Despre studioul meu - monolog

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
passion
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 25 Mai 2004, 14:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu una...am acest studio de 5 ani...si am fete cu care lucrez de la inceput......va asigur ca am rezistat doar datorita faptului ca am fost serioasa...in tot ceea ce priveste..salarii..relatia cu fetele...
sunt fete care au lucrat la mine si au inceput si ele de acasa..sau chiar un mic studio...inca colaboram...eu incasez si le platesc la 2 saptamani contra unui comision de 20%...
multa bafta tuturor...
SoulCams Models Studios wanted
made_k
Mesaje: 17
Membru din: 14 Iun 2005, 09:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salutare....De aproape 1 an ma chinui sa dezvolt o afacere in acest domeniu...Dar simt ca mereu o iau de la 0.Cum ati reusit efectiv,voi cei care ati trecut de bariera inceputului? Care au fost etapele exacte pe care a trebuit sa le parcurgeti pentru a putea spune cu adevarat ca aveti o afacere profitabila in acest domeniu? Mi-ar placea sa citesc cat mai mult despre experienta voastra in acest domeniu! Eu unul ma simt foarte singur in acest efort.Daca nu ar fi acest forum,cred ca as fi innebunit de tot! Crezi ca ai avea timp sa discutam mai pe larg despre acest subiect? Fie aici pe forum,fie pe messenger (ti-as ramane recunoscator daca mi-ai da ID-ul de pe Yahoo Mes) ,fie prin email,telefon...Astept raspunsul tau! Made_k
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pai exista doar 2 posibilitati de a reusi....multa munca, nopti nedormite din partea ta, sau platesti pe cineva sa o faca. Oricare alte variante sunt sortite esecului....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
w00x
Mesaje: 26
Membru din: 08 Sep 2004, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

made_k scrie:Salutare....De aproape 1 an ma chinui sa dezvolt o afacere in acest domeniu...Dar simt ca mereu o iau de la 0.Cum ati reusit efectiv,voi cei care ati trecut de bariera inceputului? Care au fost etapele exacte pe care a trebuit sa le parcurgeti pentru a putea spune cu adevarat ca aveti o afacere profitabila in acest domeniu? Mi-ar placea sa citesc cat mai mult despre experienta voastra in acest domeniu! Eu unul ma simt foarte singur in acest efort.Daca nu ar fi acest forum,cred ca as fi innebunit de tot! Crezi ca ai avea timp sa discutam mai pe larg despre acest subiect? Fie aici pe forum,fie pe messenger (ti-as ramane recunoscator daca mi-ai da ID-ul de pe Yahoo Mes) ,fie prin email,telefon...Astept raspunsul tau! Made_k
Sincer sa fiu nu prea te inteleg.... de un an te chinui sa faci ceva sau acum un an ai aflat despre aceasta activitate? Crezi ca cei care au facut acest forum sau majoritatea de aici s-au inspirat de pe un forum similar in care totul este in romana? Chiar daca ai bani si vei plati pe cineva ca sa ti-l faca de la 0 crezi ca ai sa poti sa il administrezi? Te voi indruma si eu, asa cu am facut-o WinXPfather: o sticla de 2 l de cafea, 2 pachete de tigari si o veioza langa monitor ca sa nu te doara capul. Atunci cand ecranul monitorului va fi negru din cauza fumului de tigara expirat de tine timp de 2 luni de zile, noapte de noapte, atunci vei sti ce inseamna VIDEO CHAT. In plus cu ajutorul acestui forum iti poti face sigur un studio pentru ca exista o multime de informatii aici. Daca dai dovada de bunavointa si iti doresti cu adevarat sa ai un studio eu iti dau un sfat: iti tragi frumos la imprimanta diferite posturi de pe acest forum si incepi sa le structurezi pe categorii (1. despre site-uri 2. despre modalitati de plata etc. etc) In rest numai bine...
Avatar utilizator
Troublesome
Mesaje: 20
Membru din: 13 Ian 2005, 07:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In concluzie, nu poti reusi daca nu fumezi ca turcul!
I feel it in my fingers.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”