Adultwork.com de la nesimtire la ignoranta

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dap tot eu sunt , site asemanator cu aw ,mmhmmm din ce pdvd te referi sa semene ?

eu lucrez pe multiple sites , am fost in tinerete devotata unui sg site si nah mi-a fost invatatura de minte , eu aplic asa am 4-5 site uri de baza (iml , aw, xlove, streamate/ray , jasmin, ifriends) si inca vreo 3 sau 4 de pura umplutura sau cand mai am eu chef sa schimb ceva (cc , webcams, naked, mfc ,xcam, extasy , peekshows) pe astea ultimele le rotesc cum am eu chef si nervi stare sau cum am planul de facut bani

de rotit site urile le rotesc si pe alea principale uneori intre el , alteori ma axez pe unul din ele si restul mai rarut , cum am zis hiba mea e ca eu am plictisesc repede de orice , si asta modalitatea cu rotitul a fost cea care mi s-a potrivit cel mai mult ca si metoda de lucru , plus ca eu ador sa vad memebers fight , imi place sa i adun buluc si apoi sa-i intarat gen vezi ac stau 2 ore sau 3 ore online apoi cateva zile pauza , imi place sa nu am un anume program batut in cuie , cine ma vrea sa puna maan si interesul sa am caute cine nu e ok , membrii inca sunt garla

cat despre memebrii si araratul in free , nu stiu eu nu prea am constiinta cand e vb sa castig bani , atat vreme cat respect regulile site ului , dpmdv , pe mien nu am intereseaza ce crede x , y ce gandeste nu stiu ce membru , ce drame familae are y uleeascu mare labar Vip , ca-l insala nevasta , ca are cancer stadiu 15 si altele

nu suntem prieteni , amici , si nu-mi place sa fiu ipocrita , eu de prieteni mei nu am folosesc ca sa castig bani , insa de membrii da , deci in esenta la munca eu ma axez pe suma de bani pe care o fac , am terminat targetul sanatate , eu am viata mea , am prietenii mei reali , am chestii multe de facut , de invatat , de gatit , hobby uri , imi place enorm sa citesc , mai un film , mai un club , pt mine e imp ca eu ca pers sa ma simt ok cu alegerile mele , si alegerea mea primordiala e sa dau intaietate familiei

ca si program lucrez luni-vineri , we e sfant dedicat pt distractie , dar nah eu sunt spre pensionare din job ul asta , si dupa cum vezi abordez o mentalitate diferita fata de a maj modelelor ,

bafta
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
desirousgirls
Mesaje: 18
Membru din: 15 Feb 2013, 13:34
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

adultwork este probabil cel mai nesimtit site dintre toate. Pe mine ma tine cu doua conturi de o saptamana. Cat despre lucratul pe alt cont, nu stiu daca in adultwork se poate, dar mfc-ul cu siguranta iti poate crea probleme daca faci asta. Pentru ca mai verifica din cand in cand modelele, si iese scandal daca ai alt model.
foca
Mesaje: 3
Membru din: 06 Mar 2013, 20:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna! stie cineva cum se poate schimba payoneer pe adultwork? Am setat un card payoneer si as vrea sa il schimb! Am incercat sa dau mail-uri la suport sweetkicklimited dar nu mi-au raspuns!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”