ce comision se opreste la epassporte?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
oly
Mesaje: 8
Membru din: 27 Mai 2005, 00:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stie cineva ce banci primesc cardul epassporte , ce comision percepe banca rerspectiva la retragere, daca banii se scot in lei sau valuta?? Nu stiu ce sa fac ...cum e mai convenabil, ma refer la jasmin acum , sa mi se trimita banii prin cec sau prin sistemul Epassport.

Va multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Ericssson
User Activ
User Activ
Mesaje: 266
Membru din: 10 Sep 2004, 06:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0
Contact:

Problema a mai fost descrisa aici pe larg, daca citesti ai sa gasesti informatia.
Ce nu a fost spus,dar logic daca o gindesti .... este mai avantajos sa iti vina banii pe epassporte din mai multe motive , din care amintesc:
- bani intra instant
- nu te intreaba nimeni ce e cu ei, de unde ii ai, ce impozit ai platit;
- poti scoate de la oprice bancomat cu sigla VISA.
Don't worry i haven't lose my mind ... it is backed-up on a CD somewhere
www.joyandvision.com
oly
Mesaje: 8
Membru din: 27 Mai 2005, 00:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vroiam sa stiu cam ce comision cand ridici banii. si inca ceva , probabil ca ii iau in lei nu? deci banca va efectua tranzactia dolarului la cursul bancii respective. Acum 2 zile Reiffeisen avea $ lacumparare 28.100, pe cand la case de schimb ohohoh am schimbat cu 28.800.....

Poate mai faci un efort sa-mi raspunzi si mie. Mersi:)
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

La fiecare extragere din bancomat epassporte opreste 2$, pe care nu ii vezi in tranzactii dar sunt recalculati in curs leu-dolar, deasemenea si banca isi opreste un comision de 0, nu stiu cat, care deasemnea nu se vad, asta face ca la calcularea cursului din epassporte sa fie mai jos decat cursul oficial al bancilor.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”