului, eu mi-am spus parerea, de fapt am spus ce mi s-a inamplat mie ca sa stiti la ce va puteti astepta. Mi.ar fi placut sa ma fi avertizat si pe mine cineva inainte. Craciun fericit si un nou an plin de impliniri!
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Hmm,vorbim de .ro sau de .com aici?Pentru ca,daca vorbim de .ro,atunci asta e calitatea.Lenjerie.ro,seduction.ro sau altele(incluse "sexy-shops"),nu gasim decat poliester si prost croite.Seduction.ro vinde produsele altora,produse care multi dintre noi ar crede ca sunt mai calitative(Leg Avenue,etc)-tot poliester 100%.In plus,nu stiu voi cum stati la masuri dar eu,cu un 75C,masura S comandata la Leg Avenue=larga la bust.Dar ma opresc aici pentru segmentul asta.Daca vorbim de .com,gasim de la Leg Avenue sus mentionat la ceea ce,cred eu,poate intra in topul calitatii.Si aici vorbim de Aubade,La Perla,Agent Provocateur,etc.Concluzie?Depinde ce cauti Darkangel,de gasit gasesti de toate:-)
Avatar utilizator
darkangel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 142
Membru din: 21 Sep 2007, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

www scrie:Hmm,vorbim de .ro sau de .com aici?Pentru ca,daca vorbim de .ro,atunci asta e calitatea.Lenjerie.ro,seduction.ro sau altele(incluse "sexy-shops"),nu gasim decat poliester si prost croite.Seduction.ro vinde produsele altora,produse care multi dintre noi ar crede ca sunt mai calitative(Leg Avenue,etc)-tot poliester 100%.In plus,nu stiu voi cum stati la masuri dar eu,cu un 75C,masura S comandata la Leg Avenue=larga la bust.Dar ma opresc aici pentru segmentul asta.Daca vorbim de .com,gasim de la Leg Avenue sus mentionat la ceea ce,cred eu,poate intra in topul calitatii.Si aici vorbim de Aubade,La Perla,Agent Provocateur,etc.Concluzie?Depinde ce cauti Darkangel,de gasit gasesti de toate:-)
Da ai dreptate....eu insa cautam ceva ce nu gasesti peste tot ca daca te uiti o sa vezi ca 80% din produse de peste tot sunt la fel....de-asta spun..vroiam ceva mai mult decat ne ofera toate magazinele...
Avatar utilizator
jayxflash
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 109
Membru din: 10 Iun 2005, 21:21
Localitate: CJ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Din experienta mea anterioara: e clar, nu poti multumi pe toata lumea.

Vreau doar sa (re) specific urmatorul fapt: Seduction.ro ofera doar produsele originale (cu element de siguranta holograma), ale marcilor prezente pe site, lucru care influenteaza si pretul.
Calitatea va fi intotdeauna proportionala cu pretul produsului, asta e cert, iar pentru cei ce compara preturile cu cele din USA, nu uitati ca in Romania se aplica TVA (19%), taxe vamale (in jur de 14%) si taxe de transport.

Libertatea de a alege este a fiecaruia, dar va rog, analizati ce am scris mai sus, inainte de a cere in Romania preturile oferite "afara". (Comparati cu magazinele online din Franta sau Germania de exemplu...)
[url=http://www.seduction.ro][img]http://seduction.ro/images/banners/Banner_Seduction_AVC.gif[/img][/url]
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”