Am nevoie de informatii legate de epassporte!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
Tinna
Mesaje: 2
Membru din: 02 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut la toata lumea
Nu-mi place sa bat campii si de aceea trec direct la subiect.
Ce-i cu epassporte?
Ce trebuie sa fac ca sa-mi fac un card de asta ,cat ma costa , il pot folosi la ATM-urile oricarei banci?
Pot folosi epassporte fara sa fiu urmarita de fisc?
Eu fac videochat in timpul liber si fac cam 200-300$ pe luna.Am primit pana acum banii prin transfer bancar iar ceea ce am citit pe forum despre impozit ma cam sperie.Nu vreau sa imi fac firma sau persoana autorizata pentru ca nu vreau sa afle familia sau alte persoane care ma cunosc....

multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Cea mai simpla metoda de a iti face cont de epassporte, etse sa iti faci cont pe livejasmin si sa fii host acolo, o data cu prima plata va veni si cardul epassporte, care momentan este o solutie care te pune la adapost.
Epassporte apartine unei firme dintr-un paradis fiscal, asa ca momentan in romania nu ar trebui s afie nici o problema daca scoti banii de la oricare bancomat.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Tinna
Mesaje: 2
Membru din: 02 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si pot folosi cardul pe care il primesc de la livejasmin sa primesc bani de pe alte site-uri?
Avatar utilizator
crixy69
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 03 Iul 2005, 03:04
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

da... poti primi de la orice site care lucreaza cu epassport. si il poti folosi la orice ATM
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

nu poti primi bani de la imlive, camcontacts, ifriends si alte situri care nu folosesc epassporte ... verifica pe siturile pe care lucrezi mai intai ...
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Imlive a introdus de curand pt webmasterii lor plata prin epassporte, si prevad ca intr-un viitor apropiat si pt hosti.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”